Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić to ten neon ma oznaczać? TO jest po polsku, czy w jakimś innym języku?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cebularze witają/żegnają! Taki sobie walnijcie neon. A poważniej: gorszego pomysłu nie było? Kto to wymyślił? Nie można się chwilę zastanowić i wymyślić hasło bardziej adekwatne do miejsca i miasta? Slang grypsersko-gówniarski to jest hasło dla Lublina?
0
idąc tym tropem to może coś z pięknych i nośnych haseł MOTORU??? a jak nie to może jednak "elo ziom, łelkam!" i gdzieś opok kwiat konopi...
0
Szacun za ten pomysł!
0
pomysł ujdzie, ale tekst żałosny.
0
A może trochę wyluzujcie krytykanci? Czy to musi coś oznaczać i być napisane literacką polszczyzną? W tym smutnym mieście, smutnych pseudokatolików przyda się jakiś weselszy akcent.
0
Adekwatniej byłoby "Bronowice zapraszają na wpie*dol"
0
Jak przeczytałem tytuł myślałem, że to pomysł kobilów motoru. Pomysł fajny, ale jeśli ma być to zrobione przez centrum kultury to niech będzie to trochę bardziej kulturalne...
0
Kto to wymyślił, jakiś dres?
0
Pomysł bardzo dobry, ale tekst prymitywny. To wcale nie jest wesoły akcent, tylko jakiś kibolski tekst...... mnie się nie podoba i nie bardzo chciałabym mieć coś takiego przed oczami
0
Ale ze wizualizacje są odwrotnie do opisu to nikt nie zauważył?
0
Krytykanci lepiej byłoby pijcie i jeździjcie czy Rano do kościoła wieczorem obgadać sąsiadów?
0
A co w tym tekście "weselszego"? Zewsząd zalewa nas prymitywny, wulgarny - i niestety społecznie akceptowany - język. I to jest właśnie taka kibolsko-dresiarska odzywka. Pomysł fajny, tekst nie.
0
Pomysł dobry, tekst dresiarski. Z tym tekstem to wstyd wieszać.
0
A podatnik płaci za kolejny durny pomysł, co za marnotrawienie pieniędzy. Może pomysłodawcy sami z własnej kieszeni takie rzeczy finansowali. Montaż to 15tys., a utrzymanie ile będzie kosztować to już nikt nie mówi.
0
Nie lepiej było by napisać "Miłego dnia kochani " a nie prostackie szacun
0
te wizualizacje są odwrotnie niż opisujecie w tekście, albo zdjęcia się komuś pomyliły wszystko jest inaczej...
0
Mam nadzieję, że to żart. Mieszkam w tej dzielnicy i nie czuję się częścią subkultury dresiarzy. Może niech pan Szymon Pietrasiewicz powiesi sobie taki neon w swojej okolicy, zamiast na siłę uszczęśliwiać innych?
0
Lepiej niech zamieszczą czytelne drogowskazy
0
Pomysł OK, natomiast knajacki tekst ma tyle samo wspólnego z Kulturą co i p. S. Pietrasiewicz.
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: