Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co pekła jej guma?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NOWA EWANGELIZACJA W OKRESIE WIELKIEGO (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:     Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:     1) kz nszz solidarnosc organistow 2) kz nszz solidarnosc organistow 2 3) kz nszz solidarnosc organistow 3 4) kz nszz solidarnosc organistow 4   Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:   kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com   W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.   CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...   Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!     NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem! Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”! Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazala jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA.   Tylko w marcu 2016 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):         1) „SUPEREXPRESS” z dn. 7 .III.2016 r. w artyKULe: 1} Ksiądz POBITY podczas mszy w Kochanowie! Poszło o pieniądze?”; 2} "Tychy. Zwłoki mężczyzny w kościelnym stawie " oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   2) „DZIENNIK ŁÓDZKI” z dn. 7.III.2016 r. w artyKULe: "W Kochanowie pod Rawą Mazowiecką pobito księdza na mszy" oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.         ( … ) RESZTA NA FACEBOOK ' u.   NIE WIERZYSZ? - zobacz!     Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW! Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami jak również Z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   Z-O-S-T-A-Ń-C-I-E - Z - B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Organizatorem wydarzenia są Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej „Vade Mecum”, Klub Inteligencji Katolickiej w Lublinie i Uczelniany Samorząd Studentów KUL." Przecież to są zwyrodnialcy, gorsi od SS i wszelkiej swołoczy ludobójczej . Mogę to udowodnić!!!! Te ścierwa nie zasługuja na miano ludzi. I takie kanalie twierdzą, ze działają w zgodzie z BOGIEM?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja poprawiam Świętych. Tych zbrodniarzy nie dorwę w tej rzeczywistości, bo te antypolskie bękarty szatana są silniejsze od Piłata. Dowód. Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, to tylko przez pełnię miłości ode mnie. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił, to miłości nie musielibyście się uczyć daremnie. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, to tylko przy samotności w testamentu zapisie albo przy pełnym postradaniu zmysłów swoich. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość pięknie zazdrości; nie zna zawiści; szuka poklasku, ale słusznego; nie unosi się należną jej pychą; dopuszcza się bezwstydu, lecz bez uszczerbku dla bliźniego; nie szuka swego za cenę innego; unosi się gniewem, ale nie wylewem; nie obciąża niewinnych przy pamięci złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech Rysio Smarzewski, Adaś Biela, Adaś Stachura i inni profesorowie nie pierdolą farmazonów. To nie ja nazwałem zaprzeczenie pewnej hipotezy czymś wielkim. Sami Księża proferorowie KUL oznajmili mi, że ten, kto dowiedzie tej hipotezy musi być wielki. OK. Tyle, że wówczas przez myśl im nie przeszło, iż to będę właśnie ja, zwykły człowiek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od Prezydenta RP niczego nie oczekuję, bo jest otoczony agentami słuzb antypolskich. Moje pisma do niego nie dotrą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Leszek W. Guła , Rzeczpospolita Polska zadajpytanie.pl/attachments/get/2795 The Generalization of Fermat's Last Theorem SEVERAL TREASURES OF THE QUEEN OF MATHEMATICS CUDOWNY DOWÓD WIELKIEGO TWIERDZENIA FERMATA JEDYNE NA ŚWIECIE ROZWIĄZANIE NAJTRUDNIEJSZEJ ZAGADKI ŚWIATA PRZYŚPIESZENIE DOŚRODKOWE I ILORAZOWE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie doszukuj się antypolska swołoczo we mnie zła, lecz sprawdź moje wnioski twórcze, do których mam prawo!!!! To jest bowiem moja KRWAWICA!!!! Prosić? Kogo mam prosić, antypolskie kanalie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Facet czekał około dekadę na opublikowanie kilku (może wiecej, niż kilku) swoich dzieł. Dziennikarka TVN: CZY NIE PRZESZKADZAJĄ PANI TE DZIWACTWA (twóczość męża)... ? Re. Po pierwsze nie dziwactwa. Po drugie mąż mój zawsze znajduje czas na codzienne obowiązki domowe. Odpowiem wam, skąd jest tyle zawiści w ludziach? Odpowiem za darmo, ale nie tu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fakt, że wyprzedziłem największych geniuszy świata nie oznacza, iż uważam siebie za lepszego od innych w ogóe. W wielu tematach tak jest, ale to nic nie oznacza. Mam prawo, aby moje wyniki zostały odnotowane we wszystkich encyklopediach świata teraz, a nie po moim trupie. Co teraz? To, że trzeba je sprawdzić i ustalić, co się nadaje, a co musi pozostać nadal problemem otwartym. To nie jest proste. Wiem, jednakże moje wnioski twórcze są oparte o narzędzia bez narzędzi. Sam lepiej wiem, co może być fałszywe. Wszystkie wyniki fałszywe usunąłem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Istnieją nieodkryte choroby, a pewne objawy są przypisywane innym jednostkom zdiagnozowanym. Obawiam się, że analogicznie będzie z "chorobą rzeczy martwej" i nigdy się nie dowiemy, dlaczego opona pękła. Moja hipoteza brzmi: za duże było w niej ciśnienie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech Rysio Smarzewski, Adaś Biela, Adaś Stachura i inni profesorowie nie pier***ą farmazonów. To nie ja nazwałem zaprzeczenie pewnej hipotezy czymś wielkim. Sami Księża proferorowie KUL oznajmili mi, że ten, kto dowiedzie tej hipotezy musi być wielki. OK. Tyle, że wówczas przez myśl im nie przeszło, iż to będę właśnie ja, zwykły człowiek.
 
Niech Rysio Smarzewski, Adaś Biela, Adaś Stachura i inni profesorowie nie pier***ą farmazonów. To nie ja nazwałem zaprzeczenie pewnej hipotezy czymś wielkim. Sami Księża proferorowie KUL oznajmili mi, że ten, kto dowiedzie tej hipotezy musi być wielki. OK. Tyle, że wówczas przez myśl im nie przeszło, iż to będę właśnie ja, zwykły człowiek.
Chodzi oczywiscie o wykaznaie fałszywości tej hipotezy. Wtedy jej zaprzeczenie będzie jedyneczką, taaaakąąąą wielką. Co za różnica? Prawda, to prawda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawy dowód na istnienie Boga wyjawił mi przed śmiercią prof. dr hab. ekologii, (dziecko zamojszczyzny). Teraz ten fakt jest moją tajemnicą. Aaron Navarro von Feldsteinhoff
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kilka lat temu zaatakowal mnie Ks. prof. dr hab. EGZORCYSTA. Byłem zdumiony jego wnioskami i dałem mu przepiękny wycisk, po którym stwierdził, iż mam ogromne szanse zostania Świętym. Uważam, że Ks. Dr się nie pomylił. Aaron Navarro von Feldsteinhoff
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na temat. USA wprowadzi nowe prawo wjazdu obywateli RP do USA. Nikt oprócz mnie tego nie załatwi. Największy wkład w rozwój USA wnieśli Polacy (procentowo) i dlatego musimy być traktowni przez USA po przyjacielsku. Ma to nastąpić niemal natychmiast, nie na Św. Dygdy. Zbyt dyplomatyczny jest język naszych intelektualistów, którzy liza tyłki Amerykanom. To żadna łaska od mózgów, które stanowią KONGERS. Polacy, to nie śmieci!!!! Inni mnie nie obchodzą. Nie jestem zbawicielem świata. Aaron Navarro von Feldsteinhoff
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Amerykański Anglik Andrew John Wiles nawet się nie zbliżył do dowodu dowodu Wielkiego Twierdzenia Fermata. Wiles jest oszustem, gdyż wie, że nie udowodnił FLT i rżnie głupa przed całym światem - milcząc. Wiles wychował wielu amerykańskich agentów, więc polscy profesorowie są ubezwłasnowolnieni przez USA. Tak dalej nie będzie. Zrozumiano!!!! Olgierd Jarosz udawał, że czyta z chmur. Ja udam, że zarządzam trąbami powietrznymi. Moje być musi. Zrozumiano!!!! W przeciwnym razie będzie koniec świata - za moją krzywdę. Nie zakładam się.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To wy się zastanówcie, co czynicie!!!! Nie odbierajcie mi chleba!!!! Uczciwie zapracowałem na swoje wyniki!!!! Zrozumiano!!!! Udowodniłem wprost The Beal's Conjecture. Zrozumiano!!!! Za moją krzywdę będą takie straty, jakich nie było w całej historii ludzkości. Na 100% tak będzie!!!! Chyba, że się opamiętacie i ogłosicie moją krwawicę. Nagroda ma być z zewnątrz, nie od podatników RP. Zrozumiano!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie jest dane społeczeństwu 'kierowanie' rządem RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia. Jeżeli PIS jest inne, to moje wnioski twórcze muszą być natychmiast ogłoszone całemu swiatu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak ta pani otwiera usta, to wszystko, co z nich wychodzi jest tak płaskie intelektualnie, tak puste, że to jedna wielka żenada. Już wcześniej jej słuchałem w telewizji, w poprzedniej kadencji, chyba w programie "Bez retuszu", i gadała takie farmazony, że to głowa mała. Jeśli Duda taką osobę wziął na szefa kancelarii, to to najlepiej świadczy o nim samym i całym jego otoczeniu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego ona nie myje zębów????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: