Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
HA HA HAHA dajcie łysego niech sie wypowie on taki wygadany{wyszczekany} żenada chcą odbudowac wizerunek ? jak ? Teraz nie będą płacic po 6 miesiecy /// KONIEC KONIEC wypad z gastronomi /// łysy jest the best,tylko do tv i miedzy ludzi go!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś jest śmieszny. Już po tym filmie widać, że olali wszystkie jej pomysły. Chociażby ubiór, który dostali. Chodzą teraz każdy w innym ciuchu, nawet tego nie potrafili uszanować. Chyba pralnia za droga albo odstraszało klientów, nie wiem jaką wymówkę sobie znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Maćku Maćku walcz, walcz ale popisać to Ty się nie popisałeś! Szczegół, że restaurację Pani prowadzącej już dawno zamknęli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"małe opóźnienia, ale sięgają co najwyżej jednego miesiąca" nieźle - szkoda chłopaków, ale tak to jest jak bez doswiadczenia, wiedzy i znajomości otwiera się interes - pracuję w banku i znam wileu takich z lublina - smutna prawda jest taka że firma funkcjonuje do momemntu kidy jest jeszcze od kogoś pożyczać kasę a potem najczęściej wyjazd(ucieczka) za granicę do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowieku daj se spokoj, nie wpedzaj się w jeszcze wieksze dlugi, nie nadajecie sie do tego, nawet nie macie pomyslu. Z łysym nic nie wiecie o kuchni amerkanskiej ani pewnie o zadnej innej, płacicie chociaż ZUS pracownikom, czy tego też nie wiecie że trzeba płacic ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Koleś jest śmieszny. Już po tym filmie widać, że olali wszystkie jej pomysły. Chociażby ubiór, który dostali. Chodzą teraz każdy w innym ciuchu, nawet tego nie potrafili uszanować. Chyba pralnia za droga albo odstraszało klientów, nie wiem jaką wymówkę sobie znajdą.
A jak mają się ubierać wszyscy jednakowo, skoro pewnie co 3 dni ktos odchodzi z pracy a na jego miejsce przychodzi ktos nowy... Kazdy ma inna figure, wzrost itp. musieliby mieć caly magazyn na ubrania. Tak samo z potrawami. Jak maja byc na wysokim poziomie, skoro co chwile przychodzi nowy "kucharz" - w cudzysłowie, bo pewnie biora kazdego, kto tylko wie, ze hamburger, to kotlet wlozony pomiędzy 2 czesci bułki i umie obsłużyc mikrofalowkę a oleju z frytek nie wyleje sobie na glowę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwszy i najwazniejszy krok do postawienia tej restauracji na nogi. POZBYĆ SIĘ ŁYSEGO. Powie Ci to każdy kto się zna na biznesie. To jest kula u nogi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze, ze pewnie tych nowych potraw nie bylo, bo ten co sie nauczyl juz tam nie pracuje a przeciez 2 panow wlascicieli nie skala sie nauka czegokolwiek. Nie wiem jak panstwo, ale ja uwazam, ze powinni chociaz sprobowac nauczyc sie kazda z poteraw jaka jest serwowana w ich restauracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre ciekawe czy w jeszu juz świeże mięso podają dobrze mieć tatusia, który ci kupi restauracje ale trrzeba się na tym znać albo chociaż płacić ludziom za ich ciężką robotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ludzie, nie mogę. Gość mówi, że nie miał czasu przeczytać umowy. Hahaha... Człowieku, ty prowadzisz ciężarówkę czy knajpę, która aspiruje do "poważnej"? Biznesman. Nie przeczytał co podpisał, jeszcze mu zabrali umowę. Śmiechu warte. Już nie wspomne o tym, że olali wszystkie pomysły, nawet nie wprowadzili ich na okres tych kilku dni, żeby mieć reklamę wartą miliony. Czas antentowy w TVN kosztuje dziesiątki tysięcy, tak zwalić sprawę mógł tylko łysy. Nie ośmieszajcie się - opóźnienia sięgają miesiąca. Faktycznie, jest sie czym chwalić, nie 3 a miesiąc A mięso każdy widział, brud i inne niespodzianki w knajpie też. TVN wam to podłożył? Dlaczego się nie ustosunkujecie? Won z tą knajpą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYWALIC LYSEGO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie zrezygnujemy, będziemy walczyć"- trzeba było walczyć o opinię p.Gessler jak mieliście szansę a nie podawać jej śmierdzącego hamburgera!!! Sam strzeliłeś sobie gola koleś i tylko do siebie miej pretensje i swojego kucharza!A tak na marginesie sprzedawanie śmierdzących potraw to zwykłe sqrwysyństwo bez względu na okoliczności.Skoro raz tak postąpiłeś to dalej tak będziesz robił...pazerność jest brzydką cechą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'cwaniackim warszawskim sposobem' - nie będę komentowac w takim razie 'lubelskiego cwaniackiego sposobu'. Gratuluje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czas antentowy w TVN kosztuje dziesiątki tysięcy
Pan pozwoli, ze poprawię. Nie dziesiątki, tylko setki... Zeby miec prawie godzine reklamy, to by musieli wziac kredyt pewnie na kilka milionow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja czasami lansuje mało apetycznie wyglądające panie i buduje im wizerunek inteligentnych, rozkapryszonych dziewczynek.Tu degustują,rozgrzebią, tam dzióbną - jak nafukane motylki. Miałam nieprzyjemność degustować pączki na Starym Mieście w Warszawie w jednym z takich miejsc należących do "kulinarnej damy".Dziękuję i proszę mnie więcej nawet nie częstować. Właścicielu knajpki, nie przejmuj się. Manipulacja podnosi oglądalność, padłeś jej ofiarą ,ale jesteś o to doświadczenie mądrzejszy.Pogoń następnym razem takich gości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolezanka_sklanka napisał:
Oj Maćku Maćku walcz, walcz ale popisać to Ty się nie popisałeś! Szczegół, że restaurację Pani prowadzącej już dawno zamknęli!
Którą restaurację? Tę w Lublinie? Chyba nie wiesz co mówisz, to nie była jej restauracja, którą miałaby prowadzić jako przedsiębiorca ale restauracja na zasadzie franczyzy. Ponieważ kiepsko gotowali sama z nimi zerwała. A jak nie jadłeś jedzenia w prawdziwych restauracjach Pani M. Gessler to się nie wypowiadaj. Pojedź lepiej do jej prawdziwych restauracji np. U Fukiera albo Zielnik Cafe w Warszawie to posmakujesz kuchni, o jakiej w Lublinie możemy pomarzyć. Wiem, bo jadłem już w wielu miejscach. Jedzenie serwowane przez M. Gessler w prawdziwych jej restauracjach jest najwyższej jakości i niesamowicie smaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe który z oczerniających miał by tyle pojęcia żeby otworzyć taka restauracje, nie chcesz jedz w MC lub KFC jadłem kilkakrotnie w tej restauracji i jedzenie było w porządku. Życzę powodzenia Jeżowi, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak telewizji udowodnić słuchaczom,że coś śmierdzi lub nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, miało być : Jak w telewizji udowodnić widzom,a w radiu słuchaczom,że coś śmierdzi lub nie? Macie jakiś pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał napisał:
ciekawe który z oczerniających miał by tyle pojęcia żeby otworzyć taka restauracje, nie chcesz jedz w MC lub KFC jadłem kilkakrotnie w tej restauracji i jedzenie było w porządku. Życzę powodzenia Jeżowi, pozdrawiam
Jak wyszło w tym programie miec pojęcie zeby otworzyc restauracje nie wystarczy. Trzeba jeszcze wiecieć co sie w niej podaje, trzeba miec minimalne pojecie o zarzadzaniu. Ale tak to jest jak na cos nie pracuje sie samemu, tylko ma sie podane na tacy. Po otwarciu tez mysleli, ze samo bedzie sie krecic. a moze wypadaloby samemu pare razy pokelnerowac, popatrzec jak pracuja kucharze, poczytac co nieco na temat kuchni amerykanskiej? ale po co? lepiej jezdzic w poszukiwaniu koszulek Ralph Lauren'a (prosze sobie zobaczyc w necie ile kosztuja a panowie ponoc na swieze mieso nie maja pieniedzy, o wynagrodzeniach dla pracownikow nie wspomne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...