Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szalikowcy robią zrzutkę dla kibola w celi

Utworzony przez czytelnik, 13 marca 2009 r. o 03:31 Powrót do artykułu
dodano: 12 marca 2009, 17:05 I Liga: Mecz Motoru ze Stalą Stalowa Wola przełożony na 15 kwietnia
Ostatnio edytowany 13 marca 2009 r. o 07:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecierz tak jest w kazdym klubie Polskim czy zagranicznym ze kibice wspomagaja swoich gdy ci trafia za kratki czy to przez zbiórki pienieczy czy transparenty z pozdrowieniami.Nie rozumiem o co cale halo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mt 25,31-46 "Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych ludzi od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata! Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie. Wówczas zapytają sprawiedliwi: Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie? A Król im odpowie: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili. Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! Uczynkami miłosierdzia są dzieła miłości, przez które przychodzimy z pomocą naszemu bliźniemu w potrzebach jego duszy i ciała. Pouczać, radzić, pocieszać, umacniać - to uczynki miłosierdzia, co do duszy. Uczynki miłosierdzia, co do ciała polegają zwłaszcza na tym, by głodnych nakarmić, bezdomnym dać dach nad głową, nagich przyodziać, chorych i więźniów nawiedzać, umarłych grzebać. Spośród tych czynów jałmużna dana ubogim jest jednym z podstawowych świadectw miłości braterskiej; jest ona także praktykowaniem sprawiedliwości, która podoba się Bogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za prostacka gazeta.... brak słów, co za pojeb.... dziennikarzyna --- tragedia jak wy mozecie takie farmazony pisac ??? ))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbierajcie chłopcy, zbierajcie. Będzie wam dużo potrzeba, bo miejsca w pudle jest dla was dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w akademii medycznej można ponoć tanio kupić nieużywane mózgi. może zrzuta? przydałoby się wielu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje!!! to bardzo dobry pomysł. Proponuje zbiórkę i zakup po hurtowych cenach większej partii bananów dla małp w klatkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy "prasowi paszkwilańci" skończą w końcu bezsensowną nagonkę na klub. Jak nie Kurier to teraz Dziennik. Tak, tak na klub bo i tak wiadomo że nie o kibiców tu chodzi! .........
Ostatnio edytowany 13 marca 2009 r. o 15:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co oni trafili do więzienia? Bo chyba nie za odpalenie rac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrzutka nielegalna: ...........
Ostatnio edytowany 13 marca 2009 r. o 15:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie na kiboli w puszce tylko na raty za Dacie dla Groszka, kupil chłopina Logana i nie ma na spłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są w większości Kibice. To jest DZICZ STADIONOWA !!!!!! A dla Dziczy odpowiednim miejscem przebywania jest : 1.cele więzienne, 2.klatki w ZOO, 3.Tworki,Abramowice i.t.p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dres z czwartym paskiem napisał:
To nie na kiboli w puszce tylko na raty za Dacie dla Groszka, kupil chłopina Logana i nie ma na spłaty
~Dres z czwartym paskiem~ wez napisz po Polsku a nie ...... pleciesz coś .........
Ostatnio edytowany 13 marca 2009 r. o 15:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejsce ........z motoru jest na nowej hucie - tam by się idealnie komponowali z otoczeniem, a w lublinie są wrzodem
Ostatnio edytowany 13 marca 2009 r. o 15:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na dzieci co glodne chodza zbierajcie a nie na .... przez ktorych z dzieckiem nie mozna wejsc na stadion bo krzeslami rzucaja
Ostatnio edytowany 13 marca 2009 r. o 15:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na dzieci co glodne chodza zbierajcie a nie na poje***cow przez ktorych z dzieckiem nie mozna wejsc na stadion bo krzeslami rzucaja
Hmm no to powiedz na jakim meczu gdzies krzeslo polecialo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślą (nie potwierdzone naukowo)przyszłościowo wszak większość tego chłamu skończy za kratami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o świątecznej zbiórce darów dla domu dziecka to już nikt nie raczył napisać ?? Bo po co, nie ?? Przecież kibice zbierają tylko dla kolegów w więzieniu Jesteście żałośni, nie idźcie za przykładem kuriera bo zginiecie w tym marnym światku dziennikarskim lubelszczyzny ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze gnoja beatyfikujcie !!!!! Co za porąbany kraj, zamiast wysłać śmiecia na Syberie to kase dla niego zbierają !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Motorowiec~ napisał:
Mt 25,31-46 "Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych ludzi od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata! Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie. Wówczas zapytają sprawiedliwi: Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie? A Król im odpowie: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili. Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! Uczynkami miłosierdzia są dzieła miłości, przez które przychodzimy z pomocą naszemu bliźniemu w potrzebach jego duszy i ciała. Pouczać, radzić, pocieszać, umacniać - to uczynki miłosierdzia, co do duszy. Uczynki miłosierdzia, co do ciała polegają zwłaszcza na tym, by głodnych nakarmić, bezdomnym dać dach nad głową, nagich przyodziać, chorych i więźniów nawiedzać, umarłych grzebać. Spośród tych czynów jałmużna dana ubogim jest jednym z podstawowych świadectw miłości braterskiej; jest ona także praktykowaniem sprawiedliwości, która podoba się Bogu.
Zmień dealera albo bierz połowę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...