Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Szacun na dzielni" nie podoba się radnym dzielnicowym. Neon nie powstanie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2016 o 06:54 Powrót do artykułu
Po co promować ziomalskie teksty??? I tak polska przestrzeń publiczna wraz z eterem (np. radiowa Trójka, Radio Zet czy RMF) pełne są podwórkowej bylejakości. Promujmy poprawną polszczyznę, bo za dwie, trzy dekady z języka polskiego pozostanie tylko wydmuszka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
... I znowu ten Pietrasiewicz... Strach pomyśleć, co jeszcze rodzi się w jego głowie. Za to z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że sprzeciw wobec swojego projektu zrzuci na karb domniemanego antysemityzmu krytyków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rynsztok to maja w domu radne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szacun dla dzielni - to chyba musieli wymyślić kibole... Może coś po polsku? Aaaaa, braki w wykształceniu mają...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wystarczy kilku nawiedzonych działaczy czego sami nie wiedzą co chcą, tacy np. jak na Kruczkowskiego wyznaczając światła na skrzyżowaniu z malutką uliczką i wjazdem na mały parking a gdzie obok ( 50 m) jest skrzyżowanie z dużym ruchem samochodów ( szpital, szkoła, pawilony) i w ciągu dnia stoi "Krasanal" i przeprowadza dzieci, ale jakiś działacz tak naciskał że taki bubel zrobili. Niech taki działacze jak tu idą do domu i tam się żądzą. Jestem za naeonem "Szacun na dzielni" tak dalej trzymajcie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kibol ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jakim trzeba być ułomnym aby taki tekast wieszać publicznie i nazywać to sztuką?? może jeszcze napiszecie "JP100%"?? - na każdej ścianie to piszecie troglodyci ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto zna coś z projektów pana Pietrasiewicza? Niestety kojarzy się pan tylko z wyskokiem na manifestacji KOD dla autopromocji. Baner "Szacun na dzielni" - beznadzieja. Nie dość, że dzielnica ze średnią opinią o bezpieczeństwie to jeszcze te napisy. Może wystarczyłaby nazwa dzielnicy? A nie - bo wtedy pana nazwiska nikt nie zauważy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomimo faktu, że cytowany list nie świadczy najlepiej o umiejętności posługiwania się językiem polskim także przez radnych, nie sposób ich nie poprzeć. Neon, który umacnia powszechną opinię o "ziomalskiej" dzielnicy pełnej chuliganów? Wspaniały pomysł. Z drugiej strony - świetnie oddaje charakter lubelskiej kultury - teatr w bunkrze bez obrotowej sceny, wielki gmach oddany dla dziwaków, obora zamiast filharmonii...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Szymonie, pomysł Pana jest niepoważny, natomiast reakcja radnych właściwa, napis takiej treści niech sobie pan umieści na ogrodzeniu własnej posesji, albo na balkonie, żeby sprawdzić jak to działa w mikroskali, jeśli jednak w tym miejscu musi być jakiś neon, to niech będzie z jednej strony; szacun dla Pietrasiewicza, a z drugiej; szacun dla Szymona.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jako mieszkanka Lublina protestuję przeciwko umieszczaniu tego rodzaju napisów w całym Lublinie. Dresiarsko-kibolski język absolutnie nie jest tym, czego nasze miasto potrzebuje. Ja się nie utożsamiam z takim prymitywnym językiem i nie życzę sobie aby miasto w którym żyję postrzegane było jako miasto kiboli, dresów i prymitywnych ludzi. I nie mówce mi, że to sztuka. Sztuka tez powinna mieć swój poziom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pięknie napisane. Taki język trzeba promować a nie język dresów. Nie wiem kim jesteś koleżanko ale odpiszę-" szacun:) za piękną mowę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pietrasiewicz niech namaluje im penisa. Na pewno wszyscy będą zachwyceni, zwłaszcza pan Szyszko.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Pietrasiewicz, jak wielkie pieniądze bierze Pan za nic nie wnoszące miastu pomysły?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kierownik domu kultury wsi wita i zegna taki napis moze !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pomimo faktu, że cytowany list nie świadczy najlepiej o umiejętności posługiwania się językiem polskim także przez radnych, nie sposób ich nie poprzeć. Neon, który umacnia powszechną opinię o "ziomalskiej" dzielnicy pełnej chuliganów? Wspaniały pomysł. Z drugiej strony - świetnie oddaje charakter lubelskiej kultury - teatr w bunkrze bez obrotowej sceny, wielki gmach oddany dla dziwaków, obora zamiast filharmonii... dokładnie, trzeba cywilizować tę dzielnicę a nie brnąć w ..patologię! to nie jest kultura, to raczej jej brak! a pieniądze zamiast na neon proszę przeznaczyć np. na remont zapadających się uliczek osiedlowych czy monitoring na "świetych placykach" gdzie co noc odbywają sie libacje pomimo licznych monitów zgłaszanych do urzędu miasta i do policji. Poza tym nawet dresiarze którzy się tak chwalą swoją przynajleżnością do "Bronxu" sami niszczą to dzielnicę. przykłademjest tez cały ten śmieszno-straszny klub BRW gdzie jego "kibole" hałasuja, śmiecą i niszczą ściany, słupy i inne elementy infrastruktury marząc sprayem brw i ksywki. Jeszcze neon im dać...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mośku wal do hodakowego Prokuratora od razu. Bo ta babina co tak waliła , że najwybitniejszy juęzykoznawca nie widzi w kurduplu na Prezydenta RP nic obrażliwego. Nie ma to jak nasi Judeland nad Bystrzycą. Nasim wsio wolno. A radnemu nie wolno powiedzieć :"umrzesz".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trochę szacunku dla mieszkańców dzielnicy i do języka polskiego. Dość śmieci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinni napisać "Niech żyje Jan Paweł Drugi i Wielka Polska od morza do morza" Nie będzie rynsztokowo, będzie poprawnie politycznie i całkiem zgrabnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie podoba mi się. To wzmacnianie, nawet jeśli tylko pośrednie, tego co powinno zostać wypchniete na margines i zlikwidowane - subkultury "prawilnych" sebixów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: