Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić to ten neon ma oznaczać? TO jest po polsku, czy w jakimś innym języku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cebularze witają/żegnają! Taki sobie walnijcie neon. A poważniej: gorszego pomysłu nie było? Kto to wymyślił? Nie można się chwilę zastanowić i wymyślić hasło bardziej adekwatne do miejsca i miasta? Slang grypsersko-gówniarski to jest hasło dla Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idąc tym tropem to może coś z pięknych i nośnych haseł MOTORU??? a jak nie to może jednak "elo ziom, łelkam!" i gdzieś opok kwiat konopi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun za ten pomysł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysł ujdzie, ale tekst żałosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może trochę wyluzujcie krytykanci? Czy to musi coś oznaczać i być napisane literacką polszczyzną? W tym smutnym mieście, smutnych pseudokatolików przyda się jakiś weselszy akcent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adekwatniej byłoby "Bronowice zapraszają na wpie*dol"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przeczytałem tytuł myślałem, że to pomysł kobilów motoru. Pomysł fajny, ale jeśli ma być to zrobione przez centrum kultury to niech będzie to trochę bardziej kulturalne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to wymyślił, jakiś dres?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł bardzo dobry, ale tekst prymitywny. To wcale nie jest wesoły akcent, tylko jakiś kibolski tekst...... mnie się nie podoba i nie bardzo chciałabym mieć coś takiego przed oczami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ze wizualizacje są odwrotnie do opisu to nikt nie zauważył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krytykanci lepiej byłoby pijcie i jeździjcie czy Rano do kościoła wieczorem obgadać sąsiadów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w tym tekście "weselszego"? Zewsząd zalewa nas prymitywny, wulgarny - i niestety społecznie akceptowany - język. I to jest właśnie taka kibolsko-dresiarska odzywka. Pomysł fajny, tekst nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł dobry, tekst dresiarski. Z tym tekstem to wstyd wieszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podatnik płaci za kolejny durny pomysł, co za marnotrawienie pieniędzy. Może pomysłodawcy sami z własnej kieszeni takie rzeczy finansowali. Montaż to 15tys., a utrzymanie ile będzie kosztować to już nikt nie mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lepiej było by napisać "Miłego dnia kochani " a nie prostackie szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wizualizacje są odwrotnie niż opisujecie w tekście, albo zdjęcia się komuś pomyliły wszystko jest inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to żart. Mieszkam w tej dzielnicy i nie czuję się częścią subkultury dresiarzy. Może niech pan Szymon Pietrasiewicz powiesi sobie taki neon w swojej okolicy, zamiast na siłę uszczęśliwiać innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech zamieszczą czytelne drogowskazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł OK, natomiast knajacki tekst ma tyle samo wspólnego z Kulturą co i p. S. Pietrasiewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...