Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sympatycy narodowca śpiewali i modlili się w sądzie (wideo)

Utworzony przez tu i teraz, 22 września 2009 r. o 11:21 Powrót do artykułu
Dlaczego za nawoływanie do nienawiści wobec Polski i Polaków Sądy nie skazują np Żydów? Naczelny Wybiórczej jest przecież zwykłym Żydem, który zionie wręcz nienawiścią do prawdziwych Polaków. Domagam się w związku z tym oskarżenia redaktora naczelnego gazety wybiórczej, niejakiego pana AM o nawoływanie do nienawiści wobec Polaków i o antypolonizm. Polecam lekturę strony [...] Jest tam opisane dokładnie, kto rządzi obecnie naszym krajem.
Ostatnio edytowany 22 września 2009 r. o 12:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** w d*** judaitom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja może sprostuję. Kraj terroryzuje katoprawica. Katoprawicą steruje kler. Klerem nikt nie rządzi. Kiedy wyzdychają osobniki takie jak moi przedmówcy a kler straci pożywkę wtedy będzie można coś pomysleć o jakichś rządach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja to ? Znieważa Żydów a Żydówki zdjęcie nosi na grzbiecie !!! Ot typowa polska odpustowa religijność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeźwy napisał:
To ja może sprostuję. Kraj terroryzuje katoprawica. Katoprawicą steruje kler. Klerem nikt nie rządzi. Kiedy wyzdychają osobniki takie jak moi przedmówcy a kler straci pożywkę wtedy będzie można coś pomysleć o jakichś rządach.
Nie ma nadziei. Nawet wojna tych ludzi nie zmieniła więc chyba tak musi zostać. Ale przynajmniej jest się z kogo pośmiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Nie ma nadziei. Nawet wojna tych ludzi nie zmieniła więc chyba tak musi zostać. Ale przynajmniej jest się z kogo pośmiać.
Ten naród już chyba nigdy nie zmądrzeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
No ja to ? Znieważa Żydów a Żydówki zdjęcie nosi na grzbiecie !!! Ot typowa polska odpustowa religijność.
jeszcze jeden nawiedzony... cóż, jego prawo. Niemiłe czasem jest to, że zaczepia i próbuje indoktrynować ludzi w autobusach. Ciekawe jest to, że na ogół panie... ale, jak napisałem - jego prawo. Poza tym - wesoły, w sumie - sympatyczny. Ale narodowościowiec? nie wiedziałem, w każdym razie - sympatyk tego faszyzującego ugrupowania, a to już gorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w imieniu prawdziwych i normalnych narodowców lubelskim wszem i wobec oświadczam że Wyskok i Eugeniusz eSBecki (uzywajacy nazwiska Sendecki) nier są narodowcami a jedynei na polecenie pewnych lewicowych i antypolskich środowisk podszywaja sie pod ruch endecki. Organizowana przez nich na kanle YT akcja kryptonim "Telewizja Narodowa" ma na celu kompromitacje ruchu narodowego - ukazujac narodowców jako zgraje sfrustrowanych moherów i zakompleksionych oszołomów a Polakó ukazuje jak deb***i. Panowe ci są mocno zwiazani z komunistycznym aparatme władzy - "frakcja betonu PZPR" na filmach występuje działacz Płatnych zdrajców Pachołków radzieckich i Tow. Przyjaźni Polsko Radzieckiej który na ostatnim posiedzeniu KC PZPR głosował przeciwko rozwiązaniu partii tow. Bohdan Poręba, występuje także działacz PZPR, mjr ORM TW "X" vel Konsultant "Rybak - nijaki doc. KoSSeckim. Promowane sa takze osoby jak działacz PZPR, publicysta i agitator Sztandaru Lydu - tow Henryk Pajak, działacz masońskiego Stronnictwa D***kratycznego nijaki Jerzy Robert TADEUSZ Nowak oraz oskarżony o wały finansowe i molestowanie studentów (nie studentek) rektor jednej z PWSZ - tow członek PZPR - Antoni J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te deb***e 4 czerwca 2009 roku na wiecu liebertasu (promujacy kandydaturę Marii Sendeckiej - rzekomo lekarki) w Lublinie zorganizowali koncert menadzera Kononowicza nijakieog Szczoty na której grał naziolskie kawałki z repertuaru Konkwisty Heil Hitler http://www.youtube.com/watch?v=vfdeCyCob3c oraz pogański kawałek Honoru na cześć germańskiego bozka wojny http://www.youtube.com/watch?v=_4xK1VVChZc...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu i teraz napisał:
Dlaczego za nawoływanie do nienawiści wobec Polski i Polaków Sądy nie skazują np Żydów? Naczelny Wybiórczej jest przecież zwykłym Żydem, który zionie wręcz nienawiścią do prawdziwych Polaków. Domagam się w związku z tym oskarżenia redaktora naczelnego gazety wybiórczej, niejakiego pana AM o nawoływanie do nienawiści wobec Polaków i o antypolonizm. Polecam lekturę strony [...] Jest tam opisane dokładnie, kto rządzi obecnie naszym krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ich nie wolno sądzić, ich trzeba leczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Modlitwy pomogły i bozia wysłuchała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej bawi to że Jezus też był żydem jego matka i ojciec również :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem esbekiem ani hitlerowcem jak mi insunuuje Anonimowy Oficer Frontu Ideologicznego "Władca Wschodu". Ja jestem poprostu wybitnym działaczem szczebla podstawowego endecji. Mam duze poczucie humoru ale nie jestem kabaraciarzem. Wiele ten AOFI kalumni na mnie pisze na Forum fronda i bardzo mi przykro z tego powodu. z tego co wiem ów Władca Wschodu jest narodowości żydowskiej i jest oficerem izraelskiej hasbary /-/ Sendecki endecki@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać Bozia wysłuchała bo sąd do więzienia go nie zamknął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa, nie trzeba być sympatykiem p. Wysoka aby wspierać ZASADĘ wolności słowa. To m. in. Woltaire głosił hasło: Nie zgadzam się z Twoim zdaniem, ale będę bronił Twego prawa do ich głoszenia; czy inaczej mówiąc: Jeśli dziś nie upomnę się o Twoje prawa, kto jutro obroni moje. Wprowadzanie do normalnego dyskursu społecznego sankcji karnych (trzeba odróżnić tu prawo karne od cywilnego, w ramach którego każdy przed niezawisłym sądem ma prawo dochodzić swoich racji, np. czując się obrażonym personalnie itp.) zawsze jest preludium do większego zamordyzmu, choćby nie wiem w jakie kwiatki media go stroiły. Krótko mówiąc: Zbytek wyżycia się dziś na kimś kogo poglądy nam się nie podobają (albo i są obojętne), jutro oznacza dla nas wszystkich penalizację tego co się w naszych poglądach może nie podobać akurat innej silniejszej grupie. Myślisz, że Tobie to nie zagrozi? A może nie masz już niczego w co na serio wierzysz, czego gotów jesteś bronić, co Cię pięknie różni od innych? Nawiasem mówiąc p. Wysok nie jest groźny dla swoich potężnych oponentów, a im raczej nie chodzi o to by go personalnie pognębić. Chodzi o precedens, na którym uda sie rozbudować działania ograniczania wolności tym co aktywnieszym i z lewa, i z prawa, i ze środka. Dziekuje za uwagę tym, którym chce się jescze o tym pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy muszą się łączyć w słusznej sprawie,dlatego też następnym razem w podobnej sprawie będę kilkadziesiąt pierwszym.Rozpasłość tej diaspory w oskarżaniu Polaków o różnego rodzaju niecności przekracza wszelakie granice.Jednocześnie wybiórcza amnezja zatarła w żydowskiej pamięci takie nazwiska jak :Stefan Szechter,Salomon Morel,Fajga Mindlak(nie wiem dlaczego Wolińska)....i długo by jeszcze wymieniać. Nie rozumię dlaczego swobodnie można oczerniać mieszkańców np.Jedwabnego a przed sądy stawia się ludzi,którzy otwarcie mówią o żydowskiej hucpie i perfidnych mordach na polskich patriotach.Przeżywaliśmy już strach przed pięcioramienną gwiazdą i jak widzę nic się nie zmieniło tylko tyle że gwieździe przybyło jedno ramię i ma nieco inny kolor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruwny napisał:
najbardziej bawi to że Jezus też był żydem jego matka i ojciec również :)
I NA TYM NAJPRAWDOPODOBNIEJ KOŃCZY SIĘ LISTA ŻYDÓW KTÓRZY ROZUMIEJĄ O CO CHODZI BOGU OJCU ??? w tym co napisałeś jedno ale....zabierasz głos w srawie, mylisz fakty-zapytaj na lekcji religii kim jest Ojciec Crystusa?,jedno jes tpewne,NIE BYŁ I NIE JEST ŻYDEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józek napisał:
Widać Bozia wysłuchała bo sąd do więzienia go nie zamknął
To nie bozia tylko sędzia nie znalazł podstaw do zastosowania aresztu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...