Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szopka bożonarodzeniowa w innym miejscu? Radny PiS apeluje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 listopada 2016 o 20:34 Powrót do artykułu
Jak nie lubię PiS tak tym razem, chyba pierwszy raz, muszę się zgodzić z panem radnym. Nie wstydźmy się szopki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No ja też się zgadzam, poza tym ładna wizytówka miasta.Może jak nie okolice ratusza to postawmy bliżej Trybunału, lub plac po Farze, bo przy klasztorze to wygląda tak jakby to była tylko Dominikanów schowana i tylko mieszkańcy wiedzą gdzie jest, a chcemy przyciągać turystów.
0
ALE SZOPKA
0
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
0
Ma rację pan Mieczysław.
0
Jestem za powinna wrócić na dawne miejsce.
0
niech zrobia zdjecie tej szopki obok dominikanow i zapodadza przed ratusz, wraz z mapka dojscia :)
0
Popieram
0
Ma rację.Powinna wrócić na miejsce pod Ratuszem.I powinien wrócić festiwal kolęd.Mnóstwo maluchow i młodzieży pięknie śpiewa.To jefnoczy mieszkancow.Wracajmy do dobrych tradycji.
0
Popieram pomysł by szopka stanęła pod Ratuszem
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: