Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakie miasto takie gwiazdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza będzie w 100% żałosne. Ja jade do Wawy na sylwestra organizowanego przez Polsat bo bankowo będzie o wiele lepiej. A i ludzi troche więcej bo jakieś 100 tysięcy a nie 7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jade do krakowa szkoda mi czasu na taka hujni.e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja jade do krakowa szkoda mi czasu na taka hujni.e
A ja pije w domu ze znajomymi.Muzyka będzie grała taka jak sami będziemy chciali i nikt nie będzie nam narzucał przy czym mamy się bawić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy robi to co lubi i na co ma ochote ale czasem można zrobić w sylwestra coś innego niż siedzenie i walenie gazu na umór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
270 tysiecy za 4h igrzysk - malo to czy duzo? 270 tysiecy za lokalna zabawe bez ogolnopolskiej transmisji w TV to malo czy duzo? 270 tysiecy PLN to alternatywnie ile zlatanych w jezdniach dziur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie jest z czym startować do europejskiej stolicy kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wioska ;/ a o transmisji w tv to mozemy pomarzyć, już nawet Toruń nas wyprzedza pod tym względem Europejska Stolica NIEUDOLNOŚCI (co to za kultura czaczaband ?? Kashmir ? - to już lepiej było wziać Braci, Bajm lub jakiś DJ'i i zaprosić TVN ) )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościóweczka napisał:
ale wioska ;/ a o transmisji w tv to mozemy pomarzyć, już nawet Toruń nas wyprzedza pod tym względem Europejska Stolica NIEUDOLNOŚCI (co to za kultura czaczaband ?? Kashmir ? - to już lepiej było wziać Braci, Bajm lub jakiś DJ'i i zaprosić TVN ) )
Gdzies tak z 5 lat temu to na ittv byla transmisja. Pamietam bardzo dobrze bo wtedy poza Lublinem bylem i z duma moglem pokazac jak sie Lublin bawi i wita Nowy Rok. O polnocy jakies takie wielkie kolo odpalili kolo pomnika Pilsudskiego i trzeba bylo widziec jak galy ludzie ze stolnicy wytrzeszczali;) Chyba wtedy dumny z zamieszkiwania Lublina bylem po raz pierwszy i niestety chyba ostatni. Pytalem sasiada i mowil, ze od tamtego czasu nikt nie byl kolejnymi transmisjami zainteresowny bo ponoc za duzo ludzi spoza Lublina ogladalo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czabandand??? Przeciez to zespół weselny A gdzie Bracia i Budka Suflera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scrap napisał:
Czabandand??? Przeciez to zespół weselny A gdzie Bracia i Budka Suflera?
Tych drugich i trzecich do USA wpuszczaja wiec pewnie duzo wyzsze cenniki maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakopower... ale lipa już gorzej się nie dało. Kashmir fajny zespół. Byłem kiedyś na ich koncercie i mogę powiedzieć, że dali radę. Kasia Pietras bardzo utalentowana wokalistka i bardzo ładna kobieta Jest co posłuchać i dodatkowo oko zawiesić. (chodzi mi oczywiście o Kasie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czabanband to sie chyba klonuje!!! w sylwestra zagra jednocześnie w Dworze Anna, Termach Pałacowych, no i oczywiście na Placu Litweskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze może trwać ta żenada , kto to w ogóle zajmuje się organizacją tej pseudo imprezy Sylwestrowej. Z roku na rok jest coraz gorzej, powielane schematy, brak jakiejkolwiek wizji i utopione kolejne pieniądze. Panie Prezydencie czas juz zmienić nieudolnych pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się ukryć - Lublin będzie miał najlepszego sylwestra w Polsce właśnie dzięki ZAKOPOWER, oni są super !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...