Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ładnych nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na 40 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu 8 nie dostala tytulu? wyrozniala sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Sylwia! Tutaj tego nie widać, ale ma naprawdę nieprzecietną urodę, a do tego jest bardzo miła, uczynna, i elokwentna! Super wiadomość, choć słabo Cię znam, to szczerze się cieszę i gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie wyglądają na 40 lat. A już "uczynność" jako cecha miss brzmi jak obelga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULUJE -MISZTALE GORA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
One wszytkie wyglądaja na kobiety zdecydowanie przed 40! Jak to mozlwie ze zostaja miss? Nawet ich buzie nie są piękne....eh taka juz zabawa z tymi konkursami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd oni biorą takie kaszaloty... jest tyle pięknych dziewczyn w Lublinie, ta nasza miss jak i wice wyglądają jak od pługa oderwane... żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba był konkurs miss karakanów. Z ulicy albo z dziewczyn rejestrujących się w Urzędzie Pracy można wybrać każdego dnia co najmniej kilka o niebo ładniejszych od tego co tu zaprezentowano... Piękne dziewczyny z lubelszczyzny a konkurs miss, to dwa różne pojęcia i rozbiegające się tematy..   btw jeżeli ktoś się nie zgadza z moją opinią to chyba w życiu na deptaku nie był..   pzdr600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coż...ja nie wiem kto wybiera te dziewczyny,zero wysportowanych sylwetek,a brzuch tej całej miss pozostawia wiele do życzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo bossszzze znowu ustawiony przetarg, żenua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszyscy zawsze wiecznie niezadowoleni i nic wam sie nie podoba (budzicie się pewnie rano już z grymsem że trzeba było się obudzić )Wszytko wiecie najlepiej i na wszystkim się znacie.... tylko co z tego Jest stare powiedzenie że rad udziela ten kto sam w takiej sytuacji nie potrafił by nic zrobić... Zróbcie coś a nie tylko piszecie komentarze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu 3 nie wygrała ??!! głosowałem na nią piękna dziewczyna...nie wiem kto zasiada w tym jury :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna jest ładna i sympatyczna. jednak nie wydaje mi się żeby została miss polski tymbardziej świata...faktycznie, aż dziw bierze że dziesiątki na prawdę pięknych dziewczyn mijanych codziennie na ulicach lublina, nie startują do konkursu a przychodzą przeciętne dziewczyny, które są po prostu odważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurs jak zwykle formalność bo przecież tytuł zdobywają znajome" modartu, a jesli swojej ulubienicy nie dało się dać tytułu bo za dużo jej brakowało to przecież jest jeszcze "dzika karta biura miss polonia"(czytaj modartu) i nagle czary mary Pani Ruśniak też przechodzi dalej chociaz jest zwyczajna jak kiełbasa w tesco. w ogole skad ona sie wziela w konkursie to oddzielny temat. Byłam na każdym castingu i na żadnym jej nie bylo... dziwne ? nie :) wystarczy ze zna szefostwo organizatora :) z calego serca gratuluje "sukcesu" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszyscy zawsze wiecznie niezadowoleni i nic wam sie nie podoba (budzicie się pewnie rano już z grymsem że trzeba było się obudzić )Wszytko wiecie najlepiej i na wszystkim się znacie.... tylko co z tego Jest stare powiedzenie że rad udziela ten kto sam w takiej sytuacji nie potrafił by nic zrobić... Zróbcie coś a nie tylko piszecie komentarze....
  cóż, konkursu mistera nie ma, więc zgłosić się nie mogłem ... a miss ... nie wiem z której strony patrzeć, żebym oddał na nią głos... brzydka jak wiadro z kapustą   ... a tobie się wszystko podoba? pewnie jakis banan co tatuś za szajnowe imprezy płaci do tej pory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weroniko, dla mnie zawsze będziesz najpiękniejsza:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna nr 18 na 18 zdjęciu - Miss America !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modart a gdzie sie podzial nr 21 pani kochaniec jedyna kandydatka na ktora glosowalem ta dziewczczyna z wygladu mogla dobrze reprezentowac lubelszczyzne ale jak znam zycie to chyba wam przeszkadzala w waszych planach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coż...ja nie wiem kto wybiera te dziewczyny,zero wysportowanych sylwetek,a brzuch tej całej miss pozostawia wiele do życzenia...
Tak sie sklada ze mialam z nia okazje cwiczyc na wfie w liceum i jej wysportowane cialo az robilo wrazenie. Byla sportsmanka. Grala chyba w kosza, choc nie pamietam dokladnie. Wy wszyscy macie bol dupy, bo w zyciu byscie sie nie odwazyli wystapic przed publicznoscia, co dopiero w bardzo trudnych do chodzenia butach i ciezkiej kreacji...Malo kto tak potrafi. Pozdrawiam profesjonalnych krytykow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...