Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkolenie, kurs Lublin - Autoprezentacja

Utworzony przez poziomka7, 31 stycznia 2012 r. o 10:39
Referat, egzamin ustny, prezentacja, rozmowa kwalifikacyjna, wystąpienie przed szerszą publicznością. Czas studiów to ciągłe pasmo wyzwań. U wielu osób powoduje to stres. Jeśli jesteś jedną z nich i nie wiesz co zrobić, żeby dobrze wypaść, masz problem z utrzymaniem kontaktu wzrokowego podczas rozmowy albo po prostu chcesz uzyskać pewność siebie… Przyjdź do nas! Sprawimy, że wystąpienia publiczne będą dla ciebie przyjemnością. Nauczysz się jak poprawić swój warsztat oratorski i sprawić żeby inni Cię słuchali. Zarezerwuj swoje miejsce w szkoleniu na stronie http://cs.unlimitedgroup.pl/szkolenia-dla-klientow-indywidualnych/szkolenia-specjalistyczne/praktyczne-elementy-autoprezentacji-podczas-wystapie-publicznych.html, a otrzymasz mail ze szczegółowym programem szkolenia. Koszt - 180 zł. Jeśli jednak zapłacisz za nie do 15 marca, zaoszczędzisz aż 30 zł! Bądź z nami 24 marca 2012! KONTAKT: 533 993 337 Więcej informacji na stronie http://cs.unlimitedgroup.pl/grafik-szkolen UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. O kolejności przyjęć decyduje kolejność wpłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Jeżeli szukacie ciekawych kursów i skutecznych zajrzyjcie na stronę netakademia.pl Po prostu rewelacja! Do tej pory byłem nie śmiały, nie chciałem się udzielać a w mojej pracy to podstawa ( w sumie jak w każdej). Po kursie nabyłem wiele umiejętności, które są konieczne w pracy i w życiu codziennym. Zachęcam wszystkich. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Jeżeli szukacie ciekawych kursów i skutecznych zajrzyjcie na stronę netakademia.pl Po prostu rewelacja! Do tej pory byłem nie śmiały, nie chciałem się udzielać a w mojej pracy to podstawa ( w sumie jak w każdej). Po kursie nabyłem wiele umiejętności, które są konieczne w pracy i w życiu codziennym. Zachęcam wszystkich. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesujesz się obszarem reklamy i marketingu? Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w e- marketingu? Marzysz o tym, żeby w przyszłości być specjalistą ds. Marketingu lub Reklamy? Sama wiedza teoretyczna to dziś stanowczo za mało! Dopiero przełożona na praktyczne działania zyskuje na wartości. CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU: Jak tworzyć chwytliwe hasła reklamowe? Jak tworzyć skuteczne materiały reklamowe? Jak wykorzystać kolor, emocje, rozmieszczenie grafiki? Jak pisać perswazyjne teksty reklamowych które będą sprzedawać? Jak wykorzystywać Internet jako główne narzędzie marketingu? Jak wykorzystywać siłę marketingu szeptanego? Jak zaplanować całościową strategię kampanii reklamowych ? Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś na szkolenie, które pozwoli Ci zyskać przydatne informacje. Szkolenie poprowadzi Karolina Cała (karolinacala.com) – doświadczona trenerka, mgr psychologii, manager grup sprzedażowych, trener sprzedaży i rozwoju osobistego, specjalista ds. Personal Brandingu, praktyk NLP, copywriter, grafik, właściciel agencji interaktywnej CreActive Team Szkolenie odbędzie się 29 czerwca 2013. Inwestycja: 300 zł, UWAGA! Specjalne zniżki dla studentów! Nawet 50 %!! Więcej szczegółów pod numerem 533 993 337 Lub na stronach: http://cs.unlimitedgroup.pl/ http://www.facebook.com/unlimitedgroup.polska?fref=ts
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy serdecznie na wartościowe, praktyczne, niezwykle przydatne w dzisiejszych czasach szkolenie, podczas gdy musimy być atrakcyjni na rynku pracy zarówno pod względem pomysłowości, umiejętności, jak i zdolności przekazu swych projektów. Trzeba porzucić stres, tremę i nauczyć się opanowywać swe emocje podczas wystąpień publicznych, gdyż często właśnie te reakcje fizjologiczne są przyczyną naszych niepowodzeń, a nie nasza niewiedza i brak przygotowania. Zatem do dzieła! Szkolenie z autoprezentacji pod czas wystąpień publicznych ------>>>> 25.05.2013 r. w Lublinie <--------- Dla kogo jest przeznaczone szkolenie? - dla studentów broniących swych prac magisterskich/licencjackich/doktoranckich - dla zdających egzaminy ustne - dla przedstawiających swe projekty, pomysły na forum pracowniczym - dla prowadzących różnego rodzaju wykłady, zajęcia, szkolenia - dla osób, których praca wiąże się z kontaktem z mediami, czy też częstymi zebraniami, prezentacjami, wystąpieniami publicznymi - dla każdego, kto chce by wystąpienia publiczne, czy też wizja poprowadzenia jakiegoś spotkania stała się dla niego przyjemnością! Czego się nauczysz? - podszkolisz swój warsztat oratorski - dowiesz się jak zapanować nad emocjami i tremą podczas wystąpień publicznych - nauczysz się konstruować profesjonalną prezentację - pod okiem specjalisty dowiesz się o słabych i mocnych stronach swych wypowiedzi podczas wystąpień - poznasz techniki redukujące stres podczas wystąpień - nauczysz się jak się wypowiadać, by z zainteresowaniem Cię wysłuchiwano - dowiesz się jakie szczegóły determinują udaną prezentację - zwiększysz swoją pewność siebie tak potrzebną w czasie wystąpienia publicznego - wizja poprowadzenia zebrania, spotkania stanie się dla Ciebie przyjemnością Osoba prowadząca: **KAROLINA CALA – doktorantka Zakładu Psychologii Społecznej UMCS, specjalizująca się w psychologii sprzedaży, rekrutacji, coachingu. właściciel CreActive Team, organizator projektu "Gra o Lublin" www.karolinacala.pl www.ca-team.pl cena podstawowa: 180 zł będąc studentem lub płacąc do 17 maja JEDYNIE 150zl ! zgłoszenia: tel.: 533993337 mail: biuro@unlimitedgroup.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...