Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Synoptycy ostrzegają: Burze i deszcz w woj. lubelskim

Utworzony przez dżinsy, 7 kwietnia 2011 o 14:53
"...Słońce wyjdzie dopiero w niedzielę." Kurde to jak dzisiaj słonko zajdzie to piątek, sobota będzie ciemno bo wyjdzie dopiero w niedzielę. Trzeba kupić zapas cukru, mąki i c h u j wie czego tam jeszcze. Ludzie!!!!!!!!!!!!! Tylko bez paniki!!!!!!!!! Ło matko!!!!!!!!!!!!!Co tu ku*** robić!!!!!!!!!Co to będzie co to będzie????!!!!! Wojna będzie!!!!!!!Bo przed wojna tez słonko zaszło!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dżinsy napisał:
"...Słońce wyjdzie dopiero w niedzielę." Kurde to jak dzisiaj słonko zajdzie to piątek, sobota będzie ciemno bo wyjdzie dopiero w niedzielę. Trzeba kupić zapas cukru, mąki i c h u j wie czego tam jeszcze. Ludzie!!!!!!!!!!!!! Tylko bez paniki!!!!!!!!! Ło matko!!!!!!!!!!!!!Co tu ku*** robić!!!!!!!!!Co to będzie co to będzie????!!!!! Wojna będzie!!!!!!!Bo przed wojna tez słonko zaszło!!!!!
toś teraz błysnął niczym te zaszłe słoneczko.
0
o kurde!!! tak jest, blysnal tak!
0
Właśnie dzisiaj niewiele brakowało a dostałabym gałęzią w głowę na ul.Kopernika w Świdniku.Spółdzielnia i władze chyba czekają,aż wiatr połamie sam drzewa i przy okazji uszkodzi ludzi i samochody.Z mojego bloku nie da się po prostu przejśc do "stokrotki"tak się tu dba o bezpieczeństwo.
0
czpkie mnie zwiało jak żem spod sklepu rowerem jechał
0
...a mi wczoraj jak powiało to odjechał wózek z zakupami który sobie stał obok samochodu. Ledwo go złapałam żeby nie uderzył w inny samochód. Wiało strasznie
0
Kocham burze.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: