Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Syreny alarmowe zawyją dziś w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2017 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Ludzie i tak nie mają pojęcia, jakie są sygnały alarmowe (ja też) Każdy uznają za ćwiczenia. Nie tylko ćwiczebny,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciagle jakieś próby sygnałów, że nie wiadomo kiedy naprawde będzie się coś działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie wiem co miałabym zrobić, gdyby sygnał alarmowy nie był "ćwiczony" a prawdziwy... może już czas na jakieś instrukcje, bo czasy niepewne ;] chętnie zapoznałabym się z planem ewakuacji i z instrukcją tego jak się zachować w takiej sytuacji (potrafię się zachować ubiegając śmieszkowanie :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze gdy słyszę te alarmy to zbiegam do piwnicy,owijam się trzema kołdrami a na głowę zakładam durszlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam pytanie - dlaczego tych sygnałów NIGDY nie słychać na osiedlu Poręba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***slaskie.naszemiasto.pl/artykul/dlaczego-wyja-syreny-alarmowe-spokojnie-we-wtorek-15,3917949,artgal,t,id,tm.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...