Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital na Jaczewskiego zamyka część oddziału

Utworzony przez Gość, 17 października 2012 o 20:57 Powrót do artykułu
w innym temacie karzą rodzić, bo mało dzieci a tu z kolei chorych pozostawiać na wolne konanie bo nie ma pieniędzy, oto podejście naszego pieprzonego rządu do życia człowieka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie tak! Niedawno wyremontowano na ekstra oba odziały, po to, by teraz mogła je przejąć prywatna spółka!!! Tak się robi w bambuko zwykłych pracowników i chorych!!! Ot PO-lska właśnie!!!
0
Lublin niedługo zniknie z mapy, zostaną tylko supermarkety...Służba zdrowia wymaga kontroli CBA...
0
Najwyższy czas , by tym Szpitalem zajęły się CBA, ABW, NIK, UKS, PIP idt, itp. Z jednej strony zatrudnia się kupę pracowników (dzieci lekarzy, dyrektorów i innych szyszek) i to na stanowiskach adminstracyjnych, a z drugiej zwalnia się personel fachowy, pielęgniarki, doskonałych lekarzy. W tym szpitalu powstał jekiś dziwny układ (nazywam go mafią kraśnicką). Przylepa zatrudnia kuzynów,znajomych i wszstkich tych, którym jest winien wdzięczność. Po prostu prywatny folwark. Szarecki pracuje w PSK 4 , a Przylepa w DSK. Oczywiście są to lipne etaty. Kumple wymienili się etatami, by sobie nabijać kasę . Żaden pracownik nie widział jednego czy drugiego na stanowisku pracy w sąsiednim szpitalu. Cwaniactwo i rozkradanie kasy przeznaczonej naleczenie ludzi. Nie chce mi się więcej o tym pisać....
0
Człowieku o czym piszesz??? Jakie zwolnienie lekarzy???? Wywalają inny personel. Z innej beczki qwest podałeś personalia osób z pomówieniem, nie wiem czy masz świadomość ale możesz być pociągniety do odpowiedzialności karnej przez ww osoby
0
A jestem ciekaw ilu lekarzy jest gronie tych 23 osób do zwolnienia. Sam pracuje w tej branży, a dobrze pamiętam ile czasu zajeło mi znalezienie pracy. A co maja powiedzieć Koleżanki pielęgniarki i pielęgniarze kiedy stracili prace z dnia na dzień. Szkoda pisać w końcu to jest KLYNYKA
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: