Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

szkoła policealna Lublin

Utworzony przez paulinaaa, 21 września 2013 r. o 13:21
Nie ma takiego tematu więc założę. Jestem tu nowa i nie wiem czy w dobrej kategorii dodaję wątek :p czy ktos z was chodzi do szkoly policealnej? ja sie zapisalam do szkoly gowork i potrzebuje jakichkolwiek informacji, docenię każdą :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się do niej zapisałem i fajnie by było jeżeli ktoś by coś powiedział o tej szkole :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zapisałam się teraz do szkoły w Lublinie, konkretnie do Academii na energetyków i jestem zadowolona naprawdę :) Mnie interesowała tylko i wyłącznie florystyka Lublin i akurat oni oferowali. Opinie są dobre, znajomi też korzystają więc taką mogę Ci polecić. O tej o której piszesz nie powiem nic, bo nie wiem i nie będę wymyślać, ale moim zdaniem co nie wybierzesz, to szkoła policealna to dobry wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...