Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Lublinie będzie zlikwidowane

Utworzony przez A bosman zapiął płaszcz, 14 kwietnia 2015 r. o 20:02 Powrót do artykułu
A może niewielu turystów wie o jego istnieniu, dlatego cieszy się niewielkim zainteresowaniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Prezydent Żuk kitu nie wciska... A może chodzi o bardzo atrakcyjną działkę w centrum miasta? Kto jest zainteresowany tym terenem? Kiedy jest planowane wyburzenie istniejącego budynku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAkby nie patrzeć personel straci pracę, miasto (i niektóre persony) zarobią kasę a ponoć żuk tak dba o każde miejsce pracy. Może to było takie celowe żeby nie mówić o takim miejscu nikomu żeby móc to potem łatwo zlikwidować. Teraz turystom zostaje spanie po hotelach bo przecież Polska to kraj bogaty i miodem płynący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto wiedział że istnieje takie schronisko? Pierwszy raz o tym słyszę i pewnie było podobnie z tymi co szukali noclegów w Lublinie za niewielkie pieniądze. Czas jeszcze na wstrzymanie likwidacji i przygotowanie odpowiedniej informacji o istnieniu schroniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hymmm pozostaje mi skomentować: fajnie się dowiedzieć, że istnieje. Nie jeden raz szukałam taniego noclegu dla znajomych a nie miałam pojęcia (chyba jak większość czytelników), że jest takie miejsce 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To z cyklu festiwalu ułatwiania życia przez  rządzących dla obywateli, szczególnie młodych. Po co mają sie uczyć w Lublinie, niech nic nie robią. To nie tylko likwidacja miejsc pracy w bursie - to mniej uczniów w szkołach srednich w miescie. Częśc rodziców nie posle dzieci do Lublina. Panie Prezydencie Żuk - nie tą drogą, pan powienien tworzyc i promowac tanie miejsca pobytu dla uczniów i studentów. A może niech miasto przekaże bursę do prowadzenie dla organizacji, która bedzie miała pomysł nie tylko na noclegi dla uczniów ale też na ich rozwój zawodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hymmm pozostaje mi skomentować: fajnie się dowiedzieć, że istnieje. Nie jeden raz szukałam taniego noclegu dla znajomych a nie miałam pojęcia (chyba jak większość czytelników), że jest takie miejsce 
  Ostatnimi laty powstało sporo miejsc na skromniejsza kieszen - hostele, domy noclegowe na Sławinku. Jednak szkoda schroniska. Miałoby na pewno wielu klientów, gdyby było lepiej reklamowane i zarzadzane. Cóz - w dalszym ciagu wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo jest to wazne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie w mieście wojewódzkim będą mogły przenocować za 21 zł (Dzieci z opiekunami). Młodzież szkolna z całego kraju raczej szuka tańszych noclegów. Może Radni miasta Lublin zagłosują i postawią nowe TARASY. Lublin się rozwija ale budowanie nowych dróg, galerii handlowych i apartamentowców to nie wszystko Panie Prezydencie. Zapomniane o młodzieży i turystyce dla prawdziwych turystow nie szukających luksusów tylko tanio spania jest moim zdaniem błędem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może to pomysł na promocję tego schroniska? akcja protestacyjna przeciw likwidacji i już wszyscy wiedzą że jest i gdzie...bo jak na razie chyba nawet pracownicy nie do końca wiedzą gdzie pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie wiedziałem że takie schronisko u nas w Lublinie istnieje. Kiedyś nogowałem w Zakopanem w takim schronisku i atmosfera wycieczki była przednia. w informacji turystycznej w lublinie na Rynku na pewno wiedzieli o jego istnieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może to pomysł na promocję tego schroniska? akcja protestacyjna przeciw likwidacji i już wszyscy wiedzą że jest i gdzie...bo jak na razie chyba nawet pracownicy nie do końca wiedzą gdzie pracują
Nie widzę w tym nic złego. Promocja jest potrzebna, zwłaszcza w tym szalonym czasie!!! Opisywanie głupot że pracownicy nie wiedzą gdzie pracują jest lekką przesadą. Chyba że "Gość" coś wie więcej na ten temat to mógłby się tą wiedzą podzielić......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje zasugerować pracownikom załozenie fanpage'a na fejsbuku - jestem zapisana na rózne grupy turystyczne, przewodnicko-pilockie, gdzie co rusz ktos sie pyta o tani nocleg dla duzej grupy mlodzieżowej.  To by było bardzo dobre narzedzie marketingowe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zarządzający nie pomyśleli do tej pory o zareklamowaniu tego miejsca, chętnych na pewno by nie brakowało, zawsze to tańszy nocleg, ale jak dowiadujemy się o schronisku dopiero jak go likwidują to chyba coś jest nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To z cyklu festiwalu ułatwiania życia przez  rządzących dla obywateli, szczególnie młodych. Po co mają sie uczyć w Lublinie, niech nic nie robią. To nie tylko likwidacja miejsc pracy w bursie - to mniej uczniów w szkołach srednich w miescie. Częśc rodziców nie posle dzieci do Lublina. Panie Prezydencie Żuk - nie tą drogą, pan powienien tworzyc i promowac tanie miejsca pobytu dla uczniów i studentów. A może niech miasto przekaże bursę do prowadzenie dla organizacji, która bedzie miała pomysł nie tylko na noclegi dla uczniów ale też na ich rozwój zawodowy.
Artykuł jest o zamiarze likwidacji schroniska, a nie bursy (to dwie różne placówki).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schronisko młodzieżowe? Jestem na czwartym roku studiów zaocznych i dopiero teraz dowiaduję się, że mogę tak tanio znaleźć nocleg w Lublinie. Gdzie jakaś reklama, promocja, ulotki na uczelniach i innych miejscach?!!  Komu zależy na jego likwidacji? Czy nie lepiej promować niż zlikwidować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętni na nocowanie byli i nadal są, ale pani dyrektor niezainteresowana, byleby w spokoju i ciszy do emerytury dosiedzieć. Pracownicy mieli zakaz przyjmowania na noc innych turystów jak wycieczki szkolne. A i za nie nieraz ochrzan dostali po co przyjmowali. Dużo by pisać, jakie tam się rzeczy działy. Pani dyrektor już osiągnęła wiek emerytalny więc można już zamknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2016 rok schronisko już nie istnieje. Mieszkam w Kujawsko Pomorskich ale zatrzymując się w Lublinie spałem właśnie tam- skromnie ale fajnie się tam nocowało. Mam żal do Radnych i Prezydenta Lublina o zamknięcie tego punktu na Turystycznej Mapie regionu. Jeśli tak będziemy postępowali to turystyka będzie u nas się cofała. Dlaczego noclegi pracownicze czy turystów indywidualnych kwitną a w Lublinie zamyka się takie schronisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...