Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli po zmianach bez łapówki nie da rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz sobie zarobia na łapówkach;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin teoretyczny za pierwszym razem zalicza około 25 - 30 % kursantów. Od lutego 2012 ta liczba pewnie zmaleje do 10 - 15 % max. Wszyscy zarobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest robione by napędzić klient szkołom, no i oczywiście większy zarobek dla Ośrodków Egzaminacyjnych. A może by tak UPROŚCIĆ zdobycie prawa jady ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juzek napisał:
Czyli po zmianach bez łapówki nie da rady
Twój stary musiał dać łapówkę, abyś się urodził bo nikt nie chciał takiego polaczka widzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcesz nauczyć się chamstwa na drodze - polecam DALKO - mają eksperckich instruktorów. Nauczysz się, jak pokazywać innym środkowy palec, pukać się w czoło i wygrażać pięścią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to w ogóle nie wiem/nie rozumiem i ręce mi opadają jak oni teraz uczą na tych kursach nauki jazdy... Mnie uczono,że do skręcania kierownicą auto musi się przynajmniej odrobinę toczyć(w przód lub w tył) ; uczono mnie,że na czerwonym świetle można warunkowo skręcać w prawo jeśli zaświeci się zielona strzałka;w końcu również uczono mnie,że przed uruchomieniem silnika "odbiorniki prądu" muszą być wyłączone w tym momencie-podobnie przed zgaszeniem auta należy wcześniej powyłączać odbiorniki prądu. Gdy widzę ówczesną młodzież("świeżych kierowców"),to oni robią wręcz odwrotnie. W dodatku wkurza mnie deb***ne zachowanie wielu kierowców: wyprzedzanie,a za moment(za 100 lub 200metrów) hamowanie i skręcanie w prawo. W dodatku: trzeba być nie lada deb***em,aby przed każdym zakrętem cisnąć po hamulcach lub hamować pod górkę będąc świadomym,że hamowanie jest planowane/przewidywane (np.dojeżdża do"terenu zabudowanego" pod górkę i hamuje).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie 1.01.2013r ,a 19.01.2013r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa a to wszystko dla ''bezpieczenstwa'' akurat ciekawi mnie o ile wzrosnie cena za nowy egzamin jakos nie wierze ze pozostanie taka sama..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęśliwie mam to za sobą.Przy tej okazji z całego serca chciałam podziękować Panu Rafałowi,który umiał wprowadzić tak sympatyczną atmosferę na egzaminie,że całkiem zapomniałam o stresie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...