Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester na pl. Litewskim w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez racuch, 1 stycznia 2012 o 07:32 Powrót do artykułu
Foto 11 wymiata. I jedno z poprzednich, gdzie burek rozchlapuje ruskie szczyny na ludzi. I jeszcze to, gdzie rzucają w ludzi petardami. Chyba pół Kraśnika się zjechało.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Foto nr 6 - facetowi należy się mandat i grzywna (wniósł na teren imprezy "Szampanskoje" i polewa nim ludzi, a "podczas Sylwestra na Placu Litewskim obowiązuje zakaz wnoszenia na teren zabawy opakowań szklanych".
0
spoko fotka 11 u mnie sylwester jak najbardziej udany ale obawiam się czy 3 koleżanek nie zaciążyłem pięknie się zapowiada nowy rok
0
to niezły z ciebie kretyn, żenada głupku
0
Plebs się bawi....
0
Tomek napisał:
spoko fotka 11 u mnie sylwester jak najbardziej udany ale obawiam się czy 3 koleżanek nie zaciążyłem pięknie się zapowiada nowy rok
To będziesz miał dylemat z którą się ożenić
0
pokazali samych naje***ych, lubelskich dresow (wiekszosc i tak zapewne ze swidnika przyjechala na plac). co drugi bez zebow, leb ogolony na lyso, ryje jak z kryminalu i to "hepi niu jer" wypowiedziane z typowo ruskim akcentem. ladna wizytowka. warszawa sie z nas jeszcze bardziej bedzie smiac ;/
0
foto 11. Po co on ją tak obrzydliwie całuje. Wystaczy ze dzien wczesniej była moja. Nie powiem ze nie jestem zazdrosny ale ten napis w tle "ochrona srodowiska"
0
lbn a jbc swidnik napisał:
pokazali samych naje***ych, lubelskich dresow (wiekszosc i tak zapewne ze swidnika przyjechala na plac). co drugi bez zebow, leb ogolony na lyso, ryje jak z kryminalu i to "hepi niu jer" wypowiedziane z typowo ruskim akcentem. ladna wizytowka. warszawa sie z nas jeszcze bardziej bedzie smiac ;/
a Ty wielce miastowy jesteś, pewnie Lubartowska wita..nie ośmieszaj się!
0
Swidnik to chociasz ma lotnisko heheh.A wy co macie? Nawet wam stadion zamkneli bo sie zachowac nie umiecie jednym slowem tanie ubelskie dresiki bez perspektyw.
0
WWA a jbc lublin napisał:
pokazali samych naje***ych, lubelskich dresów (większość i tak zapewne ze lecznej i chełma przyjechała na plac). co drugi bez zębów, łeb ogolony na łyso, ryje jak z kryminału i to "hepi niu jer" wypowiedziane z typowo ruskim akcentem.(bliżej Ukrainy) ładna wizytówka. I ONI CHCĄ SIĘ NAZYWAĆ WŁADCY WSCHODU warszawa się z nas jeszcze bardziej będzie śmiać ;/
0
lbn a jbc swidnik napisał:
PO twoim piśmie widać żeś ty nie POlak jest , tylko jakiś burek wypuszczony za wschodniej granicy, opisujący swój wizerunek na łamach dziennikawschodniego!(łysy łeb, bez zębów, ryj typowy kryminał, z ruskim akcentem) za wielkiego się udajesz a naucz się pisać rusku PO POlsku!
0
Ledwo kilka tysięcy narodu na imprezie za 350 tys. PLN sponsorowanej przez Gminę Lublin (czyli wszystkich podatników). Wychodzi około 100 zł na 1 łeb (wspaniała dotacja prez. Żuka). Tyle (na 1 uczestnika) kosztowała ta szopka, gdzie BAJM przygrywał dresiarzom i menelom ze Śródmieścia i Starówki.
0
Pokaz sztucznych ogni uświetnił wspaniałą zabawę,wszak to europejska stolica kultury ,pazerna beata po zakończeniu koncertu przeliczyła pieniądze za występ.
0
Bnb napisał:
Swidnik to chociasz ma lotnisko heheh.A wy co macie? Nawet wam stadion zamkneli bo sie zachowac nie umiecie jednym slowem tanie ubelskie dresiki bez perspektyw.
Jasne..... Czy to lotnisko nie nazywa się przypadkiem "Port Lotniczy Lublin" ???
0
bajm? a co to takiego? ktoś/coś warznego? powinienem znać? czym zasłyną ten "bajm"?
0
Gość napisał:
To będziesz miał dylemat z którą się ożenić
Jak przyjdzie na 3 alimenty placić to nie wyrobisz.
0
Najbardziej fascynujący to ten na zdjęciu z zakrwawioną łapą.
0
melo napisał:
bajm? a co to takiego? ktoś/coś warznego? powinienem znać? czym zasłyną ten "bajm"?
A to nie jest przypadkiem zespół który już wiele lat trzyma się na scenie a jego piosenki są znane wszędzie,nie tylko w Polsce? Nie pal głupa... To nie jest zespół jednego sezonu jak niektóre , tylko wciąż tworzy nowe przeboje które pewnie nie raz słyszysz co dzień w radiu! dziękuję i pozdrawiam
0
melo napisał:
piosenką o Warszawie
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: