Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkolna gazetka aż kipi od seksu

Utworzony przez MARYJAN ARCYBISKUP, 8 stycznia 2010 r. o 09:33 Powrót do artykułu
Mlodzież po prostu chce edukacji seksualnej i ma do tego prawo, jeśli będziemy mieli takich nauczycieli co boja się tematu to wykształcimy ciemnych moherów a tak kształci się mlodzież. koniecznie przeczytajcie EDUKACJA SEKSUALNA PO KATOLICKU Obecny model wychowania seksualnego w Polsce, realizowany jest zgodnie z wytycznymi katolickiej etyki seksualnej. http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/39...ku,artykul.html moja ulubiona strona www.leczna.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz zapytam się was o jedną rzecz. Czy wasze pociechy czytają takie rzeczy jak Bravo, Bravo Girl?? To skontrolujcie. Gazetka szkolna "Kolejdoskop" dobrze traktuje takie sprawy. Poczytajcie w ww gazetach jakie bzdury piszą na temat seksu! I się zastanówcie, czy lepiej, aby wasze dzieci kształciły się bajek z gazetek dla młodzieży, czy żeby w żartobliwy sposób poznały prawdę o temacie "TABU".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jeśli pan kurator uważa że tylko dowcip o nauczycielach jest w tej gazetce niewłaściwy, to ja uważam, że tylko ten dowcip jest właściwy. a co z tym gościem co chciał zostać kuratorem,co najpiej przywłaszczył kasę , a jak się wydało to oddał ? Ten to dopiero by wychował młodzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasiula napisał:
Wyobraź sobie Maryanie,że wiem,co robią moje dzieci w tej chwili,tak jak i wiedziałam,gdzie były wcześniej.... Zapewniam Cię,że nie robiły niczego-nikomu. Skoro twierdzisz,że internet to Twoje miejsce pracy-to już wiem(po wyrażeniach i słownictwie)na których to portalach pracujesz...najczęściej. Co?W realu nikt nie chce?Biedaczek. A na spodnie dla dzieci to nas jakoś stać.Nawet samochody mają....i studiując-pracują.Coś jeszcze chcesz wiedzieć? Ciekawa jestem,czy Ty masz dzieci?Jeśli masz-to współczuję bardzo -im! Bo mając takiego prostaka za ojca to rzeczywiście można pokusić się na zejście na złą drogę-w zasadzie żadna różnica-bo z takim ojcem to i tak w bagnie siedzą.
widzisz, ja z kolei uważam inaczej. Sądząc po tym, jaki jad z ciebie płynie, dochodze do wniosku, że dzieci zrobiono ci albo z litości, albo twój mąż był przez ciebie zgwałcony, bo z włssnej woli takiej zołzy w łóżku nie chciał mieć. mamy wolnośc słowa kochanie, więc mogę mówić co mi się rzewnie podoba. Owszem, siedzę na tych portalach dośc często, bo do moich zadań nalezy między innymi namierzanie pedofilów, a tam ich najwięcej. Więc się kilka razy zastanów, zanim cokolwiek napiszesz... zresztą co ja będe dyskutował z powietrzem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img503.imageshack.us/img503/6577/miasto.png
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kuratorze Babisz jak do sprawy zabierze się Synyszyn,Środa,Jaruga -Nowacka i Starowicz to będziesz Pan musiał w szkołach urządzać pokoiki do intymnych spotkań a w piwnicach aborcyjne gabinety.Jeszcze wiele razy się Pan zdziwi w swojej petagogicznej pracy. Jak będzie się Pan często dziwił to małolaty zaśpiewają Panu ...Babisza do wora a wór do jeziora....jak to już pod innym adresem śpiewały.Idzie nowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemo napisał:
A teraz zapytam się was o jedną rzecz. Czy wasze pociechy czytają takie rzeczy jak Bravo, Bravo Girl?? To skontrolujcie. Gazetka szkolna "Kolejdoskop" dobrze traktuje takie sprawy. Poczytajcie w ww gazetach jakie bzdury piszą na temat seksu! I się zastanówcie, czy lepiej, aby wasze dzieci kształciły się bajek z gazetek dla młodzieży, czy żeby w żartobliwy sposób poznały prawdę o temacie "TABU".
Lemo aby włożyć to coś w to coś ...to zbytniej filozofii nie trzeba,ponieważ to coś samo staje a to drugie coś jak chce to się poddaje. Już prymitywny Neardentalczyk wiedział jak to się robi.Natomiast wspomniany Neardentalczyk nie potrafił obliczyć pojemności walca i nie wiedział dlaczego ryba pływa dobrze a on dużo gorzej. Więc Lemo ucz się geometrii,chemii,literatury,fizyki i budowy maszyn a ten wąski zakres anatomii swojej koleżanki poznasz jak przyjdzie na to odpowiedni czas.Skup się chłopie bo stojącym"Wackiem"ABS-u nie zreperujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryanie-nie pieprz mi głupot,bo słowa napisane przez Ciebie(tak,tak!Twoje słownictwo!)przeczą temu,że wykonujesz tak zacną pracę jak namierzanie pedofilów.Cytuję"domniemam, że masz córkę, jeżeli ją masz to się zorientuj, czy przypadkiem nie obrabia komuś w tej chwili druta za nowe spodnie lub telefon smile.gif. Wyobraź sobie,że nikt mi nie robił dzieci z litości,a męża też nie gwałciłam(mąż ten sam od 24 lat-żeby nie było). Wkurza mnie tylko,że jakiś podstarzały macho robi z siebie bohatera internetu stosując język z rynsztoku i obrażając kogo popadnie. Zastanów się człowieku co Ty sobą reprezentujesz-bo na 100% nie kogoś ,kto rzeczywiście mógłby ofiarom pedofilów pomóc.Myślę,że z takim podejściem-sam jesteś dla tych ofiar zagrożeniem.A poza tym-to jakoś bardzo bliski Ci ten temat widzę i znajomość zagadnień-celująca.Czyżby jednak???? Co do łożka-to muszę Ci powiedzieć,że chyba nie jestem taka zła w tej sferze-w każdym razie mąż zadowolony .I nie zauważyłam,żeby szukał wrażeń na portalach,gdzie swoje usługi oferują małolaty. Rzeczywiście-nie ma co pisać z Tobą.Ja może jestem powietrzem dla Ciebie,ale bez powietrza jednak nie da się żyć....A bez bagna-można.Powodzenia-łowco internetowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiula napisał:
Maryanie-nie pieprz mi głupot,bo słowa napisane przez Ciebie(tak,tak!Twoje słownictwo!)przeczą temu,że wykonujesz tak zacną pracę jak namierzanie pedofilów.Cytuję"domniemam, że masz córkę, jeżeli ją masz to się zorientuj, czy przypadkiem nie obrabia komuś w tej chwili druta za nowe spodnie lub telefon smile.gif. Wyobraź sobie,że nikt mi nie robił dzieci z litości,a męża też nie gwałciłam(mąż ten sam od 24 lat-żeby nie było). Wkurza mnie tylko,że jakiś podstarzały macho robi z siebie bohatera internetu stosując język z rynsztoku i obrażając kogo popadnie. Zastanów się człowieku co Ty sobą reprezentujesz-bo na 100% nie kogoś ,kto rzeczywiście mógłby ofiarom pedofilów pomóc.Myślę,że z takim podejściem-sam jesteś dla tych ofiar zagrożeniem.A poza tym-to jakoś bardzo bliski Ci ten temat widzę i znajomość zagadnień-celująca.Czyżby jednak???? Co do łożka-to muszę Ci powiedzieć,że chyba nie jestem taka zła w tej sferze-w każdym razie mąż zadowolony .I nie zauważyłam,żeby szukał wrażeń na portalach,gdzie swoje usługi oferują małolaty. Rzeczywiście-nie ma co pisać z Tobą.Ja może jestem powietrzem dla Ciebie,ale bez powietrza jednak nie da się żyć....A bez bagna-można.Powodzenia-łowco internetowy
maryjan ma racje, uwazaj na córkę. mi twoja córka nie raz robiła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Maryana-nie mam córki Mam synów.A nawet gdybym miała-to myślę,że Maryan by Cię wyśledził-wszak tym się zajmuje.... Wy macie jakieś niespełnione fantazje,czy co????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada - to o tekscie i poziomie dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKJ napisał:
Czy to prawda, ze wielu uczniow i absolwentow twierdzi, ze pojscie do ZSTK bylo ich najwiekszm błedem w zyciu i pluja sobie za te zmarnowane lata w brode po dziś dzień ?
To nie jest prawda. Absolwenci tej szkoly maja dobra prace, duzo pracuje w Shenker i innych dobrych firmach. Dzisiaj ta szkola niema dobrej opini mimo ze ciagle wprowadza cos nowego, np. dzienniki elektroniczne. Jest tam profil logistyczno- spedycyjy ktory podnosi poziom tej szkoly, inaczej by byla calkowicie na dnie...A gazetki niestety nikt nie skontrolowal, a tworzyli ja uczniowie niezbyt powazni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem matk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem matka dwóch dorosłych już synów. Zawsze starałam się mieć czas dla swoich dzieci i rozmawiać z nimi na każdy temat - również o seksie, dlatego jestem wstrząśnięta zchowaniem matki, która poleciała do redakcji z gazetką. Nie wiem co Panią zbulwersowało? Fakty medyczne czy zwyczaje plemion afrykańskich?Domyślam się, że informacje te zostały zaczerpnięte z książki ogólnodostępnej ( i wcale nie od lat 18) L. Welch - wiem bo mamy tę książkę w domu i czytaliśmy ją z synami. Ale do rzeczy:Główka plemnika jest w 96% nukleoproteiną składającą się głównie z DNA i białek zasadowych - siłą rzeczy musi więc mieć wartość energetyczną zwaną potocznie kaloriami. I o tym piszą redaktorzy gazetki. Jedynym błędem jaki popełnili jest brak źródła z jakiego korzystali umieszczając te informacje w swojej gazetce. Zauważyłam też, że informacje o kaloriach nie są zawarte w rubryce "jadłospis" a "ciekawostki o seksie" czyli w odpowiednim miejscu, nie rozumiem więc skąd to oburzenie. Czyżby ktoś miał inne skojarzenia? A to już jego problem. Mnie bardziej irytują reklamy tapet gołych panienek na ostatnich stronach gazet z programem telewizyjnym, może z tym coś zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
link do gazetki nie działa prawidłowo (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKJ napisał:
Czy to prawda, ze wielu uczniow i absolwentow twierdzi, ze pojscie do ZSTK bylo ich najwiekszm błedem w zyciu i pluja sobie za te zmarnowane lata w brode po dziś dzień ?
Ja jestem uczniem ZSTK i jestem zadowolony z tej szkoły... Ta szkoła jest po prostu nasza!! A co do tej gazetki to nie widzę nic złego... Przecież jest wolność słowa i o sexie to już nam nic nie wolno wiedzieć... Pozdro dla Ciebie mamusiu dostałaś 50zł za newsa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybaczcie, ale ja tez mam dziecko z tej szkoły i sama szkola w sobie nie jest zła, wielu nauczycieli jest w porzadku, ale przypuszczam, ze niektóre z odpowiedzi "gości" sa pisane przez bliskich znajomych Pani dyrektor, bo pochwalne wypowiedzi dzieciaków sa łatwo rozpoznawalne, ale zaden normalny dorosly nie pochwaliłby tej gazetki, ja maiłam okazje miec ją w oryginale w reku, nie chodzi o kawały, o to, że jest sex, ale cała gazetka w jej srodkowej częsci jest po prostu obrazliwa i widac w niej brak szacunku dla nauczycieli, dla kobiet, to typowa wypowiedż malolatów takich cinkciarskich jak w autobusach, którzy nie maja do nikogo szacunku, wiedzą, ze im wszystko wolno. Nie chodzi o pruderję, bo o sexsie mozna mówić pieknie i inteligentnie, a tu tego stanowczo nie było. czy w takim razie w szkole , w której sa propafgowane wartosci katolickie, która sie szczyci dobrym wychowaniem dzieci, takie teksty sa własciwe? czy chodzenie Pani Dyrektor z uczniami na procentową kawę też jest wlasciwe? czy mówienie do nauczyciela ty ku***, ty szmato też jest wlasciwe? w koncu jest wolność słowa?!!! A czy robienie dziewczynie dziecka na gwiazdę też jest własciwe w końcu współzycie jak ktos z was zauwazył jest od 15 lat. !!! W tym kontekście nie jest to dobra gazetka, a uczniowie którzy tak się wypowiadają, po nich własnie widać, ze ta gazetka jest zła bo wy własnie nie rozumiecie w czym jest ona zła i w tym jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie ja też tak uważam nie chodzi oto ze sie pisze o sexsie ale jak się pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę ze tyle zeczy złych sie dzieje w szkołach, ze warto by sie przyjzeć co sie tam dzieje, zanim nauczycielom kubły założa skoro ich szmatami nazywają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tez Pani mówi! dyrektorka szkoły na kawę z dziećmi chodzi!! na alkohol ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...