Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wielki sukces ABW pod nowym kierownictwem. Przestępstwo widocznie nie było tak wielkie jesli wypuszczono go do domu natychmiast, ale co sobie nowe ABW postrzelało to ich. Przedwyborcza hucpa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw lewacka psiarnia PO-lityczna zwana ABWehra urządza pokazówkę na cała Polskę, zatrzymują niby groźnego bandyte , mordercę, gwałciciela, sutenera, hurtownika dragów, handlarza broia i kradzionymi samochodami - przywódcę mafii sycylijskiej, używajac do tego Specjalne Comando AT, strzelajac z broni, granatów hukowych by dzień później zwolnic człowieka. Takie cyrki to tylko w państwieb rządząnym przez ćpunów ("Rudy" w młodosci palił trawe a Miro ma przypudrowany wiadomo od czego nosek) oraz zboli obnażąjących się swoimi latksowymi protezami. Panstwo totalitarne gorsze jak za PRL i PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ta lewacka zpedalona ABWehra to ściga tylko skarajnych prawicowców bo do rozpatrywania skarajnych lewaków to juz etatów brak?w internecie pełno jest terrorystycvznych stron róznych KPP , anarchistów. Na satronie Centrum Informacji Anarchistycznych jest pełno treści wzywajacych do stosowania przemocy a nawet likwidacji ich ideologicznych przeciwników http://www.cia.bzzz.net/ i takjich stron jest pełno. A czy te psy POlityczne rudego kundla Angelii Merkel zajma sie organizacją koncertów na której palii sie Biblie (Nergal fagas Dody) czy tylko intewresują ich koncerty PRAWDZIWYCH POLAKÓW, KTÓRZY KOCHAJA SWOJA OJCZYZNE W ZWIAZKU Z CZY M PRAGNA ZLIKWIDOWAC W POLSCE FAŁSZ I BRUD JAKI MAMY za sprawą rządów czerwonych bandytów usytuowanych tu na sowieckich bagnetach a przypieczętowany podczas układu eSBeckiego stołu w 1989 r. kiedy TeWulce z oficerami sB zawarli pedalski sojusz. żeby nie być gołosłownym http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0 Na koniec zostało mi do omówienia to co w ruchu otacza największy nimb świętości, a co według mnie jest prawie zupełnie zbędne. Chodzi o obijanie ryjów zerom po krzakach. Ludzie, którzy się w tym lubują często za wzór stawiają sobie organizacje, które praktycznie nigdy tego nie robiły. Tam gdzie ruch antyfaszystowski był naprawdę silny i budził respekt po prostu rozbijał imprezy lokalnych zer. Nie gnębił ich w krzakach pojedynczo, lecz masowo niszczył na placach i ulicach. Jeśli za cel akcji 11 listopada przyjmiemy zbudowanie morale ruchu i zablokowanie Marszu Zer, to obicie nawet 10 czy 20 kolesi pojedynczo w haszczu nie ma tu żadnego znaczenia. Tym bardziej, że akcje te są tajne, sportowcy się nimi nie chwalą, jedynym śladem po nich są jęczenia zer na forach „mamo, mamo, wypisz mi zwolnienie.” Nawet gdyby każde jedno zero dostało w ryja przed czy po marszu, ale marsz by przeszedł bez problemu przez Warszawę, a większość ludzi z ruchu siedziałaby w kordonie to gwarantuje Wam, że za rok nas by było mniej, a ich więcej. Pewna osłona akcji jest oczywiście potrzebna. Mam wielki szacunek do ludzi, którzy trenują cały rok po to by w razie czego móc sklepać zero na solówce, mimo iż uważam, że solówek należy unikać bo niezależnie od wyniku niewiele przynoszą dobrego. Proporcje są według mnie po prostu odwrócone względem pożądanych. Autorowi tych słów jakos nie widać aby usłuzne pedalskiej i lewackiej władzy psy i suku urządzali takie pokazówki jakie stosuja wobec Świadomych Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby nie być gołosłownym poprawiam link http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0 [i]Na koniec zostało mi do omówienia to co w ruchu otacza największy nimb świętości, a co według mnie jest prawie zupełnie zbędne. Chodzi o obijanie ryjów zerom po krzakach. Ludzie, którzy się w tym lubują często za wzór stawiają sobie organizacje, które praktycznie nigdy tego nie robiły. Tam gdzie ruch antyfaszystowski był naprawdę silny i budził respekt po prostu rozbijał imprezy lokalnych zer. Nie gnębił ich w krzakach pojedynczo, lecz masowo niszczył na placach i ulicach. Jeśli za cel akcji 11 listopada przyjmiemy zbudowanie morale ruchu i zablokowanie Marszu Zer, to obicie nawet 10 czy 20 kolesi pojedynczo w haszczu nie ma tu żadnego znaczenia. Tym bardziej, że akcje te są tajne, sportowcy się nimi nie chwalą, jedynym śladem po nich są jęczenia zer na forach „mamo, mamo, wypisz mi zwolnienie.” Nawet gdyby każde jedno zero dostało w ryja przed czy po marszu, ale marsz by przeszedł bez problemu przez Warszawę, a większość ludzi z ruchu siedziałaby w kordonie to gwarantuje Wam, że za rok nas by było mniej, a ich więcej. Pewna osłona akcji jest oczywiście potrzebna. Mam wielki szacunek do ludzi, którzy trenują cały rok po to by w razie czego móc sklepać zero na solówce, mimo iż uważam, że solówek należy unikać bo niezależnie od wyniku niewiele przynoszą dobrego. Proporcje są według mnie po prostu odwrócone względem pożądanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba największym specem od szerzenia nienawiści jest jeden Pan co lata z małpkami, fallusem. A w przerwach między występami tego przedskoczka ujawnia się w pelnej krasie... Korniszon. i a piat snaczała. Biłgorajczyk . Przerwa i ........Kaszebe. I tak już 3 rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego obrońcy praw człowieka i lewacka Fundacja Helsińska nie protestuja na bolszewickie metody pracy psów Herr "Rudego". A moze jest tak jak naszych zatrzymuja to jest skandal (Beata, pewien medyk) ale jak aresztują ich (i urzadzaja im pokzówki przed domem z użyciem broni palnej) to jest gitt - fajna impreza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSiory nie szczekać do budy burki!!!jak czytać nie potraficie.Nagle popieracie jakiegoś neonazistę, wasza cała klika jest jak faszyzm i komunizm w jednym!!!!wy nikogo nie tolerujecie oprócz homoseksualistów,bo dupy byście dali za powrót do władzy tyrańskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PiSiory nie szczekać do budy burki!!!jak czytać nie potraficie.Nagle popieracie jakiegoś neonazistę, wasza cała klika jest jak faszyzm i komunizm w jednym!!!!wy nikogo nie tolerujecie oprócz homoseksualistów,bo dupy byście dali za powrót do władzy tyrańskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ALE TO SĄ WASZE METODY D***KRATYCZNEGO TOTALITARYZMU W WYDANIU RUDEGGO KUNDLA ANGELIKI MERKEL, JANUSZA HERBU LATEKSOWY WIBRATOR ORAZ MIRA Z PRZYPUDROWANYM NOSEM. TOTALITARZYZM GORSZY NIZ KOMUNIZM TEMU CZŁOWIEKOWOWI POKAZÓWKĘ URZADZONO ZA REZIMU PLATWUSA OBYWATELSKIEGO BY NA DRUGO DZIEŃ GO PUSCIC WOLNO WCZORAJ MILICJA DZIS PLATFORMA ---- OBYWATELSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PiSiory nie szczekać do budy burki!!!jak czytać nie potraficie.Nagle popieracie jakiegoś neonazistę, wasza cała klika jest jak faszyzm i komunizm w jednym!!!!wy nikogo nie tolerujecie oprócz homoseksualistów,bo dupy byście dali za powrót do władzy tyrańskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!
już wole aby w Polsce rządzili organizatorzy koncerttów z Dzierżanowa niz szajka ćpunów spod Łodzi i Kaszób, obnarzajacej się sepleniącej melepty spod Biłgoraja, Rysia i Zbysia z Dolnego Śląska, uwiedzonej Beaty z Pomorza oraz Rosołka czy inni zupiny z ch** wie skąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek jesteśmy z Tobą. Nie daj się długonosym kundlom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać naród Polski był, jest i będzie głupi. To, ze trafiają do niego prostackie hasełka czy to organizacji nazistowskich, czy tam jak je zwał narodowych czy innych śmiesznych ugrupowań propagujących nienawiść świadczy o tym jakim ciemnym, zacofanym, niedouczonym i nietolerancyjnym narodem jesteśmy. Wstyd dla was i wstyd dla tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy juz sie wolnoscia slowa nie zaslaniajcie, bo waszym celem jest odebranie tej wolnosci slowa innym. takze wszystkiego najgorszego. jak w ogole w kraju zniszonym druga wojna swiatowa przymyka sie oko na pscyhopatow zafascynowanych nazistowskim totalitaryzmem, haslami o wyzszosci ras???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szerzenie nienawiści? Nie żebym popierał faszystowską ideologię, ale na te koncerty przychodzili zapewne tylko wyłącznie ludzie o takich właśnie poglądach i to dla nich były organizowane koncerty, a nie dla postronnych ludzi. Sprawa podobna do podarcia Biblii przez Nergala na koncercie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacofaniem jest fakt że do narodu trafiają hasła głoszone przez lewactwo: socjalistów, narodowych-socjalistów, komunistów i feministki. To jest zacofanie i prawdziwy ciemnogród. Jak by ludzie zapomnieli o zbrodniach lewicy, a najgorsze jest to że nikt się nie zajmuje przestępcami głoszącymi idee zbrodniczych ideologi komunizmu, eurokomunizmu i socjalizmu pod wszelaką postacią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żołnierz__NSZ napisał:
Zacofaniem jest fakt że do narodu trafiają hasła głoszone przez lewactwo: socjalistów, narodowych-socjalistów, komunistów i feministki. To jest zacofanie i prawdziwy ciemnogród. Jak by ludzie zapomnieli o zbrodniach lewicy, a najgorsze jest to że nikt się nie zajmuje przestępcami głoszącymi idee zbrodniczych ideologi komunizmu, eurokomunizmu i socjalizmu pod wszelaką postacią.
Bueheheh, narodowy socjalizm i propagowanie idei nazistowskich to jest dopiero postęp, tylko w czym, w szerzeniu nienawiści do innych nacji i ludzi o innych poglądach! Wspólczuję bo pewnie idiotą jesteś od urodzenia skoro takie ideologie do ciebie trafiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest niepojęte jak można propagować nazizm wśród samych nazistów :D:D Te całe zarzuty są śmiechu warte. To ta "wolność słowa" jest w końcu czy nie, bo jak na razie to chyba tylko dla wybranych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walka z nazizmem gestapowskimi metodami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepoprawny Politycznie napisał:
czy ta lewacka zpedalona ABWehra to ściga tylko skarajnych prawicowców bo do rozpatrywania skarajnych lewaków to juz etatów brak?w internecie pełno jest terrorystycvznych stron róznych KPP , anarchistów. Na satronie Centrum Informacji Anarchistycznych jest pełno treści wzywajacych do stosowania przemocy a nawet likwidacji ich ideologicznych przeciwników http://www.cia.bzzz.net/ i takjich stron jest pełno. A czy te psy POlityczne rudego kundla Angelii Merkel zajma sie organizacją koncertów na której palii sie Biblie (Nergal fagas Dody) czy tylko intewresują ich koncerty PRAWDZIWYCH POLAKÓW, KTÓRZY KOCHAJA SWOJA OJCZYZNE W ZWIAZKU Z CZY M PRAGNA ZLIKWIDOWAC W POLSCE FAŁSZ I BRUD JAKI MAMY za sprawą rządów czerwonych bandytów usytuowanych tu na sowieckich bagnetach a przypieczętowany podczas układu eSBeckiego stołu w 1989 r. kiedy TeWulce z oficerami sB zawarli pedalski sojusz. żeby nie być gołosłownym http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0 Na koniec zostało mi do omówienia to co w ruchu otacza największy nimb świętości, a co według mnie jest prawie zupełnie zbędne. Chodzi o obijanie ryjów zerom po krzakach. Ludzie, którzy się w tym lubują często za wzór stawiają sobie organizacje, które praktycznie nigdy tego nie robiły. Tam gdzie ruch antyfaszystowski był naprawdę silny i budził respekt po prostu rozbijał imprezy lokalnych zer. Nie gnębił ich w krzakach pojedynczo, lecz masowo niszczył na placach i ulicach. Jeśli za cel akcji 11 listopada przyjmiemy zbudowanie morale ruchu i zablokowanie Marszu Zer, to obicie nawet 10 czy 20 kolesi pojedynczo w haszczu nie ma tu żadnego znaczenia. Tym bardziej, że akcje te są tajne, sportowcy się nimi nie chwalą, jedynym śladem po nich są jęczenia zer na forach „mamo, mamo, wypisz mi zwolnienie.” Nawet gdyby każde jedno zero dostało w ryja przed czy po marszu, ale marsz by przeszedł bez problemu przez Warszawę, a większość ludzi z ruchu siedziałaby w kordonie to gwarantuje Wam, że za rok nas by było mniej, a ich więcej. Pewna osłona akcji jest oczywiście potrzebna. Mam wielki szacunek do ludzi, którzy trenują cały rok po to by w razie czego móc sklepać zero na solówce, mimo iż uważam, że solówek należy unikać bo niezależnie od wyniku niewiele przynoszą dobrego. Proporcje są według mnie po prostu odwrócone względem pożądanych. Autorowi tych słów jakos nie widać aby usłuzne pedalskiej i lewackiej władzy psy i suku urządzali takie pokazówki jakie stosuja wobec Świadomych Polaków.
No i znowu znalazł się obrońca. Tym panom dziękujemy już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...