Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kto to są te dzieci zjednoczonej Europy ? Eurosieroty ? Dzieci emigrantów tam czy tu ? PO drugie jaka to zjedoczona Europa kiedy każdy sobie rzepkę skrobie. A tak naprawdę cała stara Europa na kraje byłego bloku wschodniego daleko daleko w d...pie o czym można co chwilę sie przekonać. A po trzecie czy Europa jest zjednoczona czy podbita ekonomicznie przez trzy kraje Anglie Niemcy i Francje ? NAZWA SZKOŁY DO DUPY. NIe pisze że szkoła powinna mieć imię Kaczyńskiego bo za duzo. Ale może jakieś imię, przecież jest tylu ludzi na świecie którzy zrobili coś .... dla dzieci. Nawet nie musi to być Polak. 
Dziwne imię wymyślili i ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet jak tak wybrali to imię jest co najmniej bzdetne ... :)
To prawda bzdurne imię wybrali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sylwestrze! Może czas zacząć od siebie? Gęby pełne wzniosłych haseł i frazesów, a w życiu co? Pycha, która należy do grzechów głównych. Pogarda, która nie ma nic wspólnego z postawą chrześcijańską! Jak to jest, że wielu pańskich kolegów, niby pisowców, mieni się obrońcami Kościoła, Radia Maryja i TV Trwam, a żyje z dala od kościoła i jego spraw? Wielu z tych "świętych" prowadzi się tak, jakby nie istniał Dekalog. Jak to nazwać? Czyż nie jest to obłuda, przynosząca Kościołowi i całej prawicy więcej szkody niż pożytku?! A może czas się opamiętać i zacząć walczyć o sprawy rzeczywiście ważne, istotne? Ośmielam się zwrócić uwagę, że w wielu szkołach, których patronami są osoby prawe i szlachetne, m.in. nasz papież, ten patronat do niczego nie zobowiązuje ani uczniów, ani nauczycieli, a problemy wychowawcze (przemoc, narkomania, alkoholizm itp.) wcale nie zniknęły. Problemem nie jest sam patron, lecz sposób jego prezentacji i wykorzystania w pracy wychowawczej, bo tej przede wszystkim patron ma służyć. Wypada mieć nadzieję, że mądrzy ( w co wierzę) i odpowiedzialni pedagodzy z ul. Głuskiej lepiej i mądrzej, efektywniej niż ich koledzy z wielu innych placówek wykorzystają patronat. A panu Sylwkowi i jego "prawym" kolegom proponuję też, oprócz odrobiny rozsądku i pokory, próbę zbudowania czegoś dla tego miasta - wespół z innymi ugrupowaniami, ponad politycznymi podziałami. Ciągła negacja i lokalne wojenki są być może atrakcyjne medialnie, nawet mile widziane przez żurnalistów, ale czasem stają się śmieszne, wbrew intencjom wojujących i nie służą dobrze tym, dla dobra których zostaliście państwo radni powołani. Mam nadzieję, że wyborcy nie dadzą się zwieść i za kilka miesięcy "podziękują" panu Sylwkowi i jego towarzystwu. Piszę to bez satysfakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest taki patron jak w latach sześćdziesiątych - UTRWALACZY WŁADZY LUDOWEJ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie szokoły powinny mieć jednego z 3 patronów: Jana Pawła II, Ojca Świętego, Matki Teresy z Kalkuty. A po kanonizacji wszystkie dotychczasowe nazwy Jana Pawła II powinny być natychmiast zmienione na świętego Jana Pawła II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak nazwać imieniem knura biłgorajskiego
Masz na myśli ks.Gila?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu ten Tułajew... kompromitacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest pis. Zamiast się ważniejszymi sprawami to zajmują się bzdetami i wszystko im nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że jest OK. Skoro radni PIS nie potrafią w tym znaleźć jakiegoś sensu to ich problem. Dzieci Zjednoczonej Europy - to coś do czego należy dążyć, nie odrzucać niepełnosprawności, a jednoczyć się i solidarnie działać. Tak właśnie UE ma zapisane w dokumentach - szkoda, co prawda że tylko zapisane, bo jak działa UE to sami widzimy. Co prawda tylko dzieci potrafią się zjednoczyć i to jest taki symbol i policzek dla dorosłych - dlatego radni PIS mają z tym taki problem - oni nie potrafią być jak "Dzieci Zjednoczonej Europy" - nie wiedzą co to współdziałanie, zawsze musi być opór przeciw wszystkiemu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w "zjednoczonej Europie" legalnie zabija się dzieci na masową skalę więc chyba nienajlepsza nazwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co komu przeszkadza nazwa szkoły taka jaka sobie wymyslili? Jakby mieli nadac imie Potwora Spagetti to sie zgadzam ale dzieci zjednoczonej europy??? PiSiory nie maja juz pomyslu na siebie ciagla krytyka wszystkiego to nie jest dobra droga Skandaluchy mam nadzieje ze bardzo malo ich wejdzie do Rady Miasta mojego glosu i moich znajomych na pewno nie dostana a mam ich sporo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazwa tragiczna. Ale cóż, takie czasy. Kiedyś by się to nazywały "Szkoła Dzieci Generalissimusa Stalina". Teraz komuna ma inną nazwę, idea jest ta sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tym się potrafią zajmować, a tak swoją drogą panie radny Tulajew, to za ile był ten zegarek na ręce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były zabory, było normalnie...Nawet socjaliści po wojnie jeszcze próbowali odbudować naród ,ale i ta próba się nie udała...Durnota zwyciężyła...:-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co komu przeszkadza nazwa szkoły taka jaka sobie wymyslili? Jakby mieli nadac imie Potwora Spagetti to sie zgadzam ale dzieci zjednoczonej europy??? PiSiory nie maja juz pomyslu na siebie ciagla krytyka wszystkiego to nie jest dobra droga Skandaluchy mam nadzieje ze bardzo malo ich wejdzie do Rady Miasta mojego glosu i moich znajomych na pewno nie dostana a mam ich sporo!!!!!
Dla nich sypanie piachu w szprychy to jedyne zajęcie.Im gorzej to dla nich lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem Pisaków. Jednak Żuk nie mógł wymyślić głupszej nazwy. Co mają dzieci, Europa, zjednoczenie? O co chodzi??? Mam nadzieję, że ta uchwała nie przejdzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co komu przeszkadza nazwa szkoły taka jaka sobie wymyslili? Jakby mieli nadac imie Potwora Spagetti to sie zgadzam ale dzieci zjednoczonej europy??? PiSiory nie maja juz pomyslu na siebie ciagla krytyka wszystkiego to nie jest dobra droga Skandaluchy mam nadzieje ze bardzo malo ich wejdzie do Rady Miasta mojego glosu i moich znajomych na pewno nie dostana a mam ich sporo!!!!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgroza taki patron!!!! Nazwać imieniem "tułajewa" (mała litera celowa). Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada... PiS juz chyba nie ma w ogóle pomysłu na siebie, więc stosuje metodę: nieważne co i jak, ważne by się sprzeciwić, oburzyć, pokrzyczeć i krzyżem pomachać. Co im taki patron przeszkadza??? Polska należy do UE a na zachodzie tolerancja dla osób niepełnosprawnych jest znacznie większa, więc powinnyśmy się tej tolerancji od zachodu uczyć. Uważam że szkoła wybrała sobie dobre imię, tym bardziej, że rodzice dzieci tam uczęszczających głosowali jednogłośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę w wyszukiwarce i jest już kilka szkół w Polsce o takim imieniu. Jak to jest? Tam sie podobalo, tu nie. Widocznie mają mniej pisiorów w radzie miasta. A swoją droga, czy dotacjami z Unii też się brzydzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...