Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli po zmianach bez łapówki nie da rady
Zaloguj się, aby oddać głos
0
teraz sobie zarobia na łapówkach;D
0
Egzamin teoretyczny za pierwszym razem zalicza około 25 - 30 % kursantów. Od lutego 2012 ta liczba pewnie zmaleje do 10 - 15 % max. Wszyscy zarobią.
0
To jest robione by napędzić klient szkołom, no i oczywiście większy zarobek dla Ośrodków Egzaminacyjnych. A może by tak UPROŚCIĆ zdobycie prawa jady ?
0
Juzek napisał:
Czyli po zmianach bez łapówki nie da rady
Twój stary musiał dać łapówkę, abyś się urodził bo nikt nie chciał takiego polaczka widzieć
0
Jeśli chcesz nauczyć się chamstwa na drodze - polecam DALKO - mają eksperckich instruktorów. Nauczysz się, jak pokazywać innym środkowy palec, pukać się w czoło i wygrażać pięścią.
0
Ja to w ogóle nie wiem/nie rozumiem i ręce mi opadają jak oni teraz uczą na tych kursach nauki jazdy... Mnie uczono,że do skręcania kierownicą auto musi się przynajmniej odrobinę toczyć(w przód lub w tył) ; uczono mnie,że na czerwonym świetle można warunkowo skręcać w prawo jeśli zaświeci się zielona strzałka;w końcu również uczono mnie,że przed uruchomieniem silnika "odbiorniki prądu" muszą być wyłączone w tym momencie-podobnie przed zgaszeniem auta należy wcześniej powyłączać odbiorniki prądu. Gdy widzę ówczesną młodzież("świeżych kierowców"),to oni robią wręcz odwrotnie. W dodatku wkurza mnie deb***ne zachowanie wielu kierowców: wyprzedzanie,a za moment(za 100 lub 200metrów) hamowanie i skręcanie w prawo. W dodatku: trzeba być nie lada deb***em,aby przed każdym zakrętem cisnąć po hamulcach lub hamować pod górkę będąc świadomym,że hamowanie jest planowane/przewidywane (np.dojeżdża do"terenu zabudowanego" pod górkę i hamuje).
0
Nie 1.01.2013r ,a 19.01.2013r
0
Taaa a to wszystko dla ''bezpieczenstwa'' akurat ciekawi mnie o ile wzrosnie cena za nowy egzamin jakos nie wierze ze pozostanie taka sama..
0
Szczęśliwie mam to za sobą.Przy tej okazji z całego serca chciałam podziękować Panu Rafałowi,który umiał wprowadzić tak sympatyczną atmosferę na egzaminie,że całkiem zapomniałam o stresie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: