Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
uważam że korzystający z serwisów typu grupon to zwykłę gównozjady, którzy chętnie zjadaliby spod siebie gdyby się dało. Do tego najwięcej reklamacji i pretensji mają właśie ci klienci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej na tym wszystkim zawsze zarabia Groupon. Jest to owszem tania forma reklamy dla firm natomiast przedstawiciele Grouponu niestety nie zawsze dotrzymują umów zawartych z firmami. Poza tym ludzie kupujący niestety nie czytają dokładnie co kupują- najważniejsze że tanio! a potem są problemy i pretensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wlasnie konczy nieuciwa konkurencja! Hurra! Teraz czas na kolejne szkoly (po slynnym juz Atorze), ktore wspolpracuja z gruponem tj. Piotr, Driver.. Mam nadzieje, ze instruktorzy z tych szkol nie znajda szybko zatrudnienia w lubelskich osrodkach! Przestrzegam takze wszystkich przyszlych kursantow, ze tanio kursu nie da sie zrobic. Wy placicie gruponowi 650 zlotych, a szkola jazdy otrzymuje z tego tylko polowe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Groupon ma wspólnego z tym, że jakaś gówniana firemka się przeliczyła ze wszystkim i ją zamknęli ? To ci od nauki jazdy wystawili taką cenę na Grouponie za kurs. Groupon nie ma nic wspólnego z tym przekrętem. Sam ceny nie ustalał przecież. Nie bronię Grouponu, bo ja nigdy nie kupuję takich "okazji". Wystarczająco dużo się naczytałem o tych cudownych "promocjach" na Grouponie, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieliście dodać, że wasz wydawca prowadzi serwis zakupów grupowych konkurencyjny do grouponu. Nieładnie się bawicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
uważam że korzystający z serwisów typu grupon to zwykłę gównozjady, którzy chętnie zjadaliby spod siebie gdyby się dało. [/quote] Zgadza się! A największe gównozjady to firmy, które oferują coś a potem kręcą, byle by tylko z umowy się nie wywiązać, bo nagle żal dupę ściśnie, że trzeba za 1/3 ceny coś zrobić, choć widziały gały, co brały. [quote name='ja' timestamp='1334212378' post='620253'] Do tego najwięcej reklamacji i pretensji mają właśie ci klienci.
Rok temu żona kupiła mi kupon na myjnię ręczną, z woskowaniem, z myciem podwozia, z czyszczeniem wnętrza. Tanio (40zł). Telefon jeden, drugi, trzeci... najczęściej odbierali za piątym razem. Jak dowiadywali się, że Groupon, to wolne było za dwa tygodnie... jechałem na inną myjnię i na miesiąc olewałem kupon. W końcu kupon miał stracić ważność (zdaje się 4 miesiące miał ważność), zadzwoniłem n-ty raz. "Za dwa tygodnie". Zadzwoniłem pół godziny później z innego numeru i zapytałem, czy mają wolne, bo muszę samochód umyć (o kuponie nie wspominając)- "tak, można przyjeżdżać kolejki nie ma". No to przyjechałem, a jak przyszło do płacenia wyciągnąłem kupon i miałem ich w d. Samochodu rzecz jasna nie domyli, pomimo tego, że jeszcze o kuponie wtedy nie wiedzieli. Gównozjady i partacze - przeważnie taki typ przedsiębiorcy decyduje się na ofertę dla Groupona (no może jeszcze firmy dopiero zaczynające, bo to dobra reklama).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co Groupon ma wspólnego z tym, że jakaś gówniana firemka się przeliczyła ze wszystkim i ją zamknęli ? To ci od nauki jazdy wystawili taką cenę na Grouponie za kurs. Groupon nie ma nic wspólnego z tym przekrętem. Sam ceny nie ustalał przecież. Nie bronię Grouponu, bo ja nigdy nie kupuję takich "okazji". Wystarczająco dużo się naczytałem o tych cudownych "promocjach" na Grouponie, he he.
Popieram, przeciez grupon nikogo do niczego nie zmusza. Wszędzie jest pełno np godzin testowych za darmo, i to jest forma reklamy dla firmy. Korzystam z gruponu juz bardzo rzadko poniewaz ceny obniżone o 90% okazuja sie i tak wyższe o 10- 20% od normalnych rynkowych - przykład- Buty Reebok- 199 zł, oferta z wczoraj, żadna rewelacja, to normalna cena z outletu tych butów , a niektóre modele mozna kupic nawet za 169 zł na Allegro ( akurat szukałam niedawno takich samych butów wiec jestem na bieżąco:), druga oferta- ub tydzień: butelka z filtrem węglowym- mega promocja grupon 69 zł plus koszty wysyłki, pierwszy lepszy sklep internetowy i taka butelka kosztuje ok 50 zł Noże- kolorowe ceramiczne, pewnie kojarzycie na Allegro bez promocji 99 zł , grupon 129 zł . Co jeszcze złego? tłok, brak możliwosci umówienia wizyty, zawyzanie na allegro cen- tak sie sklada ze kupilam kupon wcale nie tani bo 600 zł i miało być 90 % , zajrzałam do cennika firmy przed wejsciem- okazało sie ze całkiem inne ceny niż na agruponie. Miało być 40 zabiegów a jest rzekomo 20 bo " my robimy 2 zabiegi od razu" no dobra, tylko w ten spób robi sie 45 % upustu a nie 90% bo zabieg trwa o połowę krócej? Tej sytuacji dałam juz sobie spokój bo i tak korzystam cenowo, ale następny raz nie pójdę bo po prostu zostałam oszukana. planowałam dalej korzystac po normalnych cenach ale kiedy pani sie wysypła że powinno być 40 zabiegów( chyba nawet o tym nie wie) to raczej juz tam nie pójdę, a szkoda, bo start mieli fajny, nie wiedziałam o istnieniu tego studia kosmetycznego mimo ze mijam je 2 razy w tygodniu, nooo szkoda.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zubii napisał:
Zapomnieliście dodać, że wasz wydawca prowadzi serwis zakupów grupowych konkurencyjny do grouponu. Nieładnie się bawicie.
Dokładnie niech pismaki napiszą ,że na łamach Dziennika Wschodniego ostro promują swój portal zakupów grupowych z którego wydawca czerpie kasę. Ciekawe czy jak wasz portal zakupowy kogoś oszuka równie chętnie o tym napiszecie. Żałosne, że tak wybiórczo podchodzicie do pewnych zagadnień w myśl zasady NASZE TO JEST CACY ALE INNE TO JUŻ BEE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kupujesz za tanio to później dopłacasz. Stara zasada, przejechałem się raz na zakupach grupowych. Swoją drogą ostatnio kupiłem kurs prawa jazdy na robimyprawko.pl i jestem zadowolony - wszystko sprawnie. A grupony i tym podobne twory mam gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Zgadza się! A największe gównozjady to firmy, które oferują coś a potem kręcą, byle by tylko z umowy się nie wywiązać, bo nagle żal dupę ściśnie, że trzeba za 1/3 ceny coś zrobić, choć widziały gały, co brały. Rok temu żona kupiła mi kupon na myjnię ręczną, z woskowaniem, z myciem podwozia, z czyszczeniem wnętrza. Tanio (40zł). Telefon jeden, drugi, trzeci... najczęściej odbierali za piątym razem. Jak dowiadywali się, że Groupon, to wolne było za dwa tygodnie... jechałem na inną myjnię i na miesiąc olewałem kupon. W końcu kupon miał stracić ważność (zdaje się 4 miesiące miał ważność), zadzwoniłem n-ty raz. "Za dwa tygodnie". Zadzwoniłem pół godziny później z innego numeru i zapytałem, czy mają wolne, bo muszę samochód umyć (o kuponie nie wspominając)- "tak, można przyjeżdżać kolejki nie ma". No to przyjechałem, a jak przyszło do płacenia wyciągnąłem kupon i miałem ich w d. Samochodu rzecz jasna nie domyli, pomimo tego, że jeszcze o kuponie wtedy nie wiedzieli. Gównozjady i partacze - przeważnie taki typ przedsiębiorcy decyduje się na ofertę dla Groupona (no może jeszcze firmy dopiero zaczynające, bo to dobra reklama).
nigdy więcej! mam teraz identyczny problem! tak zamo miałam z Vanilla Cafe. Drobnym druczkiem napisano , że dotyczy tej gdzieś tam na Slawinku. Pojęcia nie miałam, że na Sławinku jest druga taka restauracja, która jak się okazuje z tą z Krakowskiego ma tylko nazwę wspólną. AAA! i kupon na pościel wart 49 zł. Jak się okazało, pościeli w takiej cenie jaka podano już nie było. Mogłam sobie ten kupon zrealizować na pościel za 300 zł. Już lecę.... Nigdy więcej!!! ostrzegam wszystkich, bo to strata czasu i kasy! chyba , że dobrze znacie opinię o promowanym produkcie czy sprzedawcy czy usługodawcy. Nie kupujcie kota w worku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
uważam że korzystający z serwisów typu grupon to zwykłę gównozjady, którzy chętnie zjadaliby spod siebie gdyby się dało. Do tego najwięcej reklamacji i pretensji mają właśie ci klienci.
Nie zgodzę się z taką opinią. Klient ma prawo do takiej usługi i towaru jak zostało to określone w ofercie. Jak do tej pory, problem z zakupami grupowymi miałem raz. Nieuczciwy okazał się sklep z herbatą i kawą. Przedsiębiorcy często nie zdają sobie sprawy, że na promocję trzeba mieć zasoby. Skoro ma się kasę na promocję dla 100 klientów, to się umawia z firmą pośredniczącą na ofertę 100 kuponów. Kto kupi pierwszy ten skorzysta. Potem w takich zakupach korzysta 2000 osób. Niby sukces, ale okazuje się, że sprzedawca nie ma nawet kasy na zakup towaru. Wspomniany przeze mnie sklep realizował kilka zamówień, potem czekał na pieniądze od firmy pośredniczącej, potem wysyłka kolejnej transzy. Finał? Towar dostałem po 4 miesiącach po uciążliwych mailach do firmy pośredniczącej, do sklepu, straszeniem. Podczas rozmowy telefonicznej z pracownicą sklepu doszedłem do wniosku, że przedsiębiorcy idą na żywioł, nie bardzo licząc się z konsekwencjami i tym co podpisują. Firma pośrednicząca wypłaca pieniądze po 30 dniach od realizacji zamówienia. Było w umowie? Było. Pracownica sklepu twierdziła, że muszą zakładać pieniądze na wysyłkę towaru. A ja na to, że przecież w ofercie było powiedziane, że opłatę za przesyłkę przelewa się bezpośrednio na konto sklepu, więc ode mnie pieniądze na koszty przesyłki mieli. Potem już kobieta nie miała żadnych sensownych argumentów. Firmy krzaki i ledwie wiążące koniec z końcem powinny przemyśleć, czy stać ich na reklamę poprzez zakupy grupowe. Zamiast 2000 zadowolonych klientów, mają 2000 osób, które na pewno nie skorzystają więcej z usług takiego przedsiębiorcy. Opinie na forach na temat tego sklepu były straszne. Pytanie, kto tu winien? Klienci niedobrzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Jak kupujesz za tanio to później dopłacasz. Stara zasada, przejechałem się raz na zakupach grupowych. Swoją drogą ostatnio kupiłem kurs prawa jazdy na robimyprawko.pl i jestem zadowolony - wszystko sprawnie. A grupony i tym podobne twory mam gdzieś
Ten portal "robimy prawko" to wielka sciema, szkoly zawyzaja cene kursu zeby oplacic wlascicieli strony. Juz taniej jest zapisac sie "na zywo" w siedzibie biura takiej szkoly. Zapisujac sie na kurs warto sprawdzic czy taka szkola regularnie wystepuje w statystykach publikowanych przez lubelski WORD. I co najwazniejsze sprawdzmy wczesniej czy auto jest takie same jak na egzaminie panstwowym. Aktualnie jest to SKODA FABIA 1.2 TSI ze swiatlami do jazdy dziennej i przeciwmglowymi przednimi. Malo ktora szkola moze pochwalic sie ze posiada takie auta w swojej ofercie! Jak mamy wydawac nasze ciezko zarobione pieniadze to robmy to z glowa!!! Nie dajcie sie nabierac na takie pseudo stronki typu zrobimyCiejeleniuWprawko.pl ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Ten portal "robimy prawko" to wielka sciema, szkoly zawyzaja cene kursu zeby oplacic wlascicieli strony. Juz taniej jest zapisac sie "na zywo" w siedzibie biura takiej szkoly. Zapisujac sie na kurs warto sprawdzic czy taka szkola regularnie wystepuje w statystykach publikowanych przez lubelski WORD. I co najwazniejsze sprawdzmy wczesniej czy auto jest takie same jak na egzaminie panstwowym. Aktualnie jest to SKODA FABIA 1.2 TSI ze swiatlami do jazdy dziennej i przeciwmglowymi przednimi. Malo ktora szkola moze pochwalic sie ze posiada takie auta w swojej ofercie! Jak mamy wydawac nasze ciezko zarobione pieniadze to robmy to z glowa!!! Nie dajcie sie nabierac na takie pseudo stronki typu zrobimyCiejeleniuWprawko.pl ))
Wiesz co aż sprawdziłam to co piszesz i przewertowałem szkoły z Lublina, czy nie mają niższych cen na stronach niż na tym portalu i są identyczne, wiec nie wiem skąd u Ciebie takie informacje. Może nie jestem fanką takich wynalazków, ale pokaż mi gdzie jest drożej. Zresztą widzę, że jest tam jeszcze jakiś konkurs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Wiesz co aż sprawdziłam to co piszesz i przewertowałem szkoły z Lublina, czy nie mają niższych cen na stronach niż na tym portalu i są identyczne, wiec nie wiem skąd u Ciebie takie informacje. Może nie jestem fanką takich wynalazków, ale pokaż mi gdzie jest drożej. Zresztą widzę, że jest tam jeszcze jakiś konkurs
Internautka Magda zapomniała jakiej jest płci w swoje wypowiedzi: "Wiesz co aż sprawdziłam to co piszesz i przewertowałem szkoły z Lublina" HAHAHA! Czyli najpierw sprawdziłaś a potem "przewertowałeś", a to ciekawe To znaczy, że masz ptaszka w majtkach czy go nie masz?? LUDZIE, NIE DAJCIE SIE NABIERAC NA TAKA PROPAGANDE STOSOWANA NA FORACH!! OMIJAJCIE TEN PSEUDO PORTAL "ROBIMYCIEWKONIA" DALEKIM LUKIEM!! NIE NABIJAJMY IM KASY DO KIESZENI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Internautka Magda zapomniała jakiej jest płci w swoje wypowiedzi: "Wiesz co aż sprawdziłam to co piszesz i przewertowałem szkoły z Lublina" HAHAHA! Czyli najpierw sprawdziłaś a potem "przewertowałeś", a to ciekawe To znaczy, że masz ptaszka w majtkach czy go nie masz?? LUDZIE, NIE DAJCIE SIE NABIERAC NA TAKA PROPAGANDE STOSOWANA NA FORACH!! OMIJAJCIE TEN PSEUDO PORTAL "ROBIMYCIEWKONIA" DALEKIM LUKIEM!! NIE NABIJAJMY IM KASY DO KIESZENI!!
Cóż, grunt to czepiać się literówek, a nie odnieść się do meritum tematu. Pozdrawiam trola z uśmiechem na ustach:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Cóż, grunt to czepiać się literówek, a nie odnieść się do meritum tematu. Pozdrawiam trola z uśmiechem na ustach:)
Nie jestem w temacie waszej dyskusji, ale wyraznie widac ze pod imieniem Magda na tym forum podszywa sie facet a nie kobieta. Kazdy cos chce ugrac na tym dzisiejszym artykule dotyczacym upadku Atora. I kazdy chyba wiedzial, ze wczesniej czy pozniej tak sie zakonczy kariera tej szkoly. Niestety czesto szkoly w ktorych jest male zainteresowanie kursami na prawo jazdy korzystaja z uslug tak zwanych posrednikow. Ci wyszukuja im kursantow i kaza sobie za ta usluge slono placic. Grupon i podobne jemu portale internetowe zabieraja szkolom polowe kasy, a te potem sobie odbijaja na wynagrodzeniu dla instruktorow i co za tym idzie na jakosci szkolenia (czesto brakuje pieniazkow na paliwo). Sam bylem kiedys instruktorem i wiem co mowie. Pracowalem w szkole jazdy w ktorej sekretarka codziennie musiala przegladac fora internetowe i wypisywac bajeczne opowiesci na temat naszej szkoly. Ludzie to czytaja i daja sie jak dzieci nabierac. Wybierajac szkole pytajcie o opinie znajomych ktorzy zrobili juz prawo jazdy. Mozecie sie tez posilkowac rankingami osrodka egzaminacyjnego ktore sa publikowane co pol roku w lokalnych gazetach. Jezeli szkola w takim rankingu w pierwszej dziesiatce figuruje co pol roku to znaczy ze trzyma sie tam wysoki poziom i kursant jest nalezycie traktowany. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
uważam że korzystający z serwisów typu grupon to zwykłę gównozjady, którzy chętnie zjadaliby spod siebie gdyby się dało. Do tego najwięcej reklamacji i pretensji mają właśie ci klienci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestrzegam takze wszystkich przyszlych kursantow, ze tanio kursu nie da sie zrobic.[/quote] Jeśli chodzi o to, to akurat ja wykupiłam TEN kurs na Grouponie z Atora. Chodziłam na lekcje i co? Mam prawko od 3 miesięcy. Więc chyba jednak da się tanio zrobić kurs/prawko. :]
Mam nadzieje, ze instruktorzy z tych szkol nie znajda szybko zatrudnienia w lubelskich osrodkach![/quote] Nie wiem zupełnie, czemu ktoś tak twierdzi? Czyli co? Ktoś, kto pracował tam na stanowisku instruktora, to ma być gorszy niż reszta lubelskich instruktorów i nie znaleźć później pracy? Nie sądzę. Jeśli są kompetentni, umieją przekazać wiedzę dotyczącą kierowania samochodem dbając równocześnie o miłą atmosferę podczas nauki, to nie widzę przeszkód, żeby nie mogli później pracować w innym lubelskim OSK.
Wy placicie gruponowi 650 zlotych, a szkola jazdy otrzymuje z tego tylko polowe!!!
No cóż. Sądzę, że firma, która nawiązuje współpracę z takim portalem promocyjnym, zapoznaje się, zgadza i przystaje na warunki, które są oferowane. Sami mogli zadecydować czy im to pasuje czy nie, więc to nie wina klienta, że z tych pieniędzy, które zapłacił - tylko połowa wpływała do OSK. [quote]Powodem były niedociągnięcia w programie szkolenia, czyli brak nocnych jazd (minimum 2 godziny w terenie niezabudowanym – przyp. red.)
Z tymi niedociągnięciami to może i się po części zgodzę. Jeśli chodzi o porę jazd - każdy sam sobie ustala w jakich godzinach mu pasuje. No ale owszem. Jestem zdania, że powinno się na jazdach spróbować każdych warunków. Jeśli chodzi o teren niezabudowany - poza granice miasta (teren zabudowany) nie wyjechałam ani razu. No ale cóż. Czasu nie cofnę. Jeżeli mam się wypowiedzieć o OSK Ator - skoro zdałam prawo jazdy, to jednak świadczy to nie tylko o moich umiejętnościach, ale też w dużej mierze po części o dobrym przygotowaniu mnie przez instruktorów. Niektórzy podchodzą do egzaminu w WORDzie po więcej niż 5 razy, mi wystarczyło jedno potknięcie, żeby za drugim razem się zmobilizować i ukończyć egzamin z pozytywnym wynikiem. Dlatego też raczej nie mogę narzekać na to, że byłam źle przygotowana. OSK Ator przejechał się na promocji - wyszło jak wyszło. Taki los. Trudno. Akurat w Lublinie znajduje się dużo OSK, więc jest w czym wybierać. nie ma co narzekać. [quote]uważam że korzystający z serwisów typu grupon to zwykłę gównozjady, którzy chętnie zjadaliby spod siebie gdyby się dało. Do tego najwięcej reklamacji i pretensji mają właśie ci klienci.
Płytkie myślenie. Sądzę, że zarówno klienci, którzy sami pójdą i wyłożą większą kasę za ofertę, jak i Ci, którzy korzystają z serwisów promocyjnych jak wspomniany Groupon, są jednakowymi ludźmi. Każdy z nas ma prawo do wyboru oferty, która bardziej mu odpowiada i powinni być traktowani na równym poziomie. Skoro pojawiają się jakieś nieścisłości, to mamy prawo do egzekwowania takich warunków, jakie były oferowane, bez znaczenia czy wyłożyliśmy na daną ofertę więcej czy mniej pieniędzy. Dlatego też, skoro firma, która ukazuje swoją promocję na danym serwisie, nie wywiązuje się z warunków, które są zaprezentowane dla ogółu, osoba korzystająca z promocji ma prawo do domagania się zakupionych przez siebie rzeczy w takim stanie, jaki był oferowany. Proste i logiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz napisał:
Grupon i podobne jemu portale internetowe zabieraja szkolom polowe kasy, a te potem sobie odbijaja na wynagrodzeniu dla instruktorow i co za tym idzie na jakosci szkolenia (czesto brakuje pieniazkow na paliwo). Sam bylem kiedys instruktorem i wiem co mowie.
Jeśli ktoś coś komuś "zabiera" to na to są paragrafy w Kodeksie Karnym. Gównozjadem jest ta dziadoska firma od nauki jazdy, która nie potrafi utrzymać się na rynku, zaniża koszt kursu i wchodzi w układ z Grouponem. Sam Groupon nie ma tu nic do rzeczy. Groupon bierze prowizję, bo prowizja należy im się jak psu kość. Bo taka jest umowa miedzy firmą, a Grouponem. Gównojadem są firmy, które zaniżają koszta swych produktów, a potem reklamują je w Internecie (np. za pośrednictwem Groupona) ... a potem nie umieją się wywiązać ze swych zobowiązań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna "Kursantko2011", udalo Ci sie zrobic kurs do konca i jestes zadowolona, ale nie zapominaj ze odbylo sie to wlasnie kosztem kolejnych kursantow ktorzy regularnie zasilali konto Atora. Takie tragiczne zarzadzanie firma musialo sie niestety w kwietniu 2012 roku zakonczyc, bo nie ma teraz pieniedzy dla tych co sie zapisali na kurs jako ostatni. Tak tez mozna smialo stwierdzic ze to inni (ktorym sie nie udalo) zasponsorowali twoj kurs prawa jazdy. Mozesz byc bardzo szczesliwa i im teraz podziekowac. Zanizanie cen powoduje patologie w srodowisku nauki jazdy. Pozostale szkoly chcac nadazyc za nieuczciwa konkurencja zanizaja takze ceny kursow. Dochodzi przez to do sytuacji gdzie instruktor pracuje na czarno i zarabia 5 zlotych na godzine. Tak - 5 PLN/H. Oszczedza sie takze na paliwie, na samochodach i oczywiscie na niewinnym kursancie. W dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo. Instruktor to tez czlowiek, ktory ma rodzine i musi utrzymac dom. Prosze sobie policzyc ile taki instruktor musi pracowac zeby zarobic 1500 zlotych. Pomoge liczyc - 300 godzin!!! I sa tacy ktorzy tyle wlasnie haruja zeby zarobic na chleb..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...