Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester w Lublinie. Próby przed imprezą - zdjęcia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 grudnia 2016 r. o 08:52 Powrót do artykułu
po ubiegłorocznym dziadostwie zafundowanym przez miasto zostaję w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
po ubiegłorocznym dziadostwie zafundowanym przez miasto zostaję w domu
bóg z tobą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TVP3 Lublin o 21:00 transmituje Sylwester w Zamościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
po ubiegłorocznym dziadostwie zafundowanym przez miasto zostaję w domu
widzę, że niektózy zrobią wszsytko żeby "umilić" mieszkańcom życie, siedź w domu i lepiej nie wychodź marudo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprznij się młotem w ten durny łeb palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to wystapil by zespol KANIOROWEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za palant decyduje o Sylwestrze .Powinien organizować balet.Tegoroczny sylwester to znowu kicha .Znowu Lublinianie będą bawić się w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile bedzie misiewiczów, bo my z kumplem stoimy przy saskim i tłuczemy hołote z pisu. Raz sierpem raz młotem w moherowa hołote :)))))) gdzie jest krzyz????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ble,ble,ble...już pisuary powstawały z betów. Idźcie na Sylwestra ze swoim rezydentem Dupą i nie psujcie zabawy normalnym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem PISio!Anus mnie swędzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to w ogóle? Lepiej nic nie robic niz takie "cos". Czy w Lublinie nigdy nie bedzie porzadnego sylwestra?  Chociaz taki zeby chciało się pójść np. koncerty jak na juwenaliach.  Lublinie obudź sie wreszcie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje barjerki i po jednej stronie PiS a po 2giej KOD i ta noc sylwestrowa byla by nie zapomniana w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Proponuje barjerki i po jednej stronie PiS a po 2giej KOD i ta noc sylwestrowa byla by nie  zapomniana w Lublinie
A ja proponuję żebyś kupił sobie słownik ortograficzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle jakaś żenada czy w tym mieście już nigdy nie będzie porządnego gospodarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem 20 min i wniosek ? szkoda czasu na taki sylwester.Lepszy by był jakis zespół disco polo niż takie coś, szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...