Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukają chętnego na ruderę

Utworzony przez ~Miś~, 29 grudnia 2008 r. o 12:13 Powrót do artykułu
Zainwestuj kasę zacznij remont i najlepiej wyremontuj, a zaraz jakiś "Polak" z Izraela ,albo ze Stanów przypomni sobie że ta kamienica należała do jego dziatków lub pradziatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobny artykuł czytałem z pół roku temu miano do końca roku sprzedać kamienicę i jak widzę termin nadal przesuwany czy to tak trudno miastu ogłosić przetarg? Mam nadzieje że budynek doczeka remontu, cóż stary teatr jakoś wytrzymał nieudolność urzędników więc trzymam kciuki żeby i ten zabytek przetrwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny tutył, świetny . To piękna kamienica, jedna z najpiękniejszych w mieście, to prawda że jest bardzo zniszczona, ale określanie jej mianem rudery niczego nie wnosi, poza budowaniem negatywnego wizerunku. Więcej odpowiedzialności za pisane słowa i przede wszystkim więcej myślnenia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem mieszkańcem Lublina, ale właśnie o tej porze roku widać jak wiele jest tu do zrobienia.Szkoda, że ścisłe centrum roi się od niszczejących kamienic, które tak naprawde powinny być kompleksowo odrestaurowane.Może nalezy oddać ją w ręce prywatnego inwestora!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym tam zrównał z ziemią całą tą ulicę. Nic tylko syf i brud. Bez inwestora nic się nie zmieni, tylko czy naprawdę to jest ąz taki super zabytek? Nie lepiej zrównać to z ziemią i postawić jakiś ładny, nowoczesny biurowiec? Od zabytków jest stare miasto i wystarczy. Nie róbmy już z Lublina większej dziury niż jest, kultywując rudery rozsiane po całym centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...