Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester miejski: Tak Lublin witał 2018 rok [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2018 r. o 02:35 Powrót do artykułu
Dziękujemy naszym włodarzom za tak wspaniały sylwester na zakończenie 2017 roku. Tysiące ludzi obecnych świadczy o wysokiej randze koncertu. Byla to jedna z najlepszych zabaw w Polsce. Za rok prosimy też tak wspaniałą zabawę. Dziekujemy. Jesteśmy dumni z tak pięknej imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety , wykonanie tych utworów przez Band można porównać do zamiany najnowszego Mercedesa na Syrenkę. Niby to i to samochód , lecz pozostaje ale.Cały czas miałem wrażenie że muzycy nie graja koncertu ale coś na kształt jam session , czyli każdy coś gra , niekoniecznie utwór Budki Suflera. Do tego perkusista niemiłosiernie tłucze , nie stosuje wyciszeń , bije w perkusję byle mocniej. Przy okazji nowy solista w ostatnim utworze przed Nowym Rokiem wywijając taneczne piruety zapomniał że miał wykonać drugą zwrotkę.Może był to powód że w Nowym Roku ponownie wykonano ten utwór. Znamy ze Pan Lipko wprowadza nowych solistów na rynek lecz ta premiera wyglądała jakby szła z playbacku.I na koniec , utwory Budki Suflera słynęły z wspaniałych tekstów , niekiedy kilka razy trzeba było słuchać aby go zrozumieć. Najnowsze utwory Romuald Lipko Band są płytkie. Podsumowując , Panie Romualdzie , niech Pan ponownie ściąga K. Cugowskiego, T. Żeliszewskiego,M.Radulego, M. Jureckiego. W innym wypadku pozostaną tylko dożynkowe koncerty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bieda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że koncert nie był na Placu Litewski, gdyż widzowie powpadaliby w tandetne i niebezpieczne fontanny, które nie są przeznaczone do przyjmowania standardowych nacisków (brak jakichkolwiek wzmocnień konstrukcji "wiszących" kamiennych płyt).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że koncert nie był na Placu Litewskim, gdyż widzowie powpadaliby w tandetne i niebezpieczne fontanny, które nie są przeznaczone do przyjmowania standardowych nacisków (brak jakichkolwiek wzmocnień konstrukcji "wiszących" kamiennych płyt).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dostaje 500+ i nie stać mnie było na kupno fajerwerek, tak mi było przykro, jedynak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelscy Rajcy, za miejskie pieniądze, w Trybunale Koronnym urządzili sobie wyżerkę . Potem zabrakło na fajerwerki które uroczyście od lat zapowiadały nadejście nowego roku. Jedynie na co ich było stać to te laserki w ilości aż 7 sztuk obsługiwane przez speców dorównujących profesjonalizmem naszym pożal się Bóg rajcom. Obserwowałem to to - plumkającego staruszka Lipkę i mających problemy ze złapaniem tchu Trojanowską i Andrzejczaka. Kicha mości panowie i moście panie którzy jesteście na Lublina stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert bardzo ok, natomiast towarzystwo, publiczność, która przyszła jakaś dziwaczna, nie klaszczą, nie ruszają się jakby obłąkani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stałam tam i nie słyszałam nawet odliczania przez huk fajerwerków puszczanych obok, a tutaj wszystko ładnie słychać, fajerwerków prawie nie ma, a było ich tyle, że było szaro od dymu. Zdecydowanie najlepsze fajerwerki na jakich byłam :). Wprawdzie bałam się przez chwilę, bo nikt nie kontrolował puszczających, ale kiedyś na Litewskim też tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś eee-kolodzy nic nie wrzeszczą o smogu jaki wtedy powstał. No chyba, że to było dobre dla płuc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...