Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Swoje ofiary rabowały na ul. Filaretów

Utworzony przez sonti, 30 lipca 2009 r. o 16:56 Powrót do artykułu
PANOWIE POLICJANCI PRZYPOMINAM O KULTURZE JAKA OBOWIĄZUJE W POSTĘPOWANIU Z DAMAMI-,BO JEŻELI UCHYBICIE,TO ZNOWU MOŻECIE ZOBACZYĆ PALEC (NIEOMAL ŻE BOŻY)PALIKOTA UZBROJONY W KONDON I PUKAWKĘ.PAZERNE TABLOIDY TO ROZNIOSĄ A WY BĘDZIECIE MIELI KŁOPOTY BO SKRZYWDZILIŚCIE WYBORCZY ELEKTORAT PALIKOTA.ODDAJCIE TO LUBELSKIEJ PROKURATURZE Z NADZIEJĄ,ŻE SPRAWĘ UMORZY,Z UZASADNIENIEM MŁODEGO WIEKU DAM,ORAZ NISKIEJ SZKODLIWOŚCI SPOŁECZNEJ. PRZYPOMINA WAM PRZYJAZNY-CHŁOP POLSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka niska szkodliwość...od 17 lat podlegają już prawu karania...złamały co najmniej dwa art. kradzież tel. i pobicie...chłopakom za to wlepiają 9 miesięcy, ciekawe ile dziewczynom ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no i za miast siedzenia do pozna na osiedlowych ławkach i siorbaniu piwka...przydałoby im się posiedzieć w odpowiedniejszym dla nich miejscu. Wszystko jest ze sobą powiązane...Klaudia ze studniu...ta Karolina..a niedawno pisali o chłopaku co skoczył z wieżyczki i się zabił bo był m.in pijany...tez tam pewnie były, bo to jedna i ta sama ekipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się KUR...WA doigrała nareszcie powinni udupić tą klaudie bielenie . Jej mamusie beate też by się przydało .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wlasnie ze to nie te dziewczyny to zrobily!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ziutek~ napisał:
To się KUR...WA doigrała nareszcie powinni udupić tą klaudie bielenie . Jej mamusie beate też by się przydało .
a ty nie bądź taki cwany cwana !!!!!! Nie wiesz jak bylo to sie nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRONOWICE napisał:
a ty nie bądź taki cwany cwana !!!!!! Nie wiesz jak bylo to sie nie odzywaj
no wlasnie ! walic tych wszytskich co tu piszą wrzutyy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Jaa~ napisał:
no wlasnie ! walic tych wszytskich co tu piszą wrzutyy!!
hehe wielkie przyjacioleczki- patolożki sie odezwaly heehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jej tak,życzę kurw..... pójścia do więzienia i mam nadzieję że się to spełni bo już nie pierwszy raz to się zdarzyło.Ale to już taka rodzinka-od lat jej ojciec Robert napierd... jej matkę Beatę,a ona ćpa i się łajdaczy z każdym.Na osiedlu ma ksywe "wspólna" bo wszystkim daje dupy. Piotrek jak Cię dorwę to nie wiem co ci zrobię za to że to napisałeś i się podszyłeś za mnie.Wiem,że to będziesz czytał-nie masz co się pokazywać na Felinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o widze , ze sie Aleksandra P doigrała i z kogos glupka chce robic :/ Najpierw trzeba myslec a pozniej cos pisac ! :| a tu widze , ze robi z siebie gorszą KRETYNKĘ niż jest bo adresy IP istnieją i to nie jest żaden problem :| Tylko zastanawia mnie czy komuś chce sie obchodzić z takim "gównem" jak ty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBITA ZBITA ZBITA ;] To wszytsko wina frajerów bo sięęęę rozwalają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o widze , ze sie Aleksandra P doigrała i z kogos glupka chce robic :/ Najpierw trzeba myslec a pozniej cos pisac ! :| a tu widze , ze robi z siebie gorszą KRETYNKĘ niż jest bo adresy IP istnieją i to nie jest żaden problem :| Tylko zastanawia mnie czy komuś chce sie obchodzić z takim "gównem" jak ty....
tu każdy na każdego wrzuca.Po prostu żal.pl i to przez dużeee ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o widze , ze sie Aleksandra P doigrała i z kogos glupka chce robic :/ Najpierw trzeba myslec a pozniej cos pisac ! :| a tu widze , ze robi z siebie gorszą KRETYNKĘ niż jest bo adresy IP istnieją i to nie jest żaden problem :| Tylko zastanawia mnie czy komuś chce sie obchodzić z takim "gównem" jak ty....
Ktoś tu najeżdża na Aleksandrę P. żeby najpierw się zastanowiła nim coś napiszę a sam ten ktoś się nie zastanawiał jak nazywał ją kretynką i gównem.A ona też by mogła Cię podać na psy bo przecież adresy IP istnieją prawda??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚCIU~ napisał:
Ktoś tu najeżdża na Aleksandrę P. żeby najpierw się zastanowiła nim coś napiszę a sam ten ktoś się nie zastanawiał jak nazywał ją kretynką i gównem.A ona też by mogła Cię podać na psy bo przecież adresy IP istnieją prawda??
BRAWO BRAWO BRAWO BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!SZACUUUUNNNN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja te czarnule kilka razy widzialem na osiedlu, nie wygląda na niebezpieczną, ale pozory czesto mylą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak czytam o tych wydarzeniach co ludzie potrafią zrobić innym, w tym swoich najbliższym... bez grania kozaka .. mam po prostu szczerą chęć zrobienia sobie urlopu czyt. wyjechania na kilka dni z maczetą na wycieczke rekreacyjno-turystyczną :/ Polska to ob-srany naród.. gdzie są sąsiedzi , przyjaciele , świadkowie? No tak kaptur pod klatką duma w kieszeni a przyjdzie co do czego to właśny klocek cię wyprzedza głowa w dół i odwrót taktyczny. Bohaterzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...