Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie to, żebym się czepiał - to bardziej z ciekawości Może warto dodać przy tym artykule informację o tym, co należy w takiej sytuacji zrobić. Czy jest to kwestia niewychodzenia z domu, schowania się do jakiegoś pomieszczenia, a może wskoczenia do pieca 'na trzy zdrowaśki' ... Z góry dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może jakaś informacja co należy zrobić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O własnie działaja, i co teraz mam robić jak nie posiadam bunkra atomowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Nie to, żebym się czepiał - to bardziej z ciekawości Może warto dodać przy tym artykule informację o tym, co należy w takiej sytuacji zrobić. Czy jest to kwestia niewychodzenia z domu, schowania się do jakiegoś pomieszczenia, a może wskoczenia do pieca 'na trzy zdrowaśki' ... Z góry dziękuję i pozdrawiam
10/10!! Wal do pieca Pietrek! Zadzwonię rano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAAAA WSZYSCY UMRZEMY!!!111JEDEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Puławach syrena wyła non stop przez 3 minuty a nie co 25-30s po 10 sekund
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej uchlaj się jak najszybciej potrafisz do nieprzytomności... ...co za różnica jakiego zgona zaliczysz! he he he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mika napisał:
A w Puławach syrena wyła non stop przez 3 minuty a nie co 25-30s po 10 sekund
Bardzo się bałaś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mika napisał:
A w Puławach syrena wyła non stop przez 3 minuty a nie co 25-30s po 10 sekund
Spoko za 9 minut w Lublinei tez tak beda wyly przez 3 minuty bo to bedzie oznaczalo odwolanie alarmu:) Trzeba czytac artykul do konca i z glowa a nie obcinac gole dopy na stronie obok i czytac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robić, to co kazali Japończykom. Nie wychodzić z domu, pozamykać szczelnie okna i drzwi, żeby nie było dostępu powietrza z zewnątrz. Wiecie co? Ja nie wiem... ale jak w Japonii ta elektrownia pierdyknie, to będzie początek końca. Poczytajcie sobie info po angielsku, bo od Polskich fachowców i mediów nie dowiecie się całej prawdy... Poczytajcie sobie o paliwie MOX, które zostało użyte w 3 reaktorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba juz nas skaziło, bo wyja dłuzej, nie wiecie co to oznacza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez sensu, przynajmniej powinni jakoś to bardziej oglaszac, ze odbedą sie testy! a jakby to bylo naprawde...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to przygotowania do... kiedy się na prawdę zacznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz chciałam skakać z balkonu, a tu cyk i przestało wyć impreza nieodwołana zapraszam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
printka napisał:
juz chciałam skakać z balkonu, a tu cyk i przestało wyć impreza nieodwołana zapraszam!
Wrzuć butelkę do zamrażarki, zara jestem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Świcie było słychać bardzo słabo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prasa, telewizja - SIEJĄ PANIKĘ WŚRÓD LUDNOŚCI - w jakim celu?? Dziwne jakoś jak sięgam pamięcią wybuch w Czarnobylu mnie nie zabił a leciała chmura itd i wszyscy żyją. Teraz nagle wybuch w Japonii i sraczka i padaczka. I tak nic nie będzie, nawet jesli wybuchnie całkiem. Panikę siejecie wszyscy. Boicie się Energii Jądrowej. Najlepiej w ogóle już nie oddychajcie bo umrzecie - brednie. Ciekawe co jeszcze wymyśli prasa z TV i durnymi urzędasami. Padło pytanie o schrony atomowe - powiem tak, te obecne to nawet wojny atomowej nie wytrzymają a co najważniejsze, schrony są dla urzędników itd a nie dla ludności cywilnej, nie dla szarego Iksińskiego. W samej Japonii zostało jeszcze aktywnych 53 elektrowni jądrowych wysokiej klasy. Dostaję każdego prawie dnia raporty o trzęsieniach Ziemi z okolic Japonii - a zastanawiacie sie chociaż dlaczego tam sie Ziemia trzęsie?? A kto robi próby jądrowe na morzu ?? AMERYKA. Niech dalej człowiek robi rujnację na Ziemi. Niebawem dla Waszej wiadomości zacznie syczeć wulkan w Parku Yellowstone i park sam jest umiejscowiony na wulkanie. On tyka i niebawem pokaże Ameryce co potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie o malo co nie zasrałem, nie dość ze w tv trąbią o skażeniu to jeszcze syreny mi wyją za oknem !!!!!!!! porażka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIĘTAJ !!! PO USŁYSZENIU SYGNAŁU ALARMOWEGO NALEŻY DZAIŁAĆ SZYBKO, ALE ROZWAŻNIE I BEZ PANIKI. Po usłyszeniu sygnału: * włączyć radioodbiornik lub telewizor; * zastosować się do podanych komunikatów; * powiadomić rodzinę i sąsiadów. Po usłyszeniu sygnału alarmu powietrznego: 1. Osoby znajdujące się w domu piwnicy powinny: * ubrać się; * wyłączyć wszystkie urządzenia elektryczne i gazowe oraz wygasić ogień w piecu; * zamknąć okna i zabezpieczyć mieszkanie; * zabrać dokumenty osobiste, zapas żywności, indywidualne środki ochrony przed skażeniami, środki opatrunkowe oraz w miarę potrzeb i możliwości latarkę elektryczną, koc, odbiornik radiowy (na baterię) itp.; * zawiadomić o alarmie sąsiadów (mogli nie usłyszeć sygnału alarmowego); * pospiesznie udać się do najbliższego schronu lub ukrycia. 2. Osoby znajdujące się w zakładzie pracy, szkole lub miejscu publicznym powinny: * przerwać pracę (wyłączyć maszyny i urządzenia), naukę, udział w imprezie, podróż; * udać się do najbliższego schronu lub ukrycia; * pomagać słabszym, chorym i ułomnym; * podporządkować się ściśle poleceniom służb porządkowych obrony cywilnej. 3. Prowadzący pojazdy mechaniczne lub konne powinni je zatrzymać. Pojazdy należy ustawić tak, aby nie blokowały ciągów komunikacyjnych i wejść do ukryć. Obsługa pojazdów i pasażerowie udają się do najbliższego ukrycia. Z pojazdów konnych należy wyprząc konie i uwiązać je za trwałymi osłonami. PAMIĘTAJ !!! JEŻELI NIE BĘDZIESZ MIAŁ MOŻLIWOŚCI UKRYCIA SIĘ W BUDOWLI OCHRONNEJ, UKRYJ SIĘ W ZAGŁĘBIENIU TERENU LUB ZA INNĄ TRWAŁĄ OSŁONĄ. W strefie zagrożonej skażeniami: * nałożyć maskę pgaz. lub zastępcze środki ochrony przed skażeniami; * starać się wyjść ze strefy skażonej prostopadle pod kątem 90 st. do kierunku wiatru; * omijać kałuże wody po powstałym opadzie promieniotwórczym; * nie brać do ręki przedmiotów w strefie skażeń; * zgłosić się do najbliższego punktu zabiegów sanitarnych; * nie spożywać produktów żywnościowych. Po usłyszeniu uprzedzenia o zagrożeniu skażeniami lub zakażeniami należy: * sprawdzić posiadane indywidualne środki ochrony; * sprawdzić zabezpieczenie posiadanych zapasów żywności, wody, paszy; * sprawdzić szczelność przygotowanych pomieszczeń dla ludzi i zwierząt; * jeśli nie ma innych zaleceń - udać się do pomieszczeń ochronnych (ukryć); * przestrzegać ogłaszanych zarządzeń oraz wykonywać polecenia organów obrony cywilnej. Po usłyszeniu sygnałów odwołania alarmu należy: * opuścić schron (ukrycie). http://www.zanet.pl/telefony/alarm.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lols f 16 nawet lataly na czubach slychac i widac bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...