Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Baw się, baw się elektoracie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiech na sali!!!!!!!!!!!!!!!!!1 za te pieniądze najeli by kapele weselną za 5000 tysi i zabawa do rana by była w najleprze a nie przy jakichś DJach żal lublina taka poraszka. bawcie się sobie przy rytmach puszczanych z płyt cd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja będę bawił się w Niemczech i mam d*** ten cały wasz grajdołek zwany dla śmiechu Lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kasy na nagrody nie zabrakło????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin chce zostać europejską stolicą kultury? No brawo, powodzenia życze skoro oszczędzają najchętniej na imprezach kulturalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak weselna kapele....zeby powiało wiochą w miescie wojewódzkim Zawsze sie znajda maruderzy..no takie to juz nasze miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak corocznie główną atrakcją imprezy będą puste butelki po szampanie rzucane przez napier***oną gawiedź ! Że też nie ma na to ZOMO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak corocznie główną atrakcją imprezy będą puste butelki po szampanie rzucane przez napier***oną gawiedź ! Że też nie ma na to ZOMO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKBY PRZYJECHAŁ KACZOR ALBO INNY PiSdzielec,LUB RYDZYK HOCHSZTAPLER, TO KACAPY Z RATUSZA DAŁYBY MNÓSTWO KASY ALE NA IMPREZĘ NOWOROCZNĄ ZYDZĄ!!Z DRUGIEJ STRONY PLAC LITWESKI TO OBLEŚNY ZAKĄTEK O REMONCIE KTÓREGO NASI "WSPANIALI"K...DECYDENCI DEBATUJĄ OD LAT,TAK JAK O INNYCH INWESTYCJACH!!SZKODA GADAĆ, LUBLIN TO JEDNAK DNO,JA NA SZCZĘSCIE WYJEŻDZAM NA ŚWIĘTA!!MNIE TO P..!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Baw się, baw się elektoracie !
i tak też zamierzam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez szału w tym roku w Lublinie. Nie mogli się lepiej postarać? To nawet Rzeszów ma o wiele lepszy program niż my. ->http://www.mmrzeszow.pl/artykul/jusis-makowiecki-novika-i-abradab-wystapia-w-sylwestra-na-rynku-w-rzeszowie-246985.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" W tym roku urzędnicy wysupłali tylko 124 tys. PLN " A w zeszłym tygodniu odchodzący Prezydent Wasilewski dał łącznie 670 tys. PLN nagród dla armii 1100 urzędasów lubelskiego ratusza. Czyli, że Największa Wioska Unii Europejskiej - 350-tysięczny Lublin potańcuje sobie przy muzyce z komputerów i dyskietek oraz gramofonów i będzie kosztowało to podatnika aż 124 tys. PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepszy dobry dj niz wiejski zespol na zywo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów pi..... żydy i tyle a z naszego lbn robi się po prostu wiocha i na tym zakończymy.Na zwykłej domówce będę miał lepszy balet .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jakoś nie przepadam za takimi sylwestrami, wolę jednak uzbierać sobie trochę PLN-ów i pójść na jakiś bal   Ja idę do Sonatiny, nie mają drogo, a zapowiada się naprawdę..... szampańsko :D   jak ktoś zainteresowany to na sonatina.pl są szczegóły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...