Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wypowiedź Pani Magdy o tych tłukach z Lublina http://www.fakt.pl/Magda-Gessler-ostro-o-restauratorach-z-Lublina,artykuly,82584,1.html Aż wstyd, że Pani Magda musi odpowiadac na pytania zwiazane z burdelikiem lubelskim łysego durnia bogdana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem za Jeszburgerem,ale jak obejrzałem program to zmieniłem zdanie. Niektórzy mówią o manipulacji,braku doświadczenia(?) p.Gessler itp. Ale czarno na białym widać: - kelnerki mówią,że nie płacą 3 miesiące - kucharz (zwolniony po programie)mówi,że jakość jest beznadziejna - kucharz podaje coś i twierdzi że jest chu... - kelnerka podaje rybę i mówi,że ta ryba to "porażka" zamrażana i odmrażana ileś tam razy. - "łysy" właściciel zachowujący się jak ostatni cham, a jego brat niekumaty wogóle. - obsługa nie mająca pojęcia co się robi i jak - właściciele nie mający pojęcia co sprzedają ludziom i jak się to robi. - zwalnianie i zatrudnianie co chwila - żeby w XXIw. nie poradzić sobie z zakupem mięsa do baru na czas ? ŻENADA, ja tam nie zjem już na pewno. Nie dam zarobić komuś, kto robi sobie jaja z klientów i pomiata pracownikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich, którzy twierdzą, ze program o "Jeszburgerze" to manipulacja cytuję wypowiedź M. Gessler dla ogólnopolskiego tygodnika (pytanie zadane już po programie): - Każdy ma swoją szansę, ale jeśli gra i cwaniakuje, to nie ma żadnych szans w moim programie - mówi teraz Magda Gessler. - Byłam przekonana, że będzie bardzo dobrze. To było duże rozczarowanie i porażka, również moja... Okazuje się, że w tym programie restauracyjna rewolucja wcale nie musi zakończyć się sukcesem. Jak mówi prowadząca - chodzi przede wszystkim o prawdę. I wcale nie oszczędza właścicieli: - Jeśli ktoś nie ma honoru, godności, źle traktuje pracowników i samego siebie... taki jest rezultat! - daje Magda Gessler. Jest ona tym bardziej oburzona, ponieważ TVN dał im w prezencie profesjonalną witrynę chłodniczą. To w niej mieli prezentować świeże mięso, z którego robione miały być hamburgery. A po kilku tygodniach Magda Gessler zastała tam tylko... zmrożone frytki! - To wcale nie jest kwestia pieniędzy i oszczędności na każdym kroku, bo ci właściciele mają z 4-5 punktów w Lublinie - kończy restauratorka. - To tylko kwestia ludzi, stosunku do nich, do pracowników, klientów i siebie samego No cóż, nic dodać, nic ująć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"bo ci właściciele mają z 4-5 punktów w Lublinie" trochę to dziwne, bo z tego co wiem jest jeszcze tylko jeden JeszBurger na ul jasnej w lublinie (który ma wielkość trzy na trzy). moim zdaniem to wielka manipulacja. jadłam nieraz tam burgery, faktem- kiedyś jak był lokal tylko na jasnej były lepsze, jakoś żyje i nigdy się źle po nich nie czułam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kubej to Matoł, zawsze taki był, nie przeszło.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie zalosni, nawet umowy nie czytacie, nie nadajecie sie do biznesu. Moze budka z fytkami jest dla Was i nic wiecej. smierdzace mieso i nieuczciwosc w zatrudnianiu ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co Gessler to pirwsza lepsza baba zabrana z ulicy brudas obslizla gruba baba nie znajaca higieny i czystosci w kuchni po prostu czysta reawia mody jak morzna robic takie programy z taka baba babsztylem ludzie trzymajcie mnie bo sie rozlece , nigdy tego programu w mojej telewizji i prosze was ludzie nie ogladajcie tego programu jak nie bedziecie ogladac tego programu spadnie ogladalnosc tego programu i wtedy bedzie po te szarmanckie babie zakonczy sie ten program, nie bedziemy juz ogladac tej idiotki na pewno TVN znajdzie jakas nastepna idiotke i bedzie robila kase na TVN-ie jaki jest idiota ten dyrektor on nie ma pojecia o programach to zakuta pala a nie redaktor naczelny TVN- mysle ze pomylil sie z praca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...