Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szokująca wystawa antyaborcyjna stanęła na pl. Litewskim

Utworzony przez ~gość~, 13 lipca 2010 r. o 12:35 Powrót do artykułu
stolica kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wystawa dla różnej maści zboczeńców i masochistów. Normalnych ludzi to nie interesuje. Reasumując, dla tych co się tym zachwycają tymi obrazkami a jest ich w Lublinie garstka ,powinna być wystawą zamkniętą, tylko dla tych zboków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prawidłowo ! ratuje sie psy,. koty czy inne pchlarze a zabija się dzieci !
Każda istota ma takie samo prawo do życia. Cyt: "Jakże nie wspomnieć tu o zasiewie śmierci, jaki dokonuje się przez bezmyślne naruszanie równowagi ekologicznej. Człowiek został powołany aby uprawiać ogród Ziemi i strzec go, jest zatem w szczególny sposób odpowiedzialny za środowisko życia, to znaczy za rzeczywistość stworzoną, która z woli Boga ma służyć jego osobowej godności i jego życiu; odpowiedzialny nie tylko wobec obecnej epoki, ale i przyszłych pokoleń. Kultura śmierci agresywnie atakuje kulturę życia". Papież Jan Paweł II Z encykliki "VANGELIUM VITAE" Prawo do życia jest jednym z podstawowych praw człowieka. Oznacza ono ze każdy człowiek jest równy i nikt nie ma prawa go zabijać. Każdy jest wolny i nikt nie może więzić człowieka, ani torturować Jednak gdy człowiek zawini, popełni jakieś przestępstwo wtedy stosowana jest kara. Najczęściej jest to kara odsiadywania wyroku w wiezieniu, lecz gdy jest to przestępstwo ze szczególnym okrucieństwem stosuje się karę śmierci. Jednak w dzisiejszych czasach nie jest już ona tak powszechna. Szczególnym przypadkiem zabijania jest aborcja ,gdzie zabija się płód małego dziecka, gdzie zdrowe, niewinne dzieci umierają. "Do wszystkich ludzi, nie wyłączając nikogo. Z tego miejsca jeszcze raz powtarzam to, co powiedziałem w pazdzierniku ubiegłego roku: 'naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości'. Wierzcie, że nie było mi łatwo to powiedzieć. Nie było mi łatwo powiedzieć to z myślą o moim narodzie, bo ja pragnę dla niego przyszłości, wspaniałej przyszłości. Potrzebna jest więc powszechna mobilizacja sumień i wspólny wysiłek etyczny, aby wprowadzić w czyn wielką strategię obrony życia. Dzisiaj świat stał się areną bitwy o życie. Trwa walka między cywilizacją życia a cywilizacją śmierci." Jan Paweł II - 1997 rok .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zróbcie wystawe xsiezy pedofilow
no właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tamtym roku jak w Lublinie odbywały się Konfrontacje Teatralne i na plakacie reklamującym były dwie roznegliżowane kobiety to w tym mieście była nagonka że jak można takie rzeczy pokazywać publicznie (nawet niszczono plakaty). Ale jak się pokazuje makabryczne zdjęcia martwych płodów to jest wszystko SUPER i OK. ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Uważam że wystawa jest potrzebna. Dziś specjalnie się wybrałem żeby zobaczyć reakcje ludzi. I wcale nie były jakieś takie straszne jak to wypisują gazety. Słychać było szmer aprobaty o czym żadna z gazet nie wspomniała. Szkoda że sensacja jest ważniejsza niż życie. Dla pierwszej osoby - plakat nie mówi że ratujemy zwierzęta kosztem ludzi, ale o tym że akcja przeciw mordowaniu zwierząt nie wywołała by takiego "zniesmaczenia" jak wystawa przeciw aborcyjna. I jestem jeszcze ciekaw jak może ona obrazić "uczucia etyczne". To w takim razie nie można mówić głośno o mordowaniu ludzi bo to może obrazić "uczucia etyczne" seryjnych morderców. W skrócie najlepiej po cichu przyzwolić na mordowanie dzieci (bo jak widać z tych strasznych zdjęć już dzieci) i mieć spokojny dzień w pracy. (tu uderzam do drugiej odpowiedzi) Jeszcze jedno czy uważacie że jak by zdjęcia były delikatniejsze to czy działały by na wyobraźnie?
POPIERAM !!!! Należy pokazywać wprost, co się dzieje z ofiarami, żeby ludzie sobie uświadomili , jak to jest na prawdę. Prawda jest niestety brutalna, i to niektórych najbardziej szokuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zróbcie wystawe xsiezy pedofilow
Masz jakichś konkretnych na myśli , to podaj ich nazwiska i namiary na nich. Gęba kłapać każdy potrafi na forum. W realu taki mądry byś nie był. Opieraj na faktach , to co piszesz , bo w tym momencie jest to pomówienie drogi kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem bardzo dobry pomysł. przynajmniej cześć "liberalnych" głupków uświadomi sobie co to jest ABORCJA. a jest to zabijanie niewinnych małych ludzi. i nie pisze tego bo jestem "moherem" pochodzącym z ciemnogrodu. powinni wysłać takie katalogi a najlepiej filmy z tego morderstwa do wszystkich feministek wlaczących by kobiety mogły decydować o życiu i śmierci innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysia napisał:
To jest wystawa dla różnej maści zboczeńców i masochistów. Normalnych ludzi to nie interesuje. Reasumując, dla tych co się tym zachwycają tymi obrazkami a jest ich w Lublinie garstka ,powinna być wystawą zamkniętą, tylko dla tych zboków.
Zbok , to chyba ciebie spłodził, musiał się spieszyć , bo czegoś nie dorobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zróbcie wystawe xsiezy pedofilow
to chyba zabrakłoby miejsca na tym placu litewskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
można było zrobić bardziej cenzuralnie a tak plakaty straszą małe dzieci a przechodniom odbierają smak i dobry nastrój .Cel osiągnięty pewnie będzie burza medialna.Na pewno turyści wrócą z lublina z niesmakiem...
jeśli to pomoże choć jednemu dziecku jakś "matka" po zobaczeniu tych plakatów zmądrzeje i NIE USUNIE JEDNEGO DZIECIAKA choć bardzo tego chciała bedzie to znaczyło ze warto było ! niech nawet milion turystów wróci z niesmakiem i tak warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serotonin napisał:
Masakra szkoda że jeszcze nie wystawił w szklanych gablotach prawdziwych płodów :/ Jak się nie ma normalnych argumentów to się robi taką chamską i bezczelną propagandę !!!
ty taki głupi czy piszesz to dla jaj ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyt bulwersujace? oburzony ? zbyt drastyczne? człowieku tak wlasnie wyglada aborcja !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość~ napisał:
Masz jakichś konkretnych na myśli , to podaj ich nazwiska i namiary na nich. Gęba kłapać każdy potrafi na forum. W realu taki mądry byś nie był. Opieraj na faktach , to co piszesz , bo w tym momencie jest to pomówienie drogi kolego.
holandia wcześniej irlandia tylko czekać jak w polsce beda podobne afery i co brak przykładów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogród i Klerykalna dewiacja wychodzi na ulice Polskich miast.To jest grożne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
ty taki głupi czy piszesz to dla jaj ?
Może to ty taki głupi ?? Publiczna terapia wstrząsowa ?? To was bawi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Popieram akcję w 100%. Zdjęcia z wystawy przedstawiają zwykłe zabójstwo, które niektórzy próbują nazywać inaczej. Nazywajmy fakty po imieniu i nie bójmy się edukować społeczeństwa. Każdy z Nas ma rodziców i nie życze nikomu takiego losu, na jaki skazują swoje nienarodzone dzieci rodzice decydujący się, z jakichkolwiek powodów, na zabieg aborcyjny. Wygoda, konsumpcyjny tryb życia i brak poszanowania ludzkiego życia -doprowadziły do stanu, gdy hamulce etyczne zawodzą i powoli stajemy się bardziej zwierzętami niż ludźmi. Brak mi słów i brakuje mi już sił by odpowiadać ludziom na ataki krytyki. Dodam, że żaden człowiek decydujący się na aborcję nie zasługuję na mój szacunek i o dziwo żaden człowiek publicznie się tym nie chwali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby prawda w oczy kłuła. Jakby to bylo ze zwierzątkami to byłby lament jakie biedne zwierzaczki, a tak to narzekają. Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU??????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako kobieta uswiadomiłam sobie czym jest aborcja dopiero kiedy obejrzałam szokujące zdjecia. Było to kilka lat temu. BARDZO DOBRA WYSTAWA. CZEMU MAMY BAĆ SIĘ PRAWDY? Ktoś mi powiedział, że boją się Ci, co mają coś na sumieniu. Moze to i prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...