Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szli i niszczyli. Jest film z wandalami z Ogrodu Saskiego

Utworzony przez anonimowygość, 31 lipca 2014 r. o 13:29 Powrót do artykułu
Zauważcie, że nie wszyscy z nich szaleją, widać alkohol niektórym nie służy, poza tym ciekaw jestem na płakali na dołku...hehe, już widzę te ciotnikowate ry.je. Bydło i tyle ale w dobie powszechnej dostępności alkoholu tak to właśnie wygląda, sklep z wódą co 50 metrów, tak nie ma nigdzie na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki film ( biorąc pod uwagę jakość ) to sobie można schować do szuflady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
****************  WIEJSKIE   JUVENALIA   W   OGRODZIE   SASKIM  (sic?) ***************************  Zdjęcia  niewzraźne  ale  to  mi  przypomina  tradycyjne * Wiejskie  Juvenalia*  pod  egidą   władz   miejskich  w  Lublinie . (?)   Czy  mam  racje  p.Prezydencie  Zuk  ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilizm. Powinni pokazać mordy tych debili i tak nie wiele widać, ale dobrze, że zgarneli pedałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie   --- na trazie mamy w temacie jedno wielkie ścierwo nie młodzież....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
****************  WIEJSKIE   JUVENALIA   W   OGRODZIE   SASKIM  (sic?) ***************************  Zdjęcia  niewzraźne  ale  to  mi  przypomina  tradycyjne * Wiejskie  Juvenalia*  pod  egidą   władz   miejskich  w  Lublinie . (?)   Czy  mam  racje  p.Prezydencie  Zuk  ? .
  Co masz do wsi buraku??? Ludzie ze wis są o niebo mądrzejsi niż te pizdusie z miasta, bohaterzy jak idą w kilku, a ja idzie sam to pomyka bokiem w cieniu jak kukła.... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...