Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szokująca wystawa antyaborcyjna stanęła na pl. Litewskim

Utworzony przez ~gość~, 13 lipca 2010 r. o 12:35 Powrót do artykułu
Oburzające jest to, ze manipuluje się ludzkimi emocjami PRZECIWSTAWIAJĄC krzywdę zwierząt krzywdzie ludzi. I jedno i drugie jest godne potępienia. Ratujmy wieloryby, foki, pomagajmy bezdomnym psom i kotom z podwórek. Czy to w jakikolwiek sposób uniemozliwia ratowanie ludzkiego życia po drugiej stronie brzucha? NIE ! No więc dlaczego wystawa próbuje wmówic nam, że pomaga się zwierzętom ZA CENĘ pomocy nienarodzonym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można było zrobić bardziej cenzuralnie a tak plakaty straszą małe dzieci a przechodniom odbierają smak i dobry nastrój .Cel osiągnięty pewnie będzie burza medialna.Na pewno turyści wrócą z lublina z niesmakiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy oszołom Dzierżawski też ma swoją ekspertyzę psychologiczną.Jeżeli tak,to niech ją też umieści na swojej wystawie.A swoją drogą,jakieś głupie twory PRO niech spieprzają na Berdyczów.Dość w Lublinie mamy rodzimych świrów i innych dewiantów.To jest jedna wielka paranoja.Dlaczego wszystkie nieszczęścia pochodzące od psycholi muszą zawsze nawiedzać nasze biedne i upośledzone miasto????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że bardziej oburzające jest to, że o prawa zwierząt można otwarcie walczyć i nie jest to traktowane jako kwestia kontrowersyjna, jeżeli pokazywane są zdjęcia z rzeźni, laboratoriów (często także nie brakuje na nich krwi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowo ! ratuje sie psy,. koty czy inne pchlarze a zabija się dzieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwota ... Lublin to pisowskie miasto ... Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za indywidum ten jakiś nawiedzeniec Dzierżawski-Mariusz zresztą.Czy toto nie jest przypadkiem fanem tatusia rydzyka tadzia i niejakiej Sobeckiej/też w wieku produkcyjnym,ale z poprzedniego stulecia/?LUDZIE!!!!!NIE DAJMY SIĘ OGŁUPIĆ JAKIMŚ OSZOŁOMOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunąć! Zlikwidować natychmiast! W nocy jakiś wariat pstawi krzyż i dopiero zacznie się cyrk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje pojęcie"obraza uczuć religijnych".A czy przypadkiem w tym tzw.kraju istnieje pojęcie "obraza uczuć estetycznych".Ale jestem naiwny.Już nawet zwierzęta wiedzą gdzie żyją....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra szkoda że jeszcze nie wystawił w szklanych gablotach prawdziwych płodów :/ Jak się nie ma normalnych argumentów to się robi taką chamską i bezczelną propagandę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej straszcie ludzi w tym ciemnogrodzie bo tylko do tego sie nadajcie a kto pomyslal ci dalej z takimi dziecmi sie dzieje i z ich matkami. to jest osobista sprawa kazdej kobiety a wam nic do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że wystawa jest potrzebna. Dziś specjalnie się wybrałem żeby zobaczyć reakcje ludzi. I wcale nie były jakieś takie straszne jak to wypisują gazety. Słychać było szmer aprobaty o czym żadna z gazet nie wspomniała. Szkoda że sensacja jest ważniejsza niż życie. Dla pierwszej osoby - plakat nie mówi że ratujemy zwierzęta kosztem ludzi, ale o tym że akcja przeciw mordowaniu zwierząt nie wywołała by takiego "zniesmaczenia" jak wystawa przeciw aborcyjna. I jestem jeszcze ciekaw jak może ona obrazić "uczucia etyczne". To w takim razie nie można mówić głośno o mordowaniu ludzi bo to może obrazić "uczucia etyczne" seryjnych morderców. W skrócie najlepiej po cichu przyzwolić na mordowanie dzieci (bo jak widać z tych strasznych zdjęć już dzieci) i mieć spokojny dzień w pracy. (tu uderzam do drugiej odpowiedzi) Jeszcze jedno czy uważacie że jak by zdjęcia były delikatniejsze to czy działały by na wyobraźnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobieram inicjatywę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fer napisał:
dalej straszcie ludzi w tym ciemnogrodzie bo tylko do tego sie nadajcie a kto pomyslal ci dalej z takimi dziecmi sie dzieje i z ich matkami. to jest osobista sprawa kazdej kobiety a wam nic do tego
Jak zabije swoją żonę to też będzie moja osobista sprawa i nic nikomu do tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
Nie dziwota ... Lublin to pisowskie miasto ... Wstyd!
Nie jestem zwolennikiem PISu ani PO ale Ty jesteś zaślepionym oszołomem - wyznawcą Palikota. Gdzie tam masz że to akcja PISu??? I kto robi największy szum i ośmiesza Lublin - PIS czy Palikot??? Przecież równie dobrze mogę napisać że to kolejna akcja Palikota - czy to ma sens? A może autor tej wystawy jest zwolennikiem PO? A tak nawiązując do tej wystawy - jest beznadziejna i obrzydliwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak gołe cycki to wypaczają psychikę i tworzą zboczeńców natomiast zdjęcia to dzieciom nie szkodzą. To dlaczego się tyle mówi o przemocy i seksie w telewizji, grach itp i jak źle wpływa na rozwój dziecka. Żal słuchać tych psychologów, bo nie zajmują się oni tym co jest tylko mówią to co chcą żeby było. Poza tym JA nie mam ochoty takich zdjęć oglądać, a takie tanie zagrywki psychologiczne powinny być karane. Uwielbiam jak wszyscy się martwią tymi nienarodzonymi "życiami". A czemu te organizacje nie zajmują się tymi już żywymi? Tymi co są głodzone i bite, tymi co nie mają w co się ubrać i żebrzą by ojcu/matce starczyło na wódę? Ile kobiet trafiło do szpitali/zmarło bo połknęły jakieś kupione na targu tabletki poronne? Ile martwych niemowlaków znajduje się rocznie na śmietnikach/polach/rzekach bo rodzice ich wyrzucili? Podejście tych organizacji jest takie, że najważniejsze, żeby się urodziło bo to życie. Ale to co z tym "życiem" dalej się będzie działo to nie ich zmartwienie. Skoro porównujemy do zwierząt, to jest to podobne do ludzi którzy nie chcą kastrować swoich psów czy usunąć ciąży u kotki/suki ale nie widzą nic złego by wyrzucić kilkutygodniowe kociaki do rowu gdzie umrą z głodu, lub ich coś zagryzie (jak będą miały szczęście)
aaa napisał:
Jak zabije swoją żonę to też będzie moja osobista sprawa i nic nikomu do tego?
Chyba będzie to sprawa twojej żony jeszcze... Ale jak sam sobie będziesz robić krzywdę czy popełnisz samobójstwo to uważam, że nikomu nic do tego. Najwyżej można by zbadać powody samobójstwa bo tu może być wina osób trzecich. Twój wybór, twoja decyzja.
Ostatnio edytowany 13 lipca 2010 r. o 13:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystawa jak najbardziej potrzebna, do dzisiejszego człowieka dociera już tylko taki przekaz...Zresztą nie chodzi nawet o efekt, a o usprawiedliwienie przed własnym sumieniem tych, którzy wierzą. Bo kiedyś każdy stanie na sądzie i odpowie za wszystko co zrobił. I lepiej wtedy mieć coś na koncie in plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Szymonie Furmaniak poród jest także bardzo drastyczny, mimo to wielu ojców chce być obecnych przy narodzinach swojego dziecka. A ta wystawa porządkuje tylko rzeczywistość. Bardzo dobry pomysł... i jak pokazują badania o wiele bardziej skuteczny niż pogadanka w szkole na lekcji religii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek_ napisał:
Tak gołe cycki to wypaczają psychikę i tworzą zboczeńców natomiast zdjęcia to dzieciom nie szkodzą. To dlaczego się tyle mówi o przemocy i seksie w telewizji, grach itp i jak źle wpływa na rozwój dziecka. Żal słuchać tych psychologów, bo nie zajmują się oni tym co jest tylko mówią to co chcą żeby było. Poza tym JA nie mam ochoty takich zdjęć oglądać, a takie tanie zagrywki psychologiczne powinny być karane. Uwielbiam jak wszyscy się martwią tymi nienarodzonymi "życiami". A czemu te organizacje nie zajmują się tymi już żywymi? Tymi co są głodzone i bite, tymi co nie mają w co się ubrać i żebrzą by ojcu/matce starczyło na wódę? Ile kobiet trafiło do szpitali/zmarło bo połknęły jakieś kupione na targu tabletki poronne? Ile martwych niemowlaków znajduje się rocznie na śmietnikach/polach/rzekach bo rodzice ich wyrzucili? Podejście tych organizacji jest takie, że najważniejsze, żeby się urodziło bo to życie. Ale to co z tym "życiem" dalej się będzie działo to nie ich zmartwienie. Skoro porównujemy do zwierząt, to jest to podobne do ludzi którzy nie chcą kastrować swoich psów czy usunąć ciąży u kotki/suki ale nie widzą nic złego by wyrzucić kilkutygodniowe kociaki do rowu gdzie umrą z głodu, lub ich coś zagryzie (jak będą miały szczęście) Chyba będzie to sprawa twojej żony jeszcze... Ale jak sam sobie będziesz robić krzywdę czy popełnisz samobójstwo to uważam, że nikomu nic do tego. Najwyżej można by zbadać powody samobójstwa bo tu może być wina osób trzecich. Twój wybór, twoja decyzja.
Najmadrzejsza wypowiedz w tym temacie. Zamiast kampanii antyaborcyjnej zorganizowaliby kampanie popierajaca wychowanie seksualne, antykoncepcje ( tak swoja droga to chore, ze u nas dziewczyna ponizej 18 lat musi miec zgode rodzicow na to, zeby lekarz jej przypisal tabletki) Prosta zaleznosc - im bardziej uswiadomione spoleczenstwo tym mniej aborcji. Dwa problemy rozwiazuje sie za jednym zamachem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie przesadzil. To nie powinno byc na widoku. Jezeli ktos szuka takich zdjec to znajdzie - nie ma co nimi po oczach walic. Szkoda mi dzieci i ludzi wrazliwych, ktorzy musza to ogladac bo jakis idiota uwaza, ze zagra na uczuciach osob, ktore dokonaly aborcji albo to planuja. Jak zwykle protest made in Polska najmniej uderza w tych, do ktorych jest skierowany. Zdjac to w diably!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...