Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie to, żebym się czepiał - to bardziej z ciekawości Może warto dodać przy tym artykule informację o tym, co należy w takiej sytuacji zrobić. Czy jest to kwestia niewychodzenia z domu, schowania się do jakiegoś pomieszczenia, a może wskoczenia do pieca 'na trzy zdrowaśki' ... Z góry dziękuję i pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a może jakaś informacja co należy zrobić ?
0
O własnie działaja, i co teraz mam robić jak nie posiadam bunkra atomowego?
0
Piotrek napisał:
Nie to, żebym się czepiał - to bardziej z ciekawości Może warto dodać przy tym artykule informację o tym, co należy w takiej sytuacji zrobić. Czy jest to kwestia niewychodzenia z domu, schowania się do jakiegoś pomieszczenia, a może wskoczenia do pieca 'na trzy zdrowaśki' ... Z góry dziękuję i pozdrawiam
10/10!! Wal do pieca Pietrek! Zadzwonię rano.
0
AAAAA WSZYSCY UMRZEMY!!!111JEDEN
0
A w Puławach syrena wyła non stop przez 3 minuty a nie co 25-30s po 10 sekund
0
najlepiej uchlaj się jak najszybciej potrafisz do nieprzytomności... ...co za różnica jakiego zgona zaliczysz! he he he...
0
mika napisał:
Bardzo się bałaś?
0
mika napisał:
Spoko za 9 minut w Lublinei tez tak beda wyly przez 3 minuty bo to bedzie oznaczalo odwolanie alarmu:) Trzeba czytac artykul do konca i z glowa a nie obcinac gole dopy na stronie obok i czytac.
0
Robić, to co kazali Japończykom. Nie wychodzić z domu, pozamykać szczelnie okna i drzwi, żeby nie było dostępu powietrza z zewnątrz. Wiecie co? Ja nie wiem... ale jak w Japonii ta elektrownia pierdyknie, to będzie początek końca. Poczytajcie sobie info po angielsku, bo od Polskich fachowców i mediów nie dowiecie się całej prawdy... Poczytajcie sobie o paliwie MOX, które zostało użyte w 3 reaktorze.
0
chyba juz nas skaziło, bo wyja dłuzej, nie wiecie co to oznacza?
0
bez sensu, przynajmniej powinni jakoś to bardziej oglaszac, ze odbedą sie testy! a jakby to bylo naprawde...?
0
to przygotowania do... kiedy się na prawdę zacznie?
0
juz chciałam skakać z balkonu, a tu cyk i przestało wyć impreza nieodwołana zapraszam!
0
printka napisał:
juz chciałam skakać z balkonu, a tu cyk i przestało wyć impreza nieodwołana zapraszam!
Wrzuć butelkę do zamrażarki, zara jestem!
0
Na Świcie było słychać bardzo słabo!
0
Prasa, telewizja - SIEJĄ PANIKĘ WŚRÓD LUDNOŚCI - w jakim celu?? Dziwne jakoś jak sięgam pamięcią wybuch w Czarnobylu mnie nie zabił a leciała chmura itd i wszyscy żyją. Teraz nagle wybuch w Japonii i sraczka i padaczka. I tak nic nie będzie, nawet jesli wybuchnie całkiem. Panikę siejecie wszyscy. Boicie się Energii Jądrowej. Najlepiej w ogóle już nie oddychajcie bo umrzecie - brednie. Ciekawe co jeszcze wymyśli prasa z TV i durnymi urzędasami. Padło pytanie o schrony atomowe - powiem tak, te obecne to nawet wojny atomowej nie wytrzymają a co najważniejsze, schrony są dla urzędników itd a nie dla ludności cywilnej, nie dla szarego Iksińskiego. W samej Japonii zostało jeszcze aktywnych 53 elektrowni jądrowych wysokiej klasy. Dostaję każdego prawie dnia raporty o trzęsieniach Ziemi z okolic Japonii - a zastanawiacie sie chociaż dlaczego tam sie Ziemia trzęsie?? A kto robi próby jądrowe na morzu ?? AMERYKA. Niech dalej człowiek robi rujnację na Ziemi. Niebawem dla Waszej wiadomości zacznie syczeć wulkan w Parku Yellowstone i park sam jest umiejscowiony na wulkanie. On tyka i niebawem pokaże Ameryce co potrafi.
0
ja sie o malo co nie zasrałem, nie dość ze w tv trąbią o skażeniu to jeszcze syreny mi wyją za oknem !!!!!!!! porażka!!!
0
PAMIĘTAJ !!! PO USŁYSZENIU SYGNAŁU ALARMOWEGO NALEŻY DZAIŁAĆ SZYBKO, ALE ROZWAŻNIE I BEZ PANIKI. Po usłyszeniu sygnału: * włączyć radioodbiornik lub telewizor; * zastosować się do podanych komunikatów; * powiadomić rodzinę i sąsiadów. Po usłyszeniu sygnału alarmu powietrznego: 1. Osoby znajdujące się w domu piwnicy powinny: * ubrać się; * wyłączyć wszystkie urządzenia elektryczne i gazowe oraz wygasić ogień w piecu; * zamknąć okna i zabezpieczyć mieszkanie; * zabrać dokumenty osobiste, zapas żywności, indywidualne środki ochrony przed skażeniami, środki opatrunkowe oraz w miarę potrzeb i możliwości latarkę elektryczną, koc, odbiornik radiowy (na baterię) itp.; * zawiadomić o alarmie sąsiadów (mogli nie usłyszeć sygnału alarmowego); * pospiesznie udać się do najbliższego schronu lub ukrycia. 2. Osoby znajdujące się w zakładzie pracy, szkole lub miejscu publicznym powinny: * przerwać pracę (wyłączyć maszyny i urządzenia), naukę, udział w imprezie, podróż; * udać się do najbliższego schronu lub ukrycia; * pomagać słabszym, chorym i ułomnym; * podporządkować się ściśle poleceniom służb porządkowych obrony cywilnej. 3. Prowadzący pojazdy mechaniczne lub konne powinni je zatrzymać. Pojazdy należy ustawić tak, aby nie blokowały ciągów komunikacyjnych i wejść do ukryć. Obsługa pojazdów i pasażerowie udają się do najbliższego ukrycia. Z pojazdów konnych należy wyprząc konie i uwiązać je za trwałymi osłonami. PAMIĘTAJ !!! JEŻELI NIE BĘDZIESZ MIAŁ MOŻLIWOŚCI UKRYCIA SIĘ W BUDOWLI OCHRONNEJ, UKRYJ SIĘ W ZAGŁĘBIENIU TERENU LUB ZA INNĄ TRWAŁĄ OSŁONĄ. W strefie zagrożonej skażeniami: * nałożyć maskę pgaz. lub zastępcze środki ochrony przed skażeniami; * starać się wyjść ze strefy skażonej prostopadle pod kątem 90 st. do kierunku wiatru; * omijać kałuże wody po powstałym opadzie promieniotwórczym; * nie brać do ręki przedmiotów w strefie skażeń; * zgłosić się do najbliższego punktu zabiegów sanitarnych; * nie spożywać produktów żywnościowych. Po usłyszeniu uprzedzenia o zagrożeniu skażeniami lub zakażeniami należy: * sprawdzić posiadane indywidualne środki ochrony; * sprawdzić zabezpieczenie posiadanych zapasów żywności, wody, paszy; * sprawdzić szczelność przygotowanych pomieszczeń dla ludzi i zwierząt; * jeśli nie ma innych zaleceń - udać się do pomieszczeń ochronnych (ukryć); * przestrzegać ogłaszanych zarządzeń oraz wykonywać polecenia organów obrony cywilnej. Po usłyszeniu sygnałów odwołania alarmu należy: * opuścić schron (ukrycie). http://www.zanet.pl/telefony/alarm.html
0
lols f 16 nawet lataly na czubach slychac i widac bylo
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: