Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpitale przeprowadzają się w święta. Co się zmienia?

Utworzony przez GranCarno, 28 marca 2013 o 18:32 Powrót do artykułu
Zniszczyli jeden szpital teraz biorą się za kolejne. Nie wystarczająco się nachapali w jednym to teraz chcą pożreć kolejny pod pozorem ratowania!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
------JEŻELI TO NIE JEST ŻART PRIMA APRILISOWY, TO "POMYSŁODWACY" BĘDĄ MIEĆ---- BARDZO DUŻE KŁOPOTY ! . Gdyż w czasie kryzysowym Szpitalom udziela się wsparć finanso wych Panie Marszałku a NIE przywozi się nowych Pacjentów (sic?). A zgodnie z prawem między narodowym Kliniki EMERGENCY muszą posiadać bezproblemowy podjazd ! . Jeżeli na Al.Kraśnickich jest szlaban to musi być przez Pracownika całodobowo otwierany a jeżeli nie ma Pracownika na szlabanie to Ambulance EMERGENCY ma prawo najechać na szlaban !. Życie Pacjenta jest war tością najwyższą !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na oddziałach, które są przenoszone częściowo był bardzo "uczciwy" wybór pracowników do przeniesienia. Wybrane zostały kobiety w ciąży i na wychowawczych. To taka forma nagrody i wsparcia dla kobiet, które zdecydowały się mieć dzieci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
IDIOTYZM oprócz troski o pacjenta nalezy się także troska o pracowników! zadłużony szpital przy kraśnickich ma przyjąć ponad 120 nowych?? I UWAGA UWAGA to ci nowi dostali zapis o niemożliwości rozwiązania z nimi w ciagu roku stosunku pracy! Co znaczy nazwa: NIEZALEŻNY szpital wojewódzki? Personel szpitala wojewódzkiego NIE WITA nieporadnych lekarzyn i reszty z bożego jana!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DALIA BODNIJ SIE W CZÓŁKO
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: