Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zapoznałam się z prośbami rodzin i wierzcie mi nie są wygórowane ( produkty spożywcze , środki czystości , opał czasami jakiś mebel lub sprzęt agd) . A w teleexpresie pokazali drużynę piłkarską jak robi paczkę 5-cio osobowej rodzinie - żenada . Wydaje mi się , że każdy z tych panów powinien zrobić co najmniej jednej rodzinie paczkę . Znam niewielką grupkę ludzi niezbyt zamożnych robiących paczki co roku . Ostatnio kupili żywność , chemię , węgiel i pralkę i nie po to by się tym chwalić w mediach. I to jest SZLACHETNA PACZKA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomoc należy się tylko i wyłącznie chorym, pozostali jak mają dzieci to zawijają rękawy i zapierdzielają na swoje dzieci, bo mnie jak nie stać na dzieci to ich nie mam, nie sztuka narodzić, sztuką jest ich wychować, jak się zażywa przyjemności łóżkowej to się tez myśli głową, a teraz w 2016 roku dostaną po 500 zł na dziecko, dopiero się zacznie rodzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może byście zorganizowali tak marsz za pracą dla dla tych korzystających, a teraz przed świętami byłaby, np. umycie okien, posprzątanie czy tp. a nie za darmo im dawać, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie, jak czytam na stronie szlachetnej paczki o rodzinie - matka 36 lat, ojciec 38 lat i jedenaścioro dzieci,  i oni chcą pomocy, a co oni myśleli, że wystarczy tylko narodzić i to co rok to prorok, ale baby są wytrzymałe, do tego do czasu aż ta matka nie będzie mogła rodzić bo będzie za stara to jeszcze z jedenaścioro dorobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę , że nie macie racji bo ci ludzie naprawdę są potrzebujący. Różne sytuacje ich spotkały , ale życie i los są przewrotne i to często ich do tego doprowadziło . Mam nadzieję że tu nie ma przewałów , ale może się mylę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynie osoby chore potrzebują pomocy, a że ktoś mając 11 dzieci nie domaga, bo go tu boli, tam boli itp. to każdego śmiertelnika coś boli bez rodzenia aż 11 dzieci, bo ja sobie nie wyobrażam, że aż tyle dzieci byłabym w stanie urodzić chyba bym się wykończyła, także to nie są osoby chore tylko zdrowe nie do zajeżdżenia przez chłopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej łapy wyciągać po darmowe ale jak trzeba było do zrywania malin to nie bo za gorąco, maliny za drobne, a to trzeba się schylić. Takim nierobom to gó.no dać, a nie paczke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej łapy wyciągać po darmowe ale jak trzeba było do zrywania malin to nie bo za gorąco, maliny za drobne, a to trzeba się schylić. Takim nierobom to gó.no dać, a nie paczke.
  a po co oni mają robić jak za darmo dostaną więcej, do tego po takiej fizycznej pracy na słońcu nie będą wykończeni fizycznie i nie będą w stanie spłodzić kolejnego potomka, a to też ciężka fizyczna praca i ty chcesz aby po całym dniu pracy fizycznej i całej nocy się wykończyli i kto będzie robił i rodził kolejne dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"szlachecka paka" dla każdego żebraka hr. Branicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej ludzi, często młodych i sprawnych ale bez HONORU wyciąga łapy po jałmużnę. Tak jest najłatwiej, ale niezbyt uczciwie. W te ręce należy przekazać grabie, łopaty, szufle do śniegu i tp. aby rzeczywiście sami dla siebie coś zrobili. Pomagać tak - ale tylko tym którzy rzeczywiście, np. będąc kalekami sami nie są w stanie zarobić na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej ludzi, często młodych i sprawnych ale bez HONORU wyciąga łapy po jałmużnę. Tak jest najłatwiej, ale niezbyt uczciwie. W te ręce należy przekazać grabie, łopaty, szufle do śniegu i tp. aby rzeczywiście sami dla siebie coś zrobili. Pomagać tak - ale tylko tym którzy rzeczywiście, np. będąc kalekami sami nie są w stanie zarobić na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zacznie się łapanka w sklepach, marketach, na ulicy, jak ja tego nienawidzę, jak mam ochotę dać to dam i nie muszą mnie te młode naiwne osoby (bo dały się podpuścić na żebranie dla leni, próżniaków leżących do południa w łóżku) zaczepiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej ludzi, często młodych i sprawnych ale bez HONORU wyciąga łapy po jałmużnę. Tak jest najłatwiej, ale niezbyt uczciwie. W te ręce należy przekazać grabie, łopaty, szufle do śniegu i tp. aby rzeczywiście sami dla siebie coś zrobili. Pomagać tak - ale tylko tym którzy rzeczywiście, np. będąc kalekami sami nie są w stanie zarobić na siebie.
Święta prawda.Znam osoby,które całe życie utrzymują się z zapomóg,opieki społecznej,darów i wszelkiego rodzaju pomocy.Nie martwią się o opał,pieniądze na książki dla dzieci itp. bo wszystko można wyżebrać.Dodam,że nie zazdroszczę im takiego życia,albowiem uwłacza to ludzkiej godności.Wkurza natomiast ta biorcza postawa,czekanie na gotowe bez najmniejszego wysiłku z własnej strony.Pracą nie schańbili się przez całe życie,próżniaki,lenie,nieroby i pijaki!Teraz jeszcze dać im paczkę na święta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry -ale czegoś TU nie rozumiem... Kilka dni temu księżulek Stryczek mówił, że Szlachetna Paczka  ma za zadanie mądrze pomagać -"mądrze", czyli pomagać wyjść z biedy. A TU tymczesem piszą, że rodzin (potrzebujących) w tym roku jest więcej niż w ubiegłym . Czyli z tego wynika (odwrotnie niż mówił Szanowny Stryczek), że Szlachetna Paczka pomaga "niemądrze", bo potrzebujących jest jeszcze więcej (???)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami ludzie ciężko pracują i wychowują swoje dzieci ale życie jest przewrotne i plata przykre figle np ciezka choroba jednego z rodziców wtedy życie przewraa się do góry nogami a rodzina zostaje bez środków do życia i trzeba jeszcze walczyć z chorobą. Tacy ludzie nie chca pomocy i nie żebrzą o nią więc nie piszcie tu ze wyciągają łapy po darmowe bo staje sie na glowie aby wszystkiemu podołać ale to wszystko przekracza czasem ludzkie możliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby tylko państwo ISIS nie wzieło udziału w szlachetnej akcji,bo nie bedzie co zbierać i z paczki i z szalchetnych obdarowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami ludzie ciężko pracują i wychowują swoje dzieci ale życie jest przewrotne i plata przykre figle np ciezka choroba jednego z rodziców wtedy życie przewraa się do góry nogami a rodzina zostaje bez środków do życia i trzeba jeszcze walczyć z chorobą. Tacy ludzie nie chca pomocy i nie żebrzą o nią więc nie piszcie tu ze wyciągają łapy po darmowe bo staje sie na glowie aby wszystkiemu podołać ale to wszystko przekracza czasem ludzkie możliwości
  to są wyjątki, my nie żyjemy na pustyni w widzimy kto korzysta, także przestańcie nam wciskać głupotę, że wy lepiej wiecie, także zorganizujecie pracę dla tych nierobów co rozmnażają się jak króliki i tylko p oto aby nie pracować i od lat są na utrzymaniu mops, księdza itp. instytucji a pomóżcie naprawdę  nieszczęśliwie doświadczonych nieszczęściem np. chorobą, bo np. samotna matka mająca gromadę dzieci mająca męża pijaka to nie jest nieszczęście, bo kobieta zdrowo myśląca nie pozwoli sobie na zrobienie dzieci z pijakiem, a pijak nie staje się pijakiem ot z dnia na dzień, pijak jak cokolwiek pije to znaczy, że z takim typem nie decyduje się na dzieci, a nie to najpierw idzie do łózka, baraszkuje z nim no bo bez chłopa nie może żyć bez zabezpieczania się,narodzi dzieci a później płacz, no bo on pije.Żaden chłop nie narobi dzieci jak mu baba nie pozwoli, chyba ,że z gwałtu. jak słyszę wypowiedzi, że chłop jej narobił dzieci,to mi się robi niedobrze, co za ciemnota,  to gdzie on jej te dzieci narobił, w kartoflach i przyniósł biednej babie na wychowywanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujcie przeżyć za najniższą krajową kupic dziecku ubranie zapłacić rachunki Poska nie jest krajem mlekiem i miodem płynaca nie tylko nieroby i pijaki są w potrzebie czyja to wina ze w tym kraju są pensje niższe niż zasiłki chyba za psie pieniądze nie tych co ciężko pracuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujcie przeżyć za najniższą krajową kupic dziecku ubranie zapłacić rachunki Poska nie jest krajem mlekiem i miodem płynaca nie tylko nieroby i pijaki są w potrzebie czyja to wina ze w tym kraju są pensje niższe niż zasiłki chyba za psie pieniądze nie tych co ciężko pracuja
 
Spróbujcie przeżyć za najniższą krajową kupic dziecku ubranie zapłacić rachunki Poska nie jest krajem mlekiem i miodem płynaca nie tylko nieroby i pijaki są w potrzebie czyja to wina ze w tym kraju są pensje niższe niż zasiłki chyba za psie pieniądze nie tych co ciężko pracuja
Przestań bredzić! A może niech spróbują iść do dorywczej pracy, np. starym dziadkom okna umyć przed świętami lub ogródek/podwórko posprzątać -zamiast latać do Opieki. Mam blisko swego domu Opiekę Społeczną, to na codzień widzę jakie Zdrowe Krowy po zasiłki chodzą... Poza tym: nie ma w Polsce biedy, skoro na ulicach jest coraz więcej aut i korków -bo byle pajac weźmie "cztery kółka" i nie zhańbi się, aby komunikacją miejską do pracy dojeżdżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym: te Zdrowe Krowy, które lecą do Opieki -to prawie każda papierosy pali. Teraz sobie policzcie: cena choćby jednej paczki fajek pomnożone przez 365 dni w roku -można za takie pieniądze COŚ kupić ? -można !!! Mnie zawsze było stać, aby papierosy palić -ale nigdy nie zgłupiałem do tego stopnia, aby marnować kasę na nałóg i głupoty. Może właśnie dzięki temu mam nowe sprzęty w domu i nowy samochód -mimo niedużych rent w domu udało się "odłożyć" trochę kasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...