Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szokujące zdjęcie z Majdanka

Utworzony przez Gość, 11 września 2008 r. o 19:04 Powrót do artykułu
Widać najlepiej na tym przykładzie do czego doprowadziła reforma edukacji zapoczątkowana w latach 90 tych przez lewaków, przejęta przez rząd nieudacznika Buzka i wprowadzana w życie przez zideologizowanych udeków ( członkowie nieboszczki Unii Wolności). I co gorsza premier D. Tusk wraz z Katarzyną Piekło chce tą wynaturzaną reformę dokończyć. I czemu się Gazeta Wyborcza dziwi, zbiera teraz owoce swojej i swojego środowiska, wulgarnej pseudo polityki. Zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodziców ma kretynów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmózga idiotka co zresztą widać-bląd główka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mądrość działa na określonej przestrzeni, głupota na nieograniczonej" - dlatego też szczyt głupoty zdobywa się bez żadnego wysiłku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się dołożyć wszelkich starań, aby nalezycie napiętnować takie zachowanie ! Jeśli to była uczestniczka wycieczki szkolnej to opiekun grupy powinien ponieść konsekwencje. Tam w bezwzględny sposób mordowano ludzi, a takie głupie dziecko bezcześci takie miejsce ! Jeśli jedno takie zdjęcie zostało opublikowane to zapewne ta idiotka ma więcej takich "ślicznych fotek", a może cała klasa robiła sobie takie zdjęcia? Niestety wychodzi wychowanie w rodzinie, gdzie najważniejszy jest szpan, cwaniactwo i zero szacunku dla kogokolwiek. Aż strach pomysleć co z takiej idiotki wyrośnie! Dyrekcja MUzeum na Majdanku powinna nagłośnić tą sprawę i porządnie ukarać tą smarkulę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się podoba... to że wlazła do pieca wielka mi afera, poprostu chcial mieć fajną fotę i ma haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adolf napisał:
a mi się podoba... to że wlazła do pieca wielka mi afera, poprostu chcial mieć fajną fotę i ma haha
Widocznie jesteś tak samo pusty jak ta smarkula.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi problem, że dziewczyna zrobiła sobie foto...w końcu to była tylko utylizacja zwłok, która coraz częściej jest dziś stosowana. W kulturze niemieckiej przy każdym większym cmentarzu były krematoria. Taki to u nich zwyczaj i nie róbcie z tego wielkiego larum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba być totalnym bezmuzgiem zeby taie zdjecia robic najwidoczniej niewie po co tam byla. dziewczyno zastanow sie co robisz i powinni ja dorwac i jakas kare za to co zrobila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem krótko; powinni odwołać dyrektora muzeum gdzie on był, gdzie jego pracownicy, pewnie jak zwykle nieroby popijały herbatkę. Po pierwsze powinien być mionitoring a po drugie za łby nierobów niech chociaz pilnują albo oprowadzają wycieczki. Co by było jakby naziści tam wpadli - narobiliby takich fotek, że ta fotka to wielkie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glupia smarkula kopa jej za to i jakąś pożadną kare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazomierz napisał:
Też mi problem, że dziewczyna zrobiła sobie foto...w końcu to była tylko utylizacja zwłok, która coraz częściej jest dziś stosowana. W kulturze niemieckiej przy każdym większym cmentarzu były krematoria. Taki to u nich zwyczaj i nie róbcie z tego wielkiego larum!!!
Muzeum na Majdanku to nie jest odpowiednie miejsce aby robić sobie takie głupie zdjęcia i dziewczyna powinna zostać przykładnie ukarana ze brak wiedzy i szacunku do miejsca które zwiedzała. Krematoria są w każdym większym mieście, jak się chce być na siłę oryginalnym mozna pójśc i tam sobei całą sesję foto zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak wychować dziecko? PORAŻKA I ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te pismaki już naprawdę nie mają o czym pisać, to że ktoś zrobił sobie prywatnie taką fotografie to takie dziwne i wstrząsające???. ludzie zwracam się do "moherowych beretów" pojedźcie na zachód do np. Holandii zobaczycie jakie tam są dziwne zachowania ludzi, od razu wszyscy byście powymierali ze zdziwienia i z przerażenia. Sam widziałem jak na pomniku poległych żołnierzy pieprzyli się geje i to filmowali czy kogoś tam to zaszokowało - nie sądzę. A w Polsce wielkie trzęsienie ziemi z powodu takiej fotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikołaj napisał:
Jak można tak wychować dziecko? PORAŻKA I ŻENADA.
pewnie sam właziłeś jak byłeś młody i głupi a teraz się dziwisz... zajmij się wychowywaniem swoich dzieci o ile je masz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
extra fota ma talent dziewczyna. należy to docenić, że umie w koło siebie narobić hałasu, a nie ją ganić i bogu ducha winnych pracowników muzeum. ja bym jej nawet dał nagrodę za oryginalność i umiejętność rozpalenia dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to nie jest przypadkiem foto-montaż? Dzieciaki potrafia robic takie foty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazomierz napisał:
Też mi problem, że dziewczyna zrobiła sobie foto...w końcu to była tylko utylizacja zwłok, która coraz częściej jest dziś stosowana. W kulturze niemieckiej przy każdym większym cmentarzu były krematoria. Taki to u nich zwyczaj i nie róbcie z tego wielkiego larum!!!
a jakby tam robiła zdjęcie to też bys to uznał za normalne? brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie dzieciakom i małolatom głównie do tego celu służą wszystkie te zdobycze współczesnej techniki, aparaty cyfrowe, telefony i kamery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adolf napisał:
a mi się podoba... to że wlazła do pieca wielka mi afera, poprostu chcial mieć fajną fotę i ma haha
DO PSYCHIATRY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...