Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BRAWO dla Hetmana , od pisu chyba nigdy nie doczekamy się czegoś takiego niestety.
Hetman = PS = klasa "0"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hetman jak Pan zaczynal dowodzić lubelskim PSl to uważałem że mamy męża stanu.Jak pan był marszałkiem to myślałem że sie pan zapisze w historii jako ten co najwięcej funduszy w historii sciągnął.Dzis mówie że się pomylilem .Zachowujesz się pan jak gówniarz.poziom ironii politycznej to poziom tuch którzu z panem go tworzą .Tomasz S malenki klocuś czy szef sztabu ten z kraśnika.Ironią lej gościu we włodzia że nie jest jedynką w żuczka któremu w d*** włazisz że nie kandyduje tylko z pis koalicje w miescie ułożył wlasnie. Nie ciesz sie ilościa wpisów bo te dla ciebie przyjazdne piszą gówniarze co cię otoczyły tomuś klocuś ania i tam tacy.jeszcze paru. Jesteś Pan jak ktoś już pisał PINOKIO Krzys albo Krzyś PINOKIO.SZkoda a tak dobrze się pan zapowiadał.
Popieram, Popieram, Popieram po 100 - kroć prawda. Jestem s PSL i wiem jaką nasz wódz ma opinię wśród ważnych i przy tym mądrych  polityków naszego regionu. Nawet koledzy mówią o nim, że nie ładnie powtarzać. Niestety taka jest prawda a nosek co raz dłuuuuuuuuuuuższy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym świadczą te zaciśnięte usteczka u tego małego człowieczka????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hetman jak Pan zaczynal dowodzić lubelskim PSl to uważałem że mamy męża stanu.Jak pan był marszałkiem to myślałem że sie pan zapisze w historii jako ten co najwięcej funduszy w historii sciągnął.Dzis mówie że się pomylilem .Zachowujesz się pan jak gówniarz.poziom ironii politycznej to poziom tuch którzu z panem go tworzą .Tomasz S malenki klocuś czy szef sztabu ten z kraśnika.Ironią lej gościu we włodzia że nie jest jedynką w żuczka któremu w d*** włazisz że nie kandyduje tylko z pis koalicje w miescie ułożył wlasnie. Nie ciesz sie ilościa wpisów bo te dla ciebie przyjazdne piszą gówniarze co cię otoczyły tomuś klocuś ania i tam tacy.jeszcze paru. Jesteś Pan jak ktoś już pisał PINOKIO Krzys albo Krzyś PINOKIO.SZkoda a tak dobrze się pan zapowiadał.
A to się porobiło. Tym obornikom, lawirantom to chyba korba odbiła inie wiedzą co mówią.W Janowie na dozynkach  chrzanowski narciarz wygłaszał pochwały o Prezydencie Dudzie (PiS) a ten o Soboniu (PiS). Jak tu nie wybierać PiS. Tylko PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hetman jak Pan zaczynal dowodzić lubelskim PSl to uważałem że mamy męża stanu.Jak pan był marszałkiem to myślałem że sie pan zapisze w historii jako ten co najwięcej funduszy w historii sciągnął.Dzis mówie że się pomylilem .Zachowujesz się pan jak gówniarz.poziom ironii politycznej to poziom tuch którzu z panem go tworzą .Tomasz S malenki klocuś czy szef sztabu ten z kraśnika.Ironią lej gościu we włodzia że nie jest jedynką w żuczka któremu w d*** włazisz że nie kandyduje tylko z pis koalicje w miescie ułożył wlasnie. Nie ciesz sie ilościa wpisów bo te dla ciebie przyjazdne piszą gówniarze co cię otoczyły tomuś klocuś ania i tam tacy.jeszcze paru. Jesteś Pan jak ktoś już pisał PINOKIO Krzys albo Krzyś PINOKIO.SZkoda a tak dobrze się pan zapowiadał.
Nie wiem jaki z niego mąż, natomiast jego stan jest dla mnie bardzo podejrzany. Może stał za blisko ołtarza i nawąchał się zioła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarzuca hipokryzję i ma rację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Hetman pochwalił PIS, aby go w sumie skrytykować. Rzadka umiejętność... ale chyba o to chodziło w wypowiedzi Pana Posła. Co do PSL-u. Kilka osób z tej partii z Lubelszczyzny, będących na świeczniku, rzeczywiście angażowało się w przetarg śmigłowcowy po stronie, nazwijmy to, Świdnika. Pani Poseł Genowefa Tokarska. Marszałek Województwa Lubelskiego - Sławomir Sosnowski. I Pan Europoseł - Krzysztof Hetman, oczywiście. Wymieniona kolejność jest zupełnie przypadkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Hetman Brawo PSL. Pis słabo to widze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...