Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Swoje ofiary rabowały na ul. Filaretów

Utworzony przez sonti, 30 lipca 2009 r. o 16:56 Powrót do artykułu
Płacę podatki i nie chcę aby takie kreatury były za moje pieniądze resocjalizowane w ośrodkach wychowawczych i tym podobnych instytucjach. Proponuję roboty publiczne (będzie w mieście czysto i takie chwasty zarobią na michę), a profilaktyczny wp... też na dzień dobry przydałby się, aby taka ła...a nie ważyła się tknąć nikogo na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta pierwsza u gory w tej koszulinie wygląda jak kierowca MPK..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPĘDZIĆ TĄ HOŁOTĘ DO ROBOTY , SĄD POWINIEN NAKAZAĆ 2 MIESIĄCE PRACY POD NADZOREM. NAJLEPSZA KARA A NIE SIEDZIEĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie ku..y to tylko na ulice albo za granice gdzieś sprzedać polska sie powinna wstydzić że coś takiego po ulicach chodzi i zaczepia niewinnych obywateli !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie czepiłbym sie żadnej nawet sa dużą dopłatą , brr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sonti napisał:
Płacę podatki i nie chcę aby takie kreatury były za moje pieniądze resocjalizowane w ośrodkach wychowawczych i tym podobnych instytucjach. Proponuję roboty publiczne (będzie w mieście czysto i takie chwasty zarobią na michę), a profilaktyczny wp... też na dzień dobry przydałby się, aby taka ła...a nie ważyła się tknąć nikogo na ulicy.
Całkowicie popieram. Chwasty powinno się tępić !!!!!. Chce się pić, to do roboty... Gęby , jak widać mówią same za siebie, ale jeden pożytek z nich mógłby być-- porozwieszać ich fotki w piwnicach , żeby szczury odstraszały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie ta Klaudia Bielenia co była wrzucona do studni. Dla przypomnienia polecam lekturę http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,3120118.html Dziwne fatum znowu 14 latka Tylko "Bieleniurka" teraz ją napadła. A nie została napadnięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Takie ku..y to tylko na ulice albo za granice gdzieś sprzedać polska sie powinna wstydzić że coś takiego po ulicach chodzi i zaczepia niewinnych obywateli !!
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,3120118.html polecam to właśnie ta Klaudia jak przed mówca gorąco polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta blondyna to ta niby biedna dziewczyna która leżała w studni gdy miała 14 lat,a teraz sama napada na 14-latki.I nie ma przy tym żadnych skrupułów.Dobrze tak k.... niech teraz sobie pocierpi w areszcie su... jedna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg jest nie rychliwy,ale sprawiedliwy.Ludzie jej wysyłali sarę na "niby" operacje plastyczne,a ta cała sara szła na narkotyki i alkohol,nie raz widziałam osobiście jak szła po 23 nawalona z piwem w ręce,a w tym czasie jej mamusia mówi w TV o zestresowanej córeczce która nie wychodzi po zmroku z domu-absurd!!!Chciałabym,żeby cała polska dowiedziała się całej prawdy o tej patologicznej rodzinie!!!Dobrze tak jej-niech teraz gnije w ciupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co da cała ta resocjalizacja? Nie ma w Polsce dobrego systemu prawa, resocjalizacji i wielu, wielu innych systemów w przeróżnych dziedzinach życia. Z tym, że akurat prawo w tym kraju jest wyjątkowo 'ograniczone'. Napastniczki zapewne dostaną nadzór kuratora, o ile już go nie mają, i na tym się skończy. I ów kurator nie zdziała nic specjalnego. W ogóle co to się dzieje... Młode dziewczyny napadają na Bogu ducha winnych ludzi. Inaczej to wygląda, gdy na ulicy zaczepia jakiś małoletni wyrostek, ale dziewczyna...? Gdzie to stworzenie się uchowało?? W jakich rodzinach musiały dorastać, żeby miały tak porypane w bezmózgich główeczkach?? Tak samo kwestia środowisk rówieśniczych... Jedna wielka patologia. Można z tym walczyć, tylko jak? Żeby cokolwiek zdziałać z tak głupim, bezmyślnym młodym człowiekiem, najpierw musi mieć on choćby małe pokłady rozumu w głowie, a taka sytuacja, jak ta dowodzi jedynie tego, że... No właśnie nie dowodzi niczego, prócz tego, że takie dzieci po prostu nie myślą normalnie. Takie coś nadaje się do leczenia, a nie na kierowaniu anarchistycznych dzieci do placówek, w których przeważnie siedzą, jedzą, i nic poza tym, czasem sobie uciekną dla hecy, bo im się nie podoba nagła dyscyplina, a gdy wychodzą - są jeszcze gorsze. Leczyć, leczyć i jeszcze raz leczyć, z tym, że leczyć taką wyzutą młodzież, a nie ich późniejsze ewentualne ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durne dziewczyny!!! I to na dodatek napadły na moją przyjaciółke. Cały telefon zepsuły cały ekran dotykowy... Mojej przyjaciółce niby nic sie nie stało , ale ta dziewczyna mocno oberwała... i niestety na nastepny dzien było widać. Kidy szły na rozpoznawanie... Głupie szma...y ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utylizować jak odpady albo zastosować prawo koraniczne,jak ukradłeś to łapa po łokieć odcięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw sama innych wpier.....lała do aresztu a teraz sama się przekona jak to jest. Zobaczymy czy będzie potrafiła podołać z bajerą jak taki kozak z niej!!! tylko Karoliny szkoda bo dobra dziewczyna z niej. i pewnie finał tej historii będzie taki że Klaudia Bielenia z Felina sprzeda swoje koleżanki bo ona ma to we krwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jej tak,życzę kurw..... pójścia do więzienia i mam nadzieję że się to spełni bo już nie pierwszy raz to się zdarzyło.Ale to już taka rodzinka-od lat jej ojciec Robert napierd... jej matkę Beatę,a ona ćpa i się łajdaczy z każdym.Na osiedlu ma ksywe "wspólna" bo wszystkim daje dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa a co to za paranoja bronic tej Klaudii? skoro byla przy tym zdarzeniu to co, nie mogla zareagowac? i niech nikt nie pisze ze z niej taka "dobra" dziewczyna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwa napisał:
taaa a co to za paranoja bronic tej Klaudii? skoro byla przy tym zdarzeniu to co, nie mogla zareagowac? i niech nikt nie pisze ze z niej taka "dobra" dziewczyna....
sorry, korekta pomylilam imiona, chodzilo mi o ta czarna czyli zapewne Karoline...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie dzieje z tymi ludzmi nie ma kary w naszym kraju i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bronski napisał:
ta pierwsza u gory w tej koszulinie wygląda jak kierowca MPK..
hehehhehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha napisał:
hehehhehe
ona ćpa i się łajdaczy z każdym.Na osiedlu ma ksywe "wspólna" bo wszystkim daje dupy. HAHAHHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...