Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sześć firm chce zburzyć najdłuższy wiadukt w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2017 r. o 12:30 Powrót do artykułu
Niech budują, to jest dobry skrót lączący ten region miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tymczasem ulice w centrum w stanie agonalnym...racławickie kolejny rok leżą, po głębokiej się jedzie jak po kartoflisku ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie burzą tylko najpierw budują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "o" - Sowińskiego/Racławickie/Lipowa - przebudowa rusza pod koniec tego roku, po co zabierać głos kiedy się nie ma bladego pojęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
do "o" - Sowińskiego/Racławickie/Lipowa - przebudowa rusza pod koniec tego roku, po co zabierać głos kiedy się nie ma bladego pojęcia?
 Skąd takie Informacje?  Z tego co wiem to na jesieni dopiero ma być ogłoszony przetarg na przebudowę,  czyli same pracę jak dobrze pójdzie od przyszłego roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że wygra : Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów - to koledzy Dyrektora i dobrzy znajomi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mysle, ze wygra PRDM Parczew, bo to przyjaciele dyrektora ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio cos Budimex duzo robi w lublinie i wszystko wygrywa raotem nawet umowy po wybudowaniu na wieniawskiej i do wynajecia hmmm oraz Strabak cos podupada bo to 2 firma co raptem wszystko wygrywa no ale oni robia!!????a lubartow to porazka juz D.M.Majdanka pokazali przeciez to paranoja ile mozna to robic!!??? i uwazam ze normalna firma by to juz dawno zakonczyla i oddala!!! takie moje odczucie a wasze!!????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrektor to niech ustawe poczyta oraz pracownikom szkolenia porobi bo juz wymalowali koperty inwalidzkie niezgodne z przepisami ustawa i niech nie wydaje zgod na parkingi na skrzyzowaniach znajomkom bo prawo jest dla wszystkich a nie jedni mogs drudzy nie bo on nie jest wladny zmieniac ustawe przepisy ruchu drogowego no ale na to wychodzi jacy politycy tacy dyrekorzy i przepisy wiec inni tez maja to gdzies!!! Dosc ukladow politycznych kolesiostwa !!!! zacznijcie czytac ustawe o ruchu drogowym i nekajcie dyrektorow ze pisza nieprawde i lamia ustawe !! NIK co innego miejscowi partyjni dyrektorkowie co innego!!!wiec sad!!! Ludzie walczcie nad debilizmem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...