Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szokujące zdjęcie z Majdanka

Utworzony przez Gość, 11 września 2008 r. o 19:04 Powrót do artykułu
moo napisał:
te pismaki już naprawdę nie mają o czym pisać, to że ktoś zrobił sobie prywatnie taką fotografie to takie dziwne i wstrząsające???. ludzie zwracam się do "moherowych beretów" pojedźcie na zachód do np. Holandii zobaczycie jakie tam są dziwne zachowania ludzi, od razu wszyscy byście powymierali ze zdziwienia i z przerażenia. Sam widziałem jak na pomniku poległych żołnierzy pieprzyli się geje i to filmowali czy kogoś tam to zaszokowało - nie sądzę. A w Polsce wielkie trzęsienie ziemi z powodu takiej fotki.
I UWAŻASZ ŻE MUSIMY ROBIĆ TO SAMO CO W HOLANDII ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów. Brak wychowania. Brak człowieczeństwa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Muzeum na Majdanku to nie jest odpowiednie miejsce aby robić sobie takie głupie zdjęcia i dziewczyna powinna zostać przykładnie ukarana ze brak wiedzy i szacunku do miejsca które zwiedzała. Krematoria są w każdym większym mieście, jak się chce być na siłę oryginalnym mozna pójśc i tam sobei całą sesję foto zrobić.
Ta dzieweczka jest młoda i nie rozumie że naraziła się najbardziej wpływowej nacji w świecie.Zapewne zaraz pojawią się artykuły w prasie amerykańskiej ,izraelskiej itd.Na pewno jej zachowanie nie jest taktowne ale też nie należy od razu prawie jej linczować.Jadąc na wycieczkę trzeba było ją przygotować do tego i chyba w tym przypadku tego nie zrobiono.Natomiast brak szacunku dla starszych braci w wierze wynika również z tego co robią z gojami.Przykładem jest zagarnięcie nieruchomości przez gminę żydowską w Lublinie przy ul.Lubartowskiej.Takie naganne wręcz przestępcze działanie powoduje że społeczeństwo nie ma szacunku dla tego narodu który głównie ginął w obozie Majdanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdięcie to poprostu szok, nie rozumiem że można być tak wyzutym z jakichkolwiek uczuć w tak młodym wieku, jak to M. Rej powiedział: " Takie będą Rzeczypospolite, jakie młodzierzy chowanie", jeśli Polska ma się składać z takich wypłukanych z uczuć i myślenia ludzi to ja się wyprowadzam..... sorry ale do takiej "ligi" to ja się nie chcę zniżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, ta dziewczyna tylko zrobiła sobie zdj ecie, to nie jej wina, że historii uczy si.ę z podręcznika, a nie z życia, ja wiem, że to nie wypada, ale te dzieciaki urodziły się 50 lat po wojnie, a to chyba daje im prawo do tego, aby nie czuć klimatu tak odległych lat. Dla jasności - jestem patriotką, staram się swoje dzieci wychować w poszanowaniu dla historii, ale zdaję sobie sprawę, że nie będą czcić rzeczy których nie znają, ja staram się opowiadać im rzetelnie o naszej historii, myślę, że z dośc dobrym skutkiem, ale oglądając program nauki histor4ii w szkołach to wcale się nie dziwię, żre dochodzi do takich sytuacji jak ta na zdjęciu. Uważam, że w żadnym przypadku nie należy napiętnować dziewczyny, która zrobiła sobie takie zdjęcie. Nie wygląda mi ona na jakąś patologię, więc sądzę, że to brak wiedzy wyniesionej ze szkoły spowodował zaistnienie takiego niestosownego zachowania. RREASUMUJĄC - EDUKOWAĆ, a nie śledzić, potępiać i zaszczurzać dziewczynę. BOHATERKO ZDJ ĘCIA - TRZYMAJ SIĘ - JAK CIĘ NAMIERZĄ TO ODSĄDZĄ OD CZCI I WIARY CIEBIE I TWOJĄ RODZINĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE BOMBA !!! GRATULUJE POMYSŁU TERAZ IDIOCI MAJĄ CO PISAĆ NA FORACH SZCZEGÓLNIE CI BEZ POCZUCIA HUMURU STARE ZGREDY KTÓRYM BLIŻEJ NA TAMTEN ŚWIAT NIZ NA DYSKOTEKĘ POZDRAWIAM CIE MALUTKA TRZYMAJ SIĘ BO BĘDĄ CIĘ TERAZ NĘKAĆ DZIADY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość22 napisał:
To zdięcie to poprostu szok, nie rozumiem że można być tak wyzutym z jakichkolwiek uczuć w tak młodym wieku, jak to M. Rej powiedział: " Takie będą Rzeczypospolite, jakie młodzierzy chowanie", jeśli Polska ma się składać z takich wypłukanych z uczuć i myślenia ludzi to ja się wyprowadzam..... sorry ale do takiej "ligi" to ja się nie chcę zniżać.
Z treścią w zasadzie się zgadzam,gorzej z ortografią.To "młodzierzy"czy "poprostu"-ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość22 napisał:
To zdięcie to poprostu szok, nie rozumiem że można być tak wyzutym z jakichkolwiek uczuć w tak młodym wieku, jak to M. Rej powiedział: " Takie będą Rzeczypospolite, jakie młodzierzy chowanie", jeśli Polska ma się składać z takich wypłukanych z uczuć i myślenia ludzi to ja się wyprowadzam..... sorry ale do takiej "ligi" to ja się nie chcę zniżać.
"Takie będą Rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie" autorem tych słów jest ks. Stanislaw Staszic, a zawarł je w dziele "Uwagi nad życiem Jana Zamoyskiego". Więc od czasów Reja do Staszica kilka lat minęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bez przesady, ta dziewczyna tylko zrobiła sobie zdj ecie, to nie jej wina, że historii uczy si.ę z podręcznika, a nie z życia, ja wiem, że to nie wypada, ale te dzieciaki urodziły się 50 lat po wojnie, a to chyba daje im prawo do tego, aby nie czuć klimatu tak odległych lat. Dla jasności - jestem patriotką, staram się swoje dzieci wychować w poszanowaniu dla historii, ale zdaję sobie sprawę, że nie będą czcić rzeczy których nie znają, ja staram się opowiadać im rzetelnie o naszej historii, myślę, że z dośc dobrym skutkiem, ale oglądając program nauki histor4ii w szkołach to wcale się nie dziwię, żre dochodzi do takich sytuacji jak ta na zdjęciu. Uważam, że w żadnym przypadku nie należy napiętnować dziewczyny, która zrobiła sobie takie zdjęcie. Nie wygląda mi ona na jakąś patologię, więc sądzę, że to brak wiedzy wyniesionej ze szkoły spowodował zaistnienie takiego niestosownego zachowania. RREASUMUJĄC - EDUKOWAĆ, a nie śledzić, potępiać i zaszczurzać dziewczynę. BOHATERKO ZDJ ĘCIA - TRZYMAJ SIĘ - JAK CIĘ NAMIERZĄ TO ODSĄDZĄ OD CZCI I WIARY CIEBIE I TWOJĄ RODZINĘ
to w takim razie żeby uczyła się z życia historii to po prostu należałoby podpalić w tym piecu i wrzucić do niego ciała jej rodziców, rodzeństwa, przyjaciół, może wtedy poczułaby "klimat", i nie zrzucajmy winy na szkołę, bo jeśli ta dziewczyna miałaby trochę rozumu i szacunku dla miejsca w którym ginęli ludzie to nie zrobiłaby takiego zdjęcia. może na następnej fotce położy się w trumnie obok ciała jakiejś babci, to byłaby dopiero "fajna" fotka......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK NAJLEPIEJ NIECH PROKURATOR SIE TYM ZAJMIE I ORGANIZACJE KOSCIELNE .TYLKO CHYBA MALO KTO PAMIETA JAK UPRZATANO WTC ! A DZIENNIK NIECH ZMIENI NAZWE NA F.A.K.T A CO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pustak, chciała być oryginalna a a wyszła na idiotkę bez znajomości historii i szacunku dla zmarłych. Tam ginęli ludzie, nie jest ważne czy to byli Żydzi czy inni, przede wszystkim to byli ludzie i przez to nalezy im się szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pustak, chciała być oryginalna a a wyszła na idiotkę bez znajomości historii i szacunku dla zmarłych. Tam ginęli ludzie, nie jest ważne czy to byli Żydzi czy inni, przede wszystkim to byli ludzie i przez to nalezy im się szacunek.
nie podniecaj się tak bo się zasapiesz to jest inny świat patrz zachodnie cywilizacje babciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna byc tak ''pustym''czlowiekiem?Przecież tam wlasnie w tamtym miejscu zginelo tyle ludzi niewinnych ludzi...troche szacunku sie chyba nalezy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIE BęDą RZECZPOSPOLITE, JAKIE MłODZIEżY CHOWANIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kate napisał:
jak mozna byc tak ''pustym''czlowiekiem?Przecież tam wlasnie w tamtym miejscu zginelo tyle ludzi niewinnych ludzi...troche szacunku sie chyba nalezy?
w iesz ze jak na cmetarzu nie bedziesz placil /a za kwatere to po jakims czasie zostanie ona sprzedana i pochowaja kogos innego? a gdzie szacunek? t.p.j w.c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIE BęDą RZECZPOSPOLITE, JAKIE MłODZIEżY CHOWANIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIE BęDą RZECZPOSPOLITE, JAKIE MłODZIEżY CHOWANIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIE BęDą RZECZPOSPOLITE, JAKIE MłODZIEżY CHOWANIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIE BęDą RZECZPOSPOLITE, JAKIE MłODZIEżY CHOWANIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stach napisał:
TAKIE BęDą RZECZPOSPOLITE, JAKIE MłODZIEżY CHOWANIE...
PATRYIOTA........... juz widze jak walczysz podczas woiny za kraj.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...