Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie, walnijcie się w głowę. Piszecie, że bylście i wam smakowało. Niektórzy, że to manipulacja. Czy to jak wam pokazali, jak wygląda chusteczka po przetarciu grilla wam nie przeszkadza? To, że wyszło, że na tym brudzie smażyli wasze smaczne mięso? Ja za taką akcję ominąłbym tą knajpę szerokim łukiem i nigdy nie wrócił. BRUD i CHAMSTWO to nie manipulacja. A czy kotlet był świeży czy nie - jeden gwozdz... Może i mięso jej dali świeże, tylko z tego ujadania nie pamiętali żeby sprzątnąć i dali jej syf. A i tak obstawiam, po widoku tego mięsa, że jego zjeść się nie dało. Nawet łysy nie pociągnął... Chyba mu nie smakowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.getlogo.nazwa.pl/jeszburger.pl/facebook/jesz_wprost.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Macieju - pozbądź się niedorozwiniętego emocjonalnie do prowadzenia biznesu braciszka, kup mu BMW E36 "kupe" i niech się buja po Lublinie, bo tylko do tego się nadaje. Sam masz kolego szansę się jeszcze przebić i odbudować nadszarpnięty wizerunek. Braciszek na szefa tak się nadaje, jak świnia na rodeo.
Czy to nie ten cały Boguś był kiedyś w tvn turbo w "operacji tuning"? Jeżeli tak to już jakieś Agro ma więc pewnie nie potrzebuje, natomiast przydałyby mu się lekcje kultury osobistej bo takiego chama i prostaka to wstyd wpuszczać nawet do tej restauracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiedź Pana Macieja bardzo mnie rozbawiała!! ponieważ właściciele nie płacą pracownikom, nie podpisują umów, praktycznie wszyscy pracują tam na czarno. po odejściu trzeba chodzic i wręcz prosic o wypłate zaległych pensji!!! a co do jakości produktów to Pani Magda miała rację, wierzę w 100% że mogło śmierdzieć trupem!!!! wszystko jest z dolnej półki, mięso najgorszej jakości, właściciele oszczędzaja na produktach!!! lepiej niech zamkną jesza i się już nie ośmieszją!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy macie do niej pretensje. Wróciła i co zastała? 1. brak pracowników, odeszli, albo sami ich zwolnili - pewnie dlatego, że kurtka wisiała nie tu gdzie trzeba ewentualnie sami odeszli bo nie dostawali kasy. 2. z menu wy...ane jej rzeczy (nie ważne, czy łysego zdaniem to się mogło sprzedać, czy nie, oni olali program i jej koncepcje) 3. mięso jakie było każdy widział, jak samakowało - nie wiadomo, dla mnie 2 powyższe punkty to szczyt głupoty i unikalny przypadek w historii tego programu. Olać miliony zł reklamy, bo jemu się kukurydza przez 2 tygodnie nie sprzedawała i biedny musiałby stracić 100zł na kukurydze. To jest przypadek przędsiębiorczości. Łysy powinien dostać nagrodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sowa napisał:
Którą restaurację? Tę w Lublinie? Chyba nie wiesz co mówisz, to nie była jej restauracja, którą miałaby prowadzić jako przedsiębiorca ale restauracja na zasadzie franczyzy. Ponieważ kiepsko gotowali sama z nimi zerwała. A jak nie jadłeś jedzenia w prawdziwych restauracjach Pani M. Gessler to się nie wypowiadaj. Pojedź lepiej do jej prawdziwych restauracji np. U Fukiera albo Zielnik Cafe w Warszawie to posmakujesz kuchni, o jakiej w Lublinie możemy pomarzyć. Wiem, bo jadłem już w wielu miejscach. Jedzenie serwowane przez M. Gessler w prawdziwych jej restauracjach jest najwyższej jakości i niesamowicie smaczne.
Bylem u tego przesławnego Fukiera, prowadzonego przez ta przesławną "damę", ale wyrafinowanej w smaku kuchni tam nie zastałem niestety. Miejmy więc troche dystatsu do tej warszawskiej "damy", jej gustu kulinarnego oraz poczucia estetyki. Szczerze to śmiać mi się chce z jej pretensji do tronu.. Nie zmienia to jednak faktu, że chłopcy dali ciała, tak przynajmniej wyglądało w tym programie. W moim odczuciu to TVN chyba poświęciła Jeszburgera, tak by wzrosła oglądalność bo program w którym wszystkie restauracje dokonują zmian staje sie po pewnym czasie mdły i traci widzów, a więc także wpływy z reklam. W restauracji nigdy nie jadłem więc trudno jest mi wypowiadać się o jakości jedzenia tam serwowanego. Szkoda mi trochę tego młodszego z braci bo wydawał się rozsądnym kumatym gościem, o starszym się nie chce wypowiadać, bo nie został przedstawiony w tym programie w zbyt kulturalny sposób, a nie znam go osobiście żeby to potwierdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchy chodzą po mieście, że łysy otwiera nową knajpę. Łysyburger. Uwaga, nazwa może ulec zmianie, więc trzeba się pilnować. Lokalizacja jeszcze nie jest znana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romano napisał:
Nie zmienia to jednak faktu, że chłopcy dali ciała, tak przynajmniej wyglądało w tym programie. W moim odczuciu to TVN chyba poświęciła Jeszburgera, tak by wzrosła oglądalność bo program w którym wszystkie restauracje dokonują zmian staje sie po pewnym czasie mdły i traci widzów, a więc także wpływy z reklam.
Jeżeli to spisek TVN to Łysy powinien dostać nagrodę dla aktora-amatora może wtedy miałby za co kupić świeży towar. Co to za biznesmeni którzy sami sobie strzelają samobója zamiast wykorzystać telewizję do darmowej reklamy a tak poza nieświeżym jedzeniem wyszło na jaw że i pracownicy są źle traktowani i nie opłacani. To już prawdziwy skandal. Właściciele mają z czego żyć a pracownicy niczym niewolnicy pracują czekając na zaległe pobory. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,8372296,Kucharz_zalega_Warszawie_20_mln_zl_i_radzi_jak_gotowac.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadłam tam raz w życiu, owszem smakowało nieźle, ale to co przeżywałam przez następne 2 dni to jakiś koszmar! Nigdy w życiu tam nie wrócę! NIe lubię Gessler, ale znam jednego z tamtejszych (na szczęście już byłych) kucharzy, powiedział dokładnie to, co ona, lepiej tam nie jeść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytajcie to: napisał:
http://www.getlogo.nazwa.pl/jeszburger.pl/facebook/jesz_wprost.pdf
Pani M.G. udzieliła wywiadu Wprost po pierwszych odwiedzinach w JeszBurgerze i wtedy powstał ten artykuł... a jak wróciła to sam wiedziałeś co się stało (jeśli oglądałeś)... Ten artykuł tylko dowodzi, że M.G. chciała dobrze dla JeszBurgera... i na pewno by nie powstał po kolejnej wizycie w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajemy na główną. Hahaha z takim gównem :] http://www.wykop.pl/link/wykopali/466297/szef-jesz-burgera-po-programie-magdy-gessler-nie-poddamy-sie-wywiad-wideo/
Ostatnio edytowany 14 września 2010 r. o 23:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bananie , rozumem rzeczywiście przypominasz banana/barana. Jak komuś smakuje to jest zadowolony i już. Klienci wracają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązkiem pracodawcy jest wypłacić wynagrodzenie bez względu czy jest zysk czy nie, to jest jego obowiązek zapisany w Kodeksie Pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu, w życiu nie prowdziłeś działalności. oni wsadzili w ten biznes wszystko: siebie, kasę, pracę, czas. plucie jest najłatwiejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie kolesia wylali za brak umiejętności i się mści w polskim piekiełku. ja takich doswiadczen nie mam i bedę wracał zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gościu, w życiu nie prowdziłeś działalności. oni wsadzili w ten biznes wszystko: siebie, kasę, pracę, czas. plucie jest najłatwiejsze
siebie? - marke wypromowali rodzice kase? - kase dali rodzice prace? - jaka? nawet nie zapoznali sie z przepisami, nie nauczyli sie gotowac, nie szukali kompetentnych pracownikow, sami nie gotowali, nie kelnerowali, nie pilnowali faktur (robila to kelnerka), pewnie zakupy tez robili rodzice czas? - zasypianie do pracy przez co pracownicy nie maja swiezego miesa, brak wiedzy na temat tego co sie dzieje w firmie wybitnie swiadczy o ilosci czasu poswieconego firmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są 4 zakopy mogę liczyć na was ? walczę o ranging. Proszę wykopcie mnie http://www.wykop.pl/link/wykopali/466297/szef-jesz-burgera-po-programie-magdy-gessler-nie-poddamy-sie-wywiad-wideo/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pewnie kolesia wylali za brak umiejętności i się mści w polskim piekiełku. ja takich doswiadczen nie mam i bedę wracał zawsze
cos duzo osob bez tych umiejetnosci najpierw przyjeli, skoro przez pol roku przewinelo sie 60 osob. To tez nie najlepiej swiadczy o nich samych. Skoro przyjmuja same osoby niekompetentne, to sami takimi są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANdrzej napisał:
Obowiązkiem pracodawcy jest wypłacić wynagrodzenie bez względu czy jest zysk czy nie, to jest jego obowiązek zapisany w Kodeksie Pracy.
szkoda Twojego pisania, "Łysy" pewnie nawet nie wie co to Kodeks Pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...