Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żuk tak zadluzyl Lublin ze miasta nie stać na porządny Sylwester. Dał ochlapy biednym i sam się nie pofatygował do nich aby powiedzieć mam Was w d....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wam to nigdy nic nie pasuje pisowskie marudy
0
widać tłumy nieprzebrane....... czy naprawdę nie było lepszego pomysłu na zabawę i wydanie tak dużej ???????
0
Czy tak ma wyglądać Sylwester w Stolicy Województwa. Masakra!
0
Jesteście ze wsi to na wsi zostańcie proszę.
0
Beznadziejny pokaz ogni. Muzyka przy tym tragiczna. Ludzi malo bo co tu oglądać. Zenada i smutek
0
beznadziejne to są wpisy ludzi, którzy nawet nie są w stanie zorganizować sobie w sylwestra jakiejś zabawy tylko czekają aż im miasto wszystko zorganizuje, oczywiście za darmo... ŻENADA I SMUTEK
0
beznadziejne to są wpisy ludzi, którzy nawet nie są w stanie zorganizować sobie w sylwestra jakiejś zabawy tylko czekają aż im miasto wszystko zorganizuje, oczywiście za darmo... ŻENADA I SMUTEK
0
Lublin, jako miasto z Karnawałem Sztukmistrzów pokazało że nie tylko w raz roku jest cyrkowe, super pomysł!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: