Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakakolwiek firma telekomunikacyjna przy zawieraniu umowy zbiera więcej danych niż Contbus. Wygląda to na nękanie !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie musowo rezerwować miejsca w Contbusie, są też inne firmy przewozowe, gdzie rezerwacji można dokonać telefonicznie albo pojechać "z marszu". Bez łaski.
0
Tylko firma tele. jest zgłoszona do GIODO. Conttbus złamał prawo i powinni zamknąć firmę. Prawo jest za słabe.
0
"Żeby zamówić miejsce na dany kurs trzeba było wpisać swój numer PESEL" Zamówiłem kiedyś (dostawa kurierem do domu) telefon na kartę w ORANGE (najtańszy model za 99 PLN). Przy odbiorze przesyłki kurier chciał spisać mój numer PESEL i numer dowodu osobistego. Zadzwoniłem do ORANGE na infolinię. Potwierdzili, że to konieczna ich procedura. Wykopałem kuriera za drzwi, a telefon kupiłem po kilku dniach w normalnym sklepie. Wyłudzanie danych osobowych przy transakcji kupna - sprzedaży jest zabronione przez prawo.
0
Ale sie czepili tego Contbusa. Wszyscy proboja ich zniszczyc, za malo lapowek daja?
0
Szanowni dziennikarze z Lublina nie mając "gorąccych" tematów prowokują sami, tylko zamiast odkryć jakąś naprawdę istotną aferę dokuczają Bogu ducha winnym ludziom. Czy on komuś krzywdę zrobił tym że zbierał dane? Desperaci w redakcjach zarabiają po 1000zł miesięcznie szukają komu dokopać żeby poczuł namiastkę biedy takiej jak oni doświadczają. Na prawdę irytujący musi to być zawód pseudodziennikarz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: