Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowna "Kursantko2011", udalo Ci sie zrobic kurs do konca i jestes zadowolona, ale nie zapominaj ze odbylo sie to wlasnie kosztem kolejnych kursantow ktorzy regularnie zasilali konto Atora.[/quote] Zdaję sobie z tego sprawę, że niestety inni się nie wyrobili z planami skończenia kursu i są w okropnej sytuacji. Sama nie wiem, co bym zrobiła na ich miejscu. W tych właśnie osobach jest 2 moich znajomych.
Tak tez mozna smialo stwierdzic ze to inni (ktorym sie nie udalo) zasponsorowali twoj kurs prawa jazdy.[/quote] Jakoś taka wersja mnie nie przekonuje. Każdy płaci sam za siebie. Na szczęście korzystałam z usługi na samym początku jej pojawienia się w ofercie, a wtedy OSK jeszcze dobrze prosperowało. Więc nie do końca jest tak, że ktoś mi to zasponsorował. [quote]Zanizanie cen powoduje patologie w srodowisku nauki jazdy. Pozostale szkoly chcac nadazyc za nieuczciwa konkurencja zanizaja takze ceny kursow. Dochodzi przez to do sytuacji gdzie instruktor pracuje na czarno i zarabia 5 zlotych na godzine. Tak - 5 PLN/H. Oszczedza sie takze na paliwie, na samochodach i oczywiscie na niewinnym kursancie.
Wiem, że tak jest. Ceny paliw rosną z dnia na dzień, tego się nie uniknie. Widocznie ktoś, kto zakładał swój biznes związany z kursami na prawo jazdy był optymistą i liczył na same "kokosy". Nie wziął jednak pod uwagę, że na lubelskim rynku jest takich szkół od groma i ciut ciut, więc nawet kiedy nastał "bum" na prawko z powodu zmieniających się przepisów egzaminacyjnych nie pomógł w dobrym rozkręceniu biznesu. Dlatego też doprowadziło to po prostu do tego, co mamy - Ator się przejechał i skończył działalność. [quote]W dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo. Instruktor to tez czlowiek, ktory ma rodzine i musi utrzymac dom. Prosze sobie policzyc ile taki instruktor musi pracowac zeby zarobic 1500 zlotych. Pomoge liczyc - 300 godzin!!! I sa tacy ktorzy tyle wlasnie haruja zeby zarobic na chleb..
Tego też nie trzeba mi tłumaczyć. Jestem tego w pełni świadoma. Jakie są dzisiejsze czasy - każdy widzi. Dobrze wiem jak trudno jest znaleźć pracę, a jeszcze trudniej znaleźć taką, której pensja miesięczna pomoże nam przetrwać choćby przez ten 1 miesiąc. Ale mój poprzedni komentarz po prostu wyrażał moją opinię na to, co ktoś już wcześniej pisał. Nie zgadzałam się z paroma kwestiami, więc napisałam, co myślę Nie miało to na celu kogokolwiek urazić. Jeśli tak było - przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie komu tak badzo zalezalo na "udupieniu" Atora i zlozył mały donosik córka robila prawko w Driverze ( zdala za drugim razem), znajoma w Piotrze ( zdala za trzecim razem) - obie z Grupona, druga córka na szczescie zdazyła wyjeździć jazdy w Atorze nie mam nic przeciwko zakupom w Gruponie, Gruperze, CitiDeal, MyDeal ale zawsze sprawdzam ceny oraz terminy zanim kupie cokolwiek, warunki Grupona ( i podobnych firm) sa zabojcze ale "ślepe w karty nie grają" i trzeba dobrze przemysleć ofertę aby spełniła swoje marketingowe cele a nie połozyła firmy, mnie jako klienta interesuje dobra cena za dobra ofertę, ktos kto decyduje sie przedawac usługe za połowę jej wartości ( a de facto za 1/4 bo pośrednik zabiera polowę) musi mieć świadomość tego co robi wiec to nie Grupon jest tu winien tylko mała złosliwa konkurencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zhushunxing20120414 Finding Louis Vuitton Sale inspiration is essential for Louis Vuitton outlet success, in both ###### personal and business life. Once coach factory handbag outlet store make the decision to, "go for it," and tory burch shoes the commitment it's inspiration that keeps hermes outlet moving through the challenges. As a successful female entrepreneur hermes must tap into burberry bags inspiration. Inspired women entrepreneurs achieve success by taping burberry sale their "true self," and use inspiration to live their "life wi ###### coupons limits." I left my coorperate job because Louis Vuitton was super frustrated with the lack of burberry outlet I had over my time. I knew what I didn't want. I didn't want someone else telling lv bags what I could and louis vuitton handbags on sale not do. It was time for me to Louis Vuitton outlet for myself. So tory burch boots knew what burberry scarf didn't want but Louis Vuitton didn't stop to think of what coach outlet really did want. So Coach purses jumped into a new business all excited and motivated to build a new life. Then as time went by hermes scarf had slowly become disappointed with what tory burch outlet had built. Coach Factory was still missing something. A piece of the hermes birkin was just not fitting. What louis vuitton handbags realized was that missing Coach purses outlet was inspiration. Let me explain, as a women in business, what tory burch shoes hadn't done was ask myself some very important questions. burberry see burberry knew what hermes didn't want, no boss, no one else deciding how Louis Vuitton spent my time, but tory burch handbags didn't figure out what louis vuitton purses really wanted. Some essential questions still needed to be answered. The questions that would louis vuitton handbags me to be more in tune with my authentic self. It is these types of questions that tory burch outlet needed to ask burberry outlet to get on a more authentic journey.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja radzę poczytać o OSK DRIVER i sytuacji, która dzieje się tam po ofercie grouponowej w listopadzie. To też sprawa warta nagłośnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki deb***E będą liczyć na to, że dostaną super usługę za PRAWIE DARMO, tak długo BĘDĄ ROBIENI W ch... przez naciągaczy. Ja tylko nie wiem dlaczego do tej pory działa grupon. Przecież to co robią ich akwizytorzy to jest "nakłanianie do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem" A NA TO są paragrafy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...