Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
aga napisał:
witam ;] ja mam małe pytanko ;D kazali Wam spiewać drugą piosenkę ??? bo nie wiem co mam myslec bo ja spiewałam 2 ... co Wy na to ?? tak to super przygoda . ;p
Moja koleżanka spiewala 2 piosenki i sie dostala miala sto pięćdziesiąty któryś numer wiec byla na początku nie wiem czy potem mozna bylo spiewac dwie ja byla 279 i u mnie w poiątce tylko po 30 sekund śpiewali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więęc ja bylam 25.. ^^ Przybyłam do Lubilna przed 6 i od razu sie zapisalam.. po 15 minutach bylo juz 100 osob. Cuż .. narzekacie, że po 15 sek. ale 1300 osób jak to mowiła, któras osoba to tez troche czasu w przeliczeniu na czas =/ a oni tez nie sa z kamienia i wam by sie chcialo od 9 rano siedziec do 4 w nocy?.. ja spiewlaam zwrotkę i ref. I Byłam w ostatniej piątce gdzie można było śpiewać z podkładem. I Była taka sytuacja: P. Skrętkowska chciala przesluchac jeszcze którąś osobę z nas, lecz wpada jakiś gościu i mówi: " Musimy chyba usunąć podkłady bo przybyło już ponad 1000 osób.. a samo przygotowanie sprzetu trochę trwa.. szkoda czasu " czy coś w tym stylu. Ale na pewno w tym znaczeniu. Więc.. cużż.. Ale Ja jestem zadowolona BO TAM BYLAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gonia napisał:
a propos pytania : nie wszystkim mówili czy się dostał czy nie. niektórym po prostu nie mówili nic.
Przemawia przez Ciebie zawiść...;P Doprawdy żałosne. Po co w ogóle brałaś udział w castingu skoro szukaja pajaców itp.? Wszystko mówi samo za siebie. Zawiśc i tyle. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Poszukuję osób które brały udział w eliminacjach do Szansy na sukces w Lublinie 21.03.2009. To dla mnie ważne. Proszę o pilny kontakt na maila kruko87@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gienia napisał:
Moja koleżanka spiewala 2 piosenki i sie dostala miala sto pięćdziesiąty któryś numer wiec byla na początku nie wiem czy potem mozna bylo spiewac dwie ja byla 279 i u mnie w poiątce tylko po 30 sekund śpiewali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak można się dostać do "Szansy an sukces" ? ;-) proszę o odpowiedź. ;-D moje gadu: 10630647 meil: zuzka13@amorki.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej .. widzieliście tą małą dziewczynkę w jakby pomarańczowej bluzce .. to ja .. jak dla mnie było super jak widać było miałam numerek 24 i weszłam wcześnie nie pamiętam o której było super miałam podkład i miła atmosfera ... Pozdrawiam wszystkich ;* !! <33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...