Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Szacunek na mieście". Neon zawiśnie na wiadukcie. Będzie biały lub czerwony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2016 r. o 21:14 Powrót do artykułu
Bardzo głupia inicjatywa grupki popapranych osób,nie pierwsza w tym mieście i oodejrzewam nie ostatnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak. bo najlepiej nic nie robić i żeby miasto było szare, bure i ponure. niektórzy tylko narzekać umieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobry kompromis, przecież można było zrobić jakiś knajacki slogan, albo wielkiego penisa atakującego krzyż celtycki. Mam tylko jedno pytanie, kto za to badziewie zapłaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny fajny pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysty Debilizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To bardzo dobry kompromis, przecież można było zrobić jakiś knajacki slogan, albo wielkiego penisa atakującego krzyż celtycki. Mam tylko jedno pytanie, kto za to badziewie zapłaci?
podatnik zapłaci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego mieszkańcy lublina mają płacić za fanaberie jakiegoś pietrasiewicza szymona, który w swoim mniemaniu jest artystą,a zwykły to pacykarz za miejeskie pieniądze.kto będzie nastepny z takim pomysłem ? może tomasz z wieniawy wy***y z pomysłem neonu na ul.sowińskiego np: "pod kładką zbieramy sarę na winko"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś nieporozumienie. Miało tego czegoś NIE BYĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lepiej napisać np. "Tędy może ewentualnie mógłby przejeżdżać Lech Kaczyński gdyby nie Tusk i Putin" ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł bardzo dobry ale szkoda że tylko z jednej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra ale o co w tym chodzi, na poważnie. Co artysta Pietrasiewicz chce tym neonem przekazać? Za ch**erę nie czaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pietraszewicz niech u siebie na działce takie napisy tworzy i nikt nie bedzie miał pretesji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My czujacy Polske i nasze narodowe socjalne i patriotyczne idealy możemy tylko popatrzeć na to i postarać się przekuć to na dobra dla umeczonej ojczyzny sprawę. Po słusznym pozbyciu się Żuka i tym podobnych będziemy mieli szanse na odpowiednia sa egzekutywę i rząd anie wlasnie szacunku dla najwyższych władz państwowych dla prezydenta polski i dla ludzi uczciwych. Szacunek co się należy za poswiecenie i za odbicie się od dna kapitalistycznego obledu wrogow sprawiedliwej dla wszystkich kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwielbiam jak moje podatki ida na takie glupoty :) podniesc podatki i wiecej takich neonow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie napis po hebrajsku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z drugiej strony "szacunek na prowincji" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to potrzebne jak kabaret NN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę się czepiać, najpierw myślałem, że to fajny pomysł, ale teraz widzę, że neon jest tandetny i głupi jak z filmów Barei :))) Czemu w ogóle ma służyć? Zaspokajaniu wybujałego ego pomysłodawcy? Znam dokonania Pietrasiewicza i niektóre bywały odjechane i zaskakujące, ale ten jest taki jak napisałem wyżej. Wolałbym neon z napisem np "Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa... nie ma to jak lewacka zabawa za cudze pieniądze. Warszawka miała swoja tęcze my będziemy mieli neon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...