Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ogólnie, pchanie się w nauki humanistyczne to niezbyt mądry pomysł.
  Dla kogoś kto jest humanistą, to dobry pomysł. Więc się nie wymądrzaj, bo akurat z przedmiotów humanistycznych jestem najlepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dostałam się do klasy o profilu humanistycznym do Zamoya. Czy może wie ktoś jaka atmosfera panuje w tej szkole i jacy są nauczyciele? Bardzo proszę o obiektywne odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie będę zawiedziona wyborem tej szkoły.Czy w tej szkole naprawdę trzeba uczyć się po nocach? Czy jest czas dla siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to najlepsza szkoła w Lublinie. Dobrzy nauczyciele, świetni ludzie i fantastyczna klasa. I tyle się dzieje. To szkoła, która wymaga ale jednocześnie zapewnia DUŻO rozrywki i ciekawych wydarzeń. Naprawdę polecam. A te złe opinie są w większości nieprawdziwe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chce do zamoya :( Nadal jest tak strasznie? Trochę się cykam... Przestraszyliście mnie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostalam sie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...