Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkolenie dla urzędników: Bez trzech gwiazdek ani rusz

Utworzony przez PodatNIK, 13 czerwca 2010 o 07:26 Powrót do artykułu
Zapomnieli dodac, ze tematem szkolen bedzie: 1. Geometryczny wzrost atrakcyjnosci turystycznej miasta i regionu po naprawie drog, uruchomieniu publicznych szaletow oraz wybudowaniu i oddaniu do uzytku obwodnicy oraz lotniska. 2. Geometryczny wzrost atrakcyjnosci inwestycyjnej miasta i regionu po naprawie drog, uruchomieniu publicznych szaletow, wybudowaniu i oddaniu do uzytku obwodnicy oraz lotniska oraz zaspokojeniu podstawowych potrzeb ludnosci w zakresie lokalnego i migracyjnego mieszkalnictwa. Byl czas na wydawanie kolosalnych pieniedzy pod tytulem "promocja miasta i regionu" - teraz przyszedl czas na konsumowanie owocow tych wczesniejszych dzialan. Jak widzisz drogi wyborco i podatniku drogi standardow UE spelniac nie musza, warunki bytowe turystow standardow UE spelniac nie musza, opieka zdrowotna standardow UE spelniac nie musi, najnizsza placa siegac tej na poziomie UE spelniac nie musi - ale warunki pobytu na szkoleniach urzednikow zachowane byc musza! Kto za to wszystko plac? Pan placi, pan placi, ta pani placi - Ty i ja rowniez
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ROPS to ten urząd, który pomaga najbiedniejszym? Jak widać mają kupę kasy do wydania. Można więc spodziewać się, że na Lubelszczyźnie ludzi biednych wkrótce w ogóle nie będzie. Pewnie znajdą się pieniądze na szkolne wyprawki dla wszystkich dzieci, darmową opiekę dentystyczną dla wszystkich, których na to nie stać, wzrosną zasiłki. Ludzie, którzy utracili wszystko w czasie powodzi też nie mają się czym martwić. Kasa w urzędzie jest. I to duża. A szkolenie pewnie jest po to, żeby usprawnić wypłaty tych pieniędzy. Jak dobrze żyć w województwie lubelskim! Aaach!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SZKOLENIA-JAK ZATRUDIA SIĘ ZNAJOMYCH I IEDOUCZOYCH TO POTRZEBNE SĄ SZKOLENIA.MOŻE ZATRUDNIĆ PROFESJONALSTÓW I OBĘDZIE SIĘ BEZ WYDAWANIA DUŻYCH PIENIĘDZY PODATNIKÓW A SZKOLENIA.ZWYKŁY OBYWATEL MA ZNAĆ PRZEPISY BEZ ŻADNYCH SZKOLEŃ I MUSI SIĘDO NICH STOSOWAĆ.KAŻDY URZĘDNIK DOSTAJE BIULETYN Z WYKŁADNIĄ PRZEPISU A W RAZIE WĄTPLIWOŚCI JEST ZAWSZE PRZEŁOŻONY KTÓRY WIE-CHYBA ŻE PRZEŁOŻENI SĄ TACY SAMI JAK PODWŁADNI-BEZ KOMPETENCJI
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Administracja musi być zreformowana.W setkach urzędów pracuje już 400 tys. osób ( dla porównania w PRL-u - 70 tys.).Kosztowna administracja nawet w kryzysie rozrasta się niczym wszechświat i zagraża bytowi naszego Państwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro to rzeczywiście są szkolenia, a nie wycieczki na których gwoździem programu jest wystawny i suto zakrapiany bal, to niech się szkolą na miejscu w Lublinie!!! Ale nie, oni wolą z dala od domu, bo tam ich nikt nie zna i można bawić się na całego!! A jeśli chodzi o takie imprezy, zwane szkoleniami organizowane przez instytucje powołane do niesienia pomocy biednym, to jest to niebywale oburzające. Powinno się tego stanowczo zakazać!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce, szkolenia muszą się odbywać na stanowisku pracy. Ciekawe jak CI OSZOŁOMI przeniosą te stanowiska pracy do SUPER EKSKLUZYWNYCH HOTELI, oddalonych 200 km, bez pomocy CBA lub Prokuratury?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Maria napisał:
Zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce, szkolenia muszą się odbywać na stanowisku pracy. Ciekawe jak CI OSZOŁOMI przeniosą te stanowiska pracy do SUPER EKSKLUZYWNYCH HOTELI, oddalonych 200 km, bez pomocy CBA lub Prokuratury?
Ciekawe gdzie znalazłaś takie prawo?? Możesz podać co to za ustawa/ rozporządzenie/uchwała?? Bo jak się orientuję to szkolenia poza miejscem pracy są i zawsze będą organizowane a do tego są zawsze bardziej efektywne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TYM BIURWOM TO SIĘ W D*PACH POPRZEWRACAŁO Z TEJ DEMOKRACJI. NIE DOŚĆ ŻE TO ISTNIEJE NIE PRODUKUJE ŻADNYCH DÓBR, PRZYBYWA ICH W POSTĘPIE GEOMETRYCZNYM, TO JESZCZE MA TAKIE WYMAGANIA. PRZECIEŻ ICH LICZBA URZĘDASÓW ZWIĘKSZYŁA SIĘ PRZEZ 20 LAT KILKAKROTNIE. KTO TO WYŻYWI, ZGROZA!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ha ha Żal Wam d*** ściska, że nie może być na takim szkoleniu i tyle. Śmieszne ludki jesteście. Takich szkoleń jest pełno ! Byłem na jednym z organizacji pozarządowej, tylko trzeba sobie poszukać. Ale Wam się lenie nie chce, lepiej przed telewizorem posiedzieć i telenowele obejrzeć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: