Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szlaban dla studentów, mniej parkingów koło uczelni

Utworzony przez lbn, 26 września 2011 r. o 20:24 Powrót do artykułu
Ojej biedny student PL będzie musiał jeździć autobusem - to przerażające
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno studenci to takie biedne istotki a jeżdżą swoimi samochodami. Tak mi ich żal kiedy będą musieli podróżować komunikacją miejską. Ale jest jeden plus. Będzie mniejszy ruch, więcej swobody dla autobusów i trolejbusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga | dodano: dzisiaj, 20:46 Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!! Ja mam tak codziennie do pracy i nie mam gdzie samochodu zaparkować i szczerze mówiąc już mnie wkurza władza miasta, bo wszędzie płatne parkingi 3zł/h, i nie ma abonamentu dla tych co pracują w centrum miasta, brak dużego bezpiecznego parkingu na obrzeżach, aby po godz.23 można bezpiecznie wrócić po samochód, który będzie miał wszystkie szyby całe.Więc zrozumcie że do lublina i po Lublinie nie tylko sami zmotoryzowani mieszkańcy jeżdża i parkują, ale też przyjezdni, gdzie nie ma dobrego połączenia PKS'em i jesteśmy skazani na samochód, dojeżdżając do pracy czy na uczelnię, ale najlepiej z góry już krakać że biedni-bogaci studenci, czy inni bogacze jak jeżdżą to niech płacą jak chcą wygody, a nie jedna osoba jest w takim samym w trudnym położeniu jak ja czy w/w AGA dojeżdżając do LUblina samochodem nie mając innej perspektywy.Zrozumcie że samochód to nie luksus, gdy do pracy masz 40 km do Lublina przez wichury i kończysz pracę po 23.I co mam zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ahahahahah hahahaha!!!!! Będą wielkie korki. Nerwy. Mandaty. Wylanie asfatu to nie filozofia.Ani żaden wielki czyn dla ludności ze strony miasta. Szlaban, to wszystko co miasto i uczelnie moga zrobic dla ludzi:) W Warszawce, to jest życie. A tak, bo tam jest to z głowa rozwiązywane. W dodatku mają na to kase. Ale i w Lublinie jest na to kasa. Tylko wiecie...nie dla Was:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PERŁA napisał:
aga | dodano: dzisiaj, 20:46 Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!! Ja mam tak codziennie do pracy i nie mam gdzie samochodu zaparkować i szczerze mówiąc już mnie wkurza władza miasta, bo wszędzie płatne parkingi 3zł/h, i nie ma abonamentu dla tych co pracują w centrum miasta, brak dużego bezpiecznego parkingu na obrzeżach, aby po godz.23 można bezpiecznie wrócić po samochód, który będzie miał wszystkie szyby całe.Więc zrozumcie że do lublina i po Lublinie nie tylko sami zmotoryzowani mieszkańcy jeżdża i parkują, ale też przyjezdni, gdzie nie ma dobrego połączenia PKS'em i jesteśmy skazani na samochód, dojeżdżając do pracy czy na uczelnię, ale najlepiej z góry już krakać że biedni-bogaci studenci, czy inni bogacze jak jeżdżą to niech płacą jak chcą wygody, a nie jedna osoba jest w takim samym w trudnym położeniu jak ja czy w/w AGA dojeżdżając do LUblina samochodem nie mając innej perspektywy.Zrozumcie że samochód to nie luksus, gdy do pracy masz 40 km do Lublina przez wichury i kończysz pracę po 23.I co mam zrobić?
Ja też pod tym się podpisuję. Dobra, mogę zostawić samochód gdzieś przy wjeździe do Lublina i przesiąść się w mpk, np. na Czechowie-tylko pytanie gdzie, jak osiedlowe parkingi zastawione samochodami a na zasranych trawnikach nie można bo StrażMiejska zaraz 100 mandat wlepi. Nawet pod hipermarketami ciasno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolo napisał:
Ahahahahah hahahaha!!!!! Będą wielkie korki. Nerwy. Mandaty. Wylanie asfatu to nie filozofia.Ani żaden wielki czyn dla ludności ze strony miasta. Szlaban, to wszystko co miasto i uczelnie moga zrobic dla ludzi:) W Warszawce, to jest życie. A tak, bo tam jest to z głowa rozwiązywane. W dodatku mają na to kase. Ale i w Lublinie jest na to kasa. Tylko wiecie...nie dla Was:)
Oj dobra już nie cwaniakuj frajerze ,co ty porównujesz Wawe do jakiegokolwiek z resztą miasta !!! Przez telefon cię robili ??? lol ,ciekawe w ile ,,minutek ,,dojeżdżasz na tą uczelnię w wawce ? bo korki ,nerwy i mandaty to masz wszędzie !!! ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KArr napisał:
Oj dobra już nie cwaniakuj frajerze ,co ty porównujesz Wawe do jakiegokolwiek z resztą miasta !!! Przez telefon cię robili ??? lol ,ciekawe w ile ,,minutek ,,dojeżdżasz na tą uczelnię w wawce ? bo korki ,nerwy i mandaty to masz wszędzie !!! ...
Wypraszam sobie takie odzywki, fieju. Gdybyś chodził do szkoły, wiedziałbyś, że Warszawa to POLSKIE miasto i leży dosyć blisko naszego. Tak więc, "frajerze", ludzie Ci sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je*ana politechnika! tyle mają terenów wolnych, że mogliby całą armię studenckich samochodów pomieścić! wystarczy żeby rozbudowali parking za zarządzaniem, albo koło hali sportowej to są niskie koszta ! ! ! kostka między którą rośnie trawa to grosze albo żeby chociaż udostępnili teren ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się może jaśnie państwo studenci w końcu się przesiądą w autobusy i od 1 października nie będzie nam grozić standardowy paraliż komunikacyjny w centrum miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bedzie wzomorzonych kontroli? Tylko 3 razy dzieniie do tej pory straz miejska byla pod politechnika wiec czesciej fakt nie ma potrzeby. Samochod nie moze stac jednym kolem na trawniku na terenie politechniki bo niszczy zielen, ale uczelnia zasypujac 30 metrow kwadratowych trawnika ziemia nie niszczy zieleni:| i dlaczego straz miejska tak radosnie nie interweniuje w niedziel na ulicy balylianowka gdzie pod kosciolem na zakazie postoju i zatrzymywania sie stoji conajmniej 30 samochodow co tydzien., blokujac przejazd i skrzyzowanie, a kosciul zamiast zrobic parking zasial trawe i ma wdupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko kurfa zakaz na wapiennej czy jak jej tam jest bzdurny, bez przypału można byłoby tam parkować mieli też zrobić miejsca parkingowe koło akademików po prawej i co? i jajco! zabierają kolejną przestrzeń parkingową, a w zamian nic! a mają co dać !!!!!!! aż mnie nosi na tych głąbów za biurkami sami sobie ogrodzą i innych mają gdzieś to dzięki studentom mają pracę a student dzięki nim NIEEEE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...