Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sztuczna inteligencja hitem studiów w Lublinie

Utworzony przez JAN88, 15 maja 2011 r. o 21:19 Powrót do artykułu
Parę uwag: Po pierwsze to że coś jest na 3 uczelniach już samo przez się jest dowodem na to że w LBN niczego nowego nie będzie. Po drugie jak Ci wszyscy ludzie którzy tam będą wykładać są tacy genialni i pojęli tajemnice ludzkiego umysłu to powinni być co najmniej najbogatszymi ludźmi na świecie (miarą sukcesu w kapitalizmie jest przecież pieniądz). Po trzecie to że brak jest przedstawiciela firm informatycznych tj. choćby polskie ASSESCO POLAND czy COMARCH S.A dowodzi tego że jest to mało perspektywiczne (przecież takie umiejętności powinny być cenne dla tych firm, projektują bazy danych przecież dla ludzi żeby im się lepiej żyło,czy może jedynym wytłumaczeniem jest fakt kretynizmu ich zarządów że nie dostrzegają takiej kasiory na horyzoncie). Po czwarte polska nauka jest funta kłaków warta (wielcy wynalazcy odkrywcy polscy albo musieli emigrować żeby się rozwinąć np. Skłodowska bądź jak Łukasiewicz z pracą na uniwersytecie nie mieli nic wspólnego). Potwierdzeniem niskiej jakości polskiej nauki niech będzie fakt iż w ubiegłym roku zgłoszono 199 patentów zaś z CHRL wpłynęło przeszło 2 tysiące zgłoszeń zaś lider tej konkurenci USA przeszło 40 tysiaków. Przypominam że w Polskiej nauce pracuje ok. 100 ludzi. Tylko co oni robią niech mi ktoś powie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprostowanie: ok.100 tys. ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SI to nie jest wynalazek XXI wieku, niestety, ale nasz wnuki będą może widzieć pierwszą SI, ale nam zostanie tylko projekcja, takowej nigdy na oczy nie zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się domyślałem że Tomasz Pietrasiewicz ma sztuczną inteligencję- myślę że nie tylko on sam. Tylko czy ta "sztuczna inteligencja" ma coś współnego z logiką ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN88 napisał:
Parę uwag: Po pierwsze to że coś jest na 3 uczelniach już samo przez się jest dowodem na to że w LBN niczego nowego nie będzie. Po drugie jak Ci wszyscy ludzie którzy tam będą wykładać są tacy genialni i pojęli tajemnice ludzkiego umysłu to powinni być co najmniej najbogatszymi ludźmi na świecie (miarą sukcesu w kapitalizmie jest przecież pieniądz).
No właśnie... po przeczytaniu twojego posta euforia mi opadła. Moze chodzi o to aby wykładowcy zarobili hajs tworząc nowe katedry itp. Moze tu nie chodzi o przyszłosc tych stdentów tylko o przyszłosc wykładowców. jaki jest w Lublinie rynek pracy kazdy widzi. A studiów ci u nas dostatek. Sam stwierdziłeś, ze miarą sukcesu w kapitalizmie jest przeciez piniedz i ktos tu chce zarobic pieniądze. Moze tu chodzi o nabicie kabzy a nie o sensu stricte NAUKE. a moze sie myle... kierunek wydaje sie byc ciekawy z nazwy - podejrzewam, ze przeciagnie studentów. obecnie jest niz demograficzny a ilosc miejsc sn studiach mam wrazenie sie podwoiła... dziwne to wszystko... kiedys dostac sie an studia było trudno, dziś to prawei formalnosc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. Lublinowi i studentom potrzebne są nowe kierunki, szczególnie takie nietypowe. Moim zdaniem, przyszłość studentów to kierunki specjalistyczne, skierowane na zdobycie wąskiej wiedzy, a nie bardzo ogólne studia. Uczcie się dzieciaki, a potem podbijajcie świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos juz studiuje na 2 stop. ? zadowolony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę uwag: Po pierwsze to że coś jest na 3 uczelniach już samo przez się jest dowodem na to że w LBN niczego nowego nie będzie. Po drugie jak Ci wszyscy ludzie którzy tam będą wykładać są tacy genialni i pojęli tajemnice ludzkiego umysłu to powinni być co najmniej najbogatszymi ludźmi na świecie (miarą sukcesu w kapitalizmie jest przecież pieniądz). Po trzecie to że brak jest przedstawiciela firm informatycznych tj. choćby polskie ASSESCO POLAND czy COMARCH S.A dowodzi tego że jest to mało perspektywiczne (przecież takie umiejętności powinny być cenne dla tych firm, projektują bazy danych przecież dla ludzi żeby im się lepiej żyło,czy może jedynym wytłumaczeniem jest fakt kretynizmu ich zarządów że nie dostrzegają takiej kasiory na horyzoncie). Po czwarte polska nauka jest funta kłaków warta (wielcy wynalazcy odkrywcy polscy albo musieli emigrować żeby się rozwinąć np. Skłodowska bądź jak Łukasiewicz z pracą na uniwersytecie nie mieli nic wspólnego). Potwierdzeniem niskiej jakości polskiej nauki niech będzie fakt iż w ubiegłym roku zgłoszono 199 patentów zaś z CHRL wpłynęło przeszło 2 tysiące zgłoszeń zaś lider tej konkurenci USA  przeszło 40 tysiaków. Przypominam że w Polskiej nauce pracuje ok. 100 ludzi. Tylko co oni robią niech mi ktoś powie.
 Co za bełkot... Warto przeczytać co sie napisało przed kliknięciem wyślij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...